Amh 2.69 dan 2 hafta sonra 3.43 e çıkmış böyle bişe olabilir mi

Papatyam0909

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
169
82
Kızlar merhaba ben 2 yıldır gebelik düşünüyorum 2 ay önce sol tüp un sıvı dolu olduğunu öğrendim ve laporoskopi yle sol tüp alındı. Ameliyattan önce amh 2.64 du ameliyattan 5 hafta sonra 2.69 çıktı ameliyattan 7 hafta sonra 3.43 çıktı. 2 hafta içinde amh bu şekilde yükselebilir mi ve hicbisey kullanmıyorum. 2 amh i ma adetin 3. Günü baktirmistim bu son 3.43 çıkan amh a yumurtlamadan 4 gün sonra baktırdım acaba ondan kaynaklı birşey mi. Ben amh yukselmez diye biliyorum

Avakado tüketiyor musun. Bir gebenin günlüğünü takip et. Orda bir bayan yazmış düzenli olarak tüketilince yükselmiş . Benm de amh 0.83😞
Yok canım tüketmiyorum bir gebenin günlüğüne bu durumu sordum birinden biri yanlıştır dedi.
Benim değerim iyi de noluyo canım 2 senedir hiç gebelik oluşmadı sol tüpüm alindi

Yok canım tüketmiyorum bir gebenin günlüğüne bu durumu sordum birinden biri yanlıştır dedi.
Benim değerim iyi de noluyo canım 2 senedir hiç gebelik oluşmadı sol tüpüm alindi
Ben mfk ürünlerine başladım bir onu dene .bana da tüp bebek dediler ama brn onu istemiyorum inşAllah mfk ürünleriyle hamile kalırım . İstersen onu bir araştır.

X