Amh değeri düşük olup hamile kalanlar

Yumos0661

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
168
127
30
Herkese selam. Yeni üye oldum kızlar. 3 senelik evliyim 6 aydır çocuk istiyoruz ancak olmadı. Kaçtane doktor gezdim hepsi yumurta rezervin az dedi. Amh 0.86 E2 40 Lh 1.35 Fsh 6.19 çıktı doktorum aşılama dedi. Bu durumda olup aşılamayla hamile kalan oldumu yoksa direk tüp bebek mi denesem

Daha düşük değerlerle dogal yolla hamile kalanlar var. Boyle durumlarda tup bebek daha yuksek basari oranina sahip diye biliyorum. Bir de esinizin sperm degerlerine bakildi mi?

Herkese selam. Yeni üye oldum kızlar. 3 senelik evliyim 6 aydır çocuk istiyoruz ancak olmadı. Kaçtane doktor gezdim hepsi yumurta rezervin az dedi. Amh 0.86 E2 40 Lh 1.35 Fsh 6.19 çıktı doktorum aşılama dedi. Bu durumda olup aşılamayla hamile kalan oldumu yoksa direk tüp bebek mi denesem
Merhaba benim yaşım 35 amh 0.23 direkt tüp bebek dediler. Geçtiğimiz hafta cuma günü adet olmamla tedaviye başladık ama sadece 1 tane yumurtam gelişti. Doktor iptal etti. Gelecek ay tekrar başlayacağım. Bu arada bana kalırsa aşılama falan zaman kaybetmeyin. Direkt tüp bebek tedavisine başlayın.

Daha düşük değerlerle dogal yolla hamile kalanlar var. Boyle durumlarda tup bebek daha yuksek basari oranina sahip diye biliyorum. Bir de esinizin sperm degerlerine bakildi mi?
Cumartesi günü vericek eşim de test. Cevabınız için teşekkür ederim

merhaba bende bu değerlerime baktırmak istiyorum yarın in dr randevusu aldım adet döneminde gitmem gerekiyor diye biliyorum. yarında adetimin 4. günü bakarlar mı acaba bilen varsa beni de aydınlatabilir mi

Merhaba benim yaşım 35 amh 0.23 direkt tüp bebek dediler. Geçtiğimiz hafta cuma günü adet olmamla tedaviye başladık ama sadece 1 tane yumurtam gelişti. Doktor iptal etti. Gelecek ay tekrar başlayacağım. Bu arada bana kalırsa aşılama falan zaman kaybetmeyin. Direkt tüp bebek tedavisine başlayın.
Kafam çok karıştı allah hepimizin yardımcısı olsun

Cumartesi günü test vericek eşim henüz vermedi. İnşallah hepimiz doğal yolla kalırız hamile. Cevabınız için teşekkür ederim

merhaba bende bu değerlerime baktırmak istiyorum yarın in dr randevusu aldım adet döneminde gitmem gerekiyor diye biliyorum. yarında adetimin 4. günü bakarlar mı acaba bilen varsa beni de aydınlatabilir mi
Ben adetimin 3. Günü gitmiştim amh ya o zaman baktılar ama belirli bir günü yok diye biliyorum. Diğer kanları adet dönemim değildi aldıklarında

Ben adetimin 3. Günü gitmiştim amh ya o zaman baktılar ama belirli bir günü yok diye biliyorum. Diğer kanları adet dönemim değildi aldıklarında
anladım yazın bir gebelik sürecim oldu kalp atışı görülmediği için alındı bebek ondan sonra dr adet zamanı gel bakalım demişti de onun için merak ettim

allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli versin biz yakın zaman için düşünmüyoruz ama yaşımda 34 beklemeye elverişli bir durum var mı onu merak ediyorum açıkçası
Eğer rezerv düşüklüğü varsa beklemeyin derim. Ben 28 yaşındayım doktor senin yaşındakiler 12 ve üstü yumurta olması gerek sende 5 tane var vakit kaybetme bu yumurtayıda bulamayız dedi

Eğer rezerv düşüklüğü varsa beklemeyin derim. Ben 28 yaşındayım doktor senin yaşındakiler 12 ve üstü yumurta olması gerek sende 5 tane var vakit kaybetme bu yumurtayıda bulamayız dedi
bende onun için kontrole gitmek istiyorum evet şu an düşünmüyoruz ama bendenim bunun için uygun mu bilmek istiyorum

Amh testini herhangi bir gün verebilirsiniz. Adet döneminde olmanıza gerek yok

Amh testini herhangi bir gün verebilirsiniz. Adet döneminde olmanıza gerek yok
dğer hormonlar için de aynı şey geçerli mi acaba ne bakılıyor bilmiyorum gerçi de gitmekte istemiyorum aslında kötü bişey derse psikolojik olarak etkiler diye

Benim amh 1.1, fsh 11.93
Yasim 35 fazla bekleyecek vaktim yok 7+6 yumurta gozuktu ama hamilelik hala gelismedi malesef 😔

Canim bi gelişme var mı sende?

2 gün once ben de amh degerimin 0.747 olduğunu öğrendim diger değerlerim hakkında yorum yapmadan tup bebek broşürlerini elime tutusturdu doktor. E2 65 fsh 6.9 lh 5.4
Cok kararsızım saracoglu incir kurunu uygulamayı düşünüyorum ama bi yandan daha da düşerse diye korkuyorum tup bebek merkezindeki bir doktorla görüştük telefon aracılığıyla olabilir dogal yolla ama 1 den düşük olduğu icin riskli yasim 31 olduğu icin başarı şansımın yüksek olduğunu 3 4 yıl sonra 2. Cocuk istediğimde de riskli olduğunu söyledi simdiden yumurta dondurup o zaman da tup bebekte kullanabileceğimizi ifade etti 1 5 yıllık evliyim 6 aydir deniyoruz Aslında evlendikten 3 ay sonra kadin doğuma gittiğinde yumurtaliklarin gayet güzel dedi herhqngi bir sıkıntıdan bahsetmedi (özel hastane) mayis ayında başladık denemelere temmuzda gittim bezmi aleme sadece tah hormonuma bakildi 2.47 çıktı normal dedi solda kist var o da engel olmaz dedi 2 ay sonra tkrar geldi 3 ay sonra başka özele gttim ramide kist yok rahmin tertemiz ama sag yumurtalik sola gore tembel dedi hangisine inanacağım sasirdim adetlerim duzenliydi 3 aya kadar 25 gunde bire düştü en son adetim de 5 gun gecikti vajinal muayeneden sonra düzenim genelde bozuluyor ona bağlamıştım simdi tekrar başka doktora gitmeyi düşünüyorum

Fexen sene gitt

X