amniyosentez sonrası karınımdaki ağrı normal mi?

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
20 kasım perşembe ,bildiğiniz gibi amniyosentez oldum...
o gün karnımda ağrı oldu...normal diye düşündüm...
bu gün hala o ağrı var ve biraz arttı... ayrıca belime de vuruyor......korkuyorum...
acaba yine ben mi büyütüyorum..
bu ağrı normal mi?
yoksa endişelenmelimiyim....?
biraz daha bekleyip ağrı devam ederse dr gitmelimiyim.?...ne yapacağımı bilemiyorum...
eşime sölediğimde herşeyi büyüttüğümü söyleyip beni suçladı.senağlama..çok üzüldüm sizlerle paylaşmak istedim.....bana bir yol gösterin; yine abartıyormuyum acaba ..?
yoksa ciidiye alınması gereken bir durum olabilirmi...?
eğer öle bişiyse ...eşimi hiç affetmicem... çünkü bu gün dr gitmek istedim saçmalama dedi.. geçer .. daha yeni oldun ondandır deyip geçiştirdi....çok kırgınım ona...:çok üzgünüm:
Rabbim bebeğimi koru ne olur....:Saruboceq:

canım benim geçmiş olsun.inşallah sonucunda temiz çıkacak hiç şüphen olmasın.bence yapılan amniyosentezden kaynaklanıyor olabilr.ama sen yinede dr görüş.aklında soru işareti klamsın.biz sana ne kadar yardımcı olabilirki??belki eşin daha da panik yapmaman için geçiştirmiştir canım.

canım öncelikle geçmiş olsun.senin üzülmemen lazım ilk önce.kendini üzme.hiçde korkma bişi olmaz.benim ablamda yaptırdı amniyosentez ve günlerce suyu geldi.ve bebeği çok şükür duruyo yaşıyo su gelmesine rağmen.ağrısıda oluyordu tabi hafifden.ama senin yatıp dinlenmen lazım canım,ve kesinlikle ağır kaldırma.ani hareketler yapma.yatıp dinlenceksin bol bol.su içmeyide ihmal etme sakın.bunları yaparsan bişicik olmaz.ve gönlünü ferah tut oldumu.erkekler biz kadınların duygularını anlamıyorlar canım.eminim oda seni kırmak istememiştir.sen üzülme bebeğini düşün.sevgiler

canım benim ...çok haklısın ...ama yinede ben sizinle paylaşmanın ve fikir alışverişinin iyi olacağını ümit ettim..paylaşmak insanı rahatlatır ya...iki çift güzel söz insanı ne kadar huzurlandırır...bilmem anlatabildimmi?
..ne bilim belkide eşimde haklıdır .. herşeyi gerçekten büyütüyorumdur...ama elde mi pembem...... o benim küçük mucizem ....çok korkuyoum...en ufak bişi devleşiyor birden gözümde...:a015:

Çok geçmiş olsun telaşlandrımak istemem ama biraz araştırdım aşağıya ekledim...

Birde dr bu konuda bilgilendirmedi mi sizi?

telefonu varsa bir görüşün içiniz rahat etsin....

Testten sonra neye dikkat etmek gerekir?
Testten sonra herhangibir sorunla karşılaşmanız çok ender bir durumdur. Bazen, derinin altında meydana gelen ufak bir morluğunverdiği hafif rahatsızlık görülebilir. Amniyosentez’den sonra vajinadan kan veya su gelmesi ya da herhan gibir ağrı hissedilmesi durumunda doktorunuzu görmeniz gerekir.

ben şunuda eklemeyi unuttum eğer ağrın devam ediyorsa ihmal etme arkadaşım.kaldır eşini mecbur götürecek seni dr.
dr.danış ne olur ne olmaz

iyiki varsınız... burada sizlerle paylaşmak...ve yanıt alabilmek...iki çift şefkat dolu söz duymak benim iyi hissetmemi sağlıyor....teşekkürler....canı gönülden teşekkürler....
rabbim gönlüne göre versin.....a.s.

bana bi kaç bişi söledi dr.. mesela 3 gün banyo yasak,cinsel ilişki yaşak ağır ladırmak yasak...vb...
morluk falan yok.. ama ağrım var ve bu saat oldu hala var...belimede vuruyor....
keşke eşimi dinlemeseydim de bu gün dr u arasaydım .......yada gitseydim...keşkeeee...

ben şunuda eklemeyi unuttum eğer ağrın devam ediyorsa ihmal etme arkadaşım.kaldır eşini mecbur götürecek seni dr.
dr.danış ne olur ne olmaz

yapmam ama bazen saflığm tutuor işte .. ne dinledim ki eşimi bilmem.. keşke gitseydim bu gün dr a...nasıl pişmanım bir bilsen......rabbim hayırlara çıkasın....:Saruboceq:

canım ıstersen doktorunu ara.eger gel derse o zaman gıdersın.butun bır gunu stres ıcınde gecırmıssın.yazık deılmı? keske arasaydın ve rahatlasaydın dımı ama.ben boyle durumlarda hıc kımseyı dınlemem.onemlı olan ıcımın rahat olmasıdır.senın yerınde olsaydım coktan arardım.hatta gıderdım.ben onemlı bısey olmadıgını sadece ıslemden kaynaklı bı agrı olduguna ınanıyorum.ama burada sana esas zarar veren seyın bu endıse oldugunu dusunuyorum.o yuzden bugun mutlaka bu endıseden kurtar kendını arkadasım.esınede kırılma ve onların her dedıgını takma onlar bıze gore daha sogukkanlı oluyolar. bu yuzden sen kendı bıldıgını yap derım bençumarım yardımcı olabılmısımdır.guzel haberlerını yaz bıze...

canım inşallah bişeycik olmaz.eğer için rahat etmiyecekse doktorunu ara hemen danış en azından gitmesende.o seni yönlendirecektir nasılsa.hak veriyorum sana elde değil ufacık şeyi büyütebiliyoruz ama bu kadınların hassaslığından ,herşeyi ince düşünmesinden ileri geliyor,annelik duygusundan ileri geliyor biz kadınlar erkeklerden bu konuda farlıyız sanırım.eşimde bana kızar abrtıyorsun rahat ol büyütme ...ama nerdeee o ne derse desin ben kafayı taktımmı bitti ....
bence doktorunu ara konuş en doğrusu bu olur ..
öpüyorum seni strese girme uzan iş falanda yapma dinlen birkaç gün su iç bol bolda...

canım umarım geçmiştir ağrın çok geçmiş olsun.. ama dr una görünmen de fayda var. için içini yemektense.. bizler zor bulduk onun için evham yapmakda en doğal hakkımız.. eşini boşver sen. bence ya ara dr una sor yada görün derim canım.

teşekkür ederim tatlım...oldulça yardımcı oldun inanki...
işte bazen eşlerin sözlerine ister istemez takılıyor insan.. elde olmadan...

canım benim ... çok teşekkürler....bol su içiyorum...ama eşimin sölerine de elde olmadantalılıyor işte kafam...dediğin doğru biz sanırım erkeklerden çok farklıyız...

teşekkür ederim tatlım... bu gün dr ulaşmaya çalıştım yerinde yok...
hafta sonu ya... amniyosentezi başka dr yaptı... kendi dr da saat akşam 6 da gelecekmiş...bekliyorum mecburen....

hürremciğim geçti mi ağrın.hangi hast.yaptırmıştın bu arada.yat ve su iç devamlı oldu mu.merak ettim

ağrım hala var ...özel gaziosmanpaşa hastanesinde yaptırmıştım...
su içiyorum .. yatıyorum da.. acaba kendimi operasyon yapılırken çok sıkmıştım ondan mı ağrım var....
bu arada dr aradım .. benim kendi dr um yapmadı bu işlermi..
bu konunun uzmanı olna başka bir dr yaptı .. ama yerinde yok bu gün .. oradakilerden bilgi almaya çalıştım .. normal olabileceğini söledi ler...yapabilecek şu anda başka bişim yok beklicem....
ilgin için çok ama çok teşekkür ederim..a.s..şu anda ilgiye alakaya çok ama çok ihtiyacım var ve ben bunu evde bulamıyorum....:çok üzgünüm:

ay çok geçmiş olsun bitanem.inşallah hiçbişeycik olmaz bebeğine.unutma sen onu beklerken nelerle karşılaştın.rabbim onu korusun.bu arada cinsiyeti belli mi?öpüyorum.

ay çok geçmiş olsun bitanem.inşallah hiçbişeycik olmaz bebeğine.unutma sen onu beklerken nelerle karşılaştın.rabbim onu korusun.bu arada cinsiyeti belli mi?öpüyorum.

olmaz inşallah tatlım... rabbim korur bebeğimi...dr tam bişi sölemedi ama kıza benziyo demeyide ihmal etmedi...bakalım hayırlısı...inşallah...a.s.
desteğin için teşekkür ederim tatlım....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…