amh değeri

onen3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2023
6
2
30
Merhaba kızlar çocuk düşünmeye başladığımızda amh değerime baktırdım eylül 2023 te amh değerime baktırdım ve 0.690 çıktı doktorum yumurtalıkların çok fazla teste tuhaflık var dedi ve bir kaç ay sonra başka bir yerde baktırdım 1.78 çıktı bu sefer daha da rahatlamam için farklı bi yerde daha baktırdım 2.10 çıktı çok ilginç bir şekilde neyse ben yine ocak ayında hamile olduğumu öğrendim fakat şubat ayında kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım geçen ay tekrar amh verdim ve 0.650 çıktı yani anlamıyorum ben bu amh sürekli değişen birşey mi başına böyle bir olay gelen arkadaşlarım var mı cidden çok çaresizim

amh ölçümü güvenilir değil. yani hepsi yanlış da olabilir. amhtan ziyade düzenli regl ve fsh değeri, ultrasonda görülen folikül sayısı daha önemli gebelik şansı hesaplamakta

amh ölçümü güvenilir değil. yani hepsi yanlış da olabilir. amhtan ziyade düzenli regl ve fsh değeri, ultrasonda görülen folikül sayısı daha önemli gebelik şansı hesaplamakta
yani bana da artık öyle geliyor çok ilginç daha da kafam karışıyor ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu seferde

Ben Nisanda amh baktırdım 1.70 di geçen ay baktırdım 7 küsür çıktı doktor çok uyumsuz yanlışlık olabilir dedi bende doğruluğuna inanmıyorum Allah bilir ne koşullarda bakıyorlar ya son kanım 2-3 gün sonra işleme alınmış mesela. Bence canınızı sıkmayın diğer değerlerinizle birlikte iyi bi doktora görünün

aa ciddimisiniz iki doktora gittim hatta biri amh düşük gelince direk tüp bebek dedi
valla benimkiler hiç takmadı. su an mevcut doktorum da sadece fsh, prolaktin ve ultrason görüntülerime dikkat etti. dediğim gibi bırdaki amh konularına da bakarsanız uyumlu çıkan neredeyse hiç yok 😂 güvenilir değil o yüzden bence. he fsh yüksektir, aynı zamanda amh da düsük çıkar o zaman okay. ama fsh normalse amh değerine çok güvenmemek gerek 😂

Ben Nisanda amh baktırdım 1.70 di geçen ay baktırdım 7 küsür çıktı doktor çok uyumsuz yanlışlık olabilir dedi bende doğruluğuna inanmıyorum Allah bilir ne koşullarda bakıyorlar ya son kanım 2-3 gün sonra işleme alınmış mesela. Bence canınızı sıkmayın diğer değerlerinizle birlikte iyi bi doktora görünün
çok teşekkür ederim

X