Amh değerim düşük çıktı ne yapmam lazım?

Evet canım çok şükür 8 haftalık hamileyim biz eşimle bir profesöre gittik ve beni muayene etti yumurtalıkların güzel Amh kafana takma dedi zaten tedavi ile hamile kalabilirsin bizim Amh ile işimiz yok dedi. Eşim ve bana suya dökülen toz takviye verdi eş paketi diye geçiyor sanırım. Biz eşimle o takviyeleri alalım bir ay daha deneyelim olmazsa yine bu doktora aşılama yaptırırız diye karar aldık takviyelerde yaklaşık 2bin lira tuttu ama deneyelim dedik belki işe yarar dedik ve hamile kaldım her şey bir vesile bu şekilde oldu canım

merabalar takviyeler hakkında bilgi verebilir misiniz

merhaba,memnun kaldığınız doktor isimlerini paylşabilir misniz

Fsh kaç?
Eşinizin değerlerinde var mı bi gelişme?
Merabalar, yaş 43, amh 0.09 du subatt a Erdem hastanesinde temmuzda 0.02 çıktı Zeynep Kamil,de bu kdara hzılı duser mi??? fsh 53 erken menapoz teshisim var... progestan hap ile adet görmeye calışıyorum doktorum ayrıca takviyeler verdi, bekarım yumurta dondurmak mantıklı mı bu degerle bütçemi zorlayacagım, Cem Çelik e gideceğim, onerileriniz nelerdir

Hangi takviyeleri kullandınız acaba

Genomen-Genowomen takviyelerini kullandık. İnternette hiç çıkmıyor biz çok bakmıştık almadan önce. Eczaneden getirttik fotosunu koydum

Eklentiler

• 004b7f4a-d01c-4bdc-b5a2-caebc6d3a07f.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 283
Cem hocaya tavsiye üzerine mi gidiyorsun?
Adetlerin düzenli mi hap demişsin.
Nerde oturuyorsun ilçe olarak?

merhaba,memnun kaldığınız doktor isimlerini paylşabilir misniz
Siz iyi bi hekime gidin, 43 yaşında / fsh 53 / regl ilaç ile oluyorum. Yumurta dondurmak istiyorum olabilir mi diye sorun.

Yaparız yanıtını alır iseniz girişin bu işlere.
Ben Cem Çeliği tavsiye etmiyorum.
İnstagram doktorları var. Lütfen iyi araştırın tüp bebek başarı oranı ortada ve dünya da bu oran değişmez iken bi kac doktorda bu başarı nasıl değişir.

İnstagramdan gördüklerinize inanmayin. O gördüğünüz kişiler çok az bi oran ama çok büyük başarılar bakın biz böyleyizlere inanmayın…

Benim önereceğim doktorlar Prof Faruk buyru Prof Ercan Baştu Op dr Emre karatekelioğlu.
İlle bu doktora gidin diye yazmadım.
İstediğiniz doktora gidebilirsiniz. Önemli olan doktorun size doğru bilgiyi vermesi, boşuna zaman ve para kaybı olmaması…

Cem hocaya tavsiye üzerine mi gidiyorsun?
Adetlerin düzenli mi hap demişsin.
Nerde oturuyorsun ilçe olarak?
ınstagramda gordum ,daha gitmedim gideceğim,istanbul üsküdardayım
adetlerim son 3 ay olmadı, progestan kullanıyorum, onunla oluyorum ama arada olmadıgı da oluyor,her ay gergince bekliyorum

çpk tesekkür ederim, haklısınız bazen ınsan ınanmak istiyor sanırım, zeynep kamilde once yumurta rezervi dusuk heyet raporu almam gerekiyormus zaten onu almalıyım çncelıkle

çpk tesekkür ederim, haklısınız bazen ınsan ınanmak istiyor sanırım, zeynep kamilde once yumurta rezervi dusuk heyet raporu almam gerekiyormus zaten onu almalıyım çncelıkle
Rapordan ziyade siz iyi kadin dogum doktoruna gidin ilaç ile regl olan bir kadının yumurtası ne kadar kaliteli olabilir. + buna yaş faktörüde ekleniyor.

Bir de şöyle bir durum var siz diyelim saglikli yumurtalar veriyorsunuz yumurta toplatıp donduracaksınız.
O aldığınız hormonlar sizin vücudunuza inanılmaz tahribat yapıyor.
Ben sürüsüne bereker sağlık sorunları ve kilo sorunlari yaşıyorum bu yüzden.
55 kilodan 66 ya firladim + dusuk tehlikem oldugu icin gebe iken de hormonel igneler oldum. 90 kiloya yaksaktim.
Zorla 75 kiloya indim ôstrojen fazlaligindan sorunlar yaşıyorum.

Bu islere degecek ise girin eğer olumsuz bir sürece bile bile girecek iseniz vucudunuza verdiginiz tahribata değmez.

43 yas, ilac ile regl olmak…

Merhaba Ercan Baştu da 40+ tedavi gören var mı,bilgi verebilirseniz çok memnun olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…