Amh 0.40

Onuda cektircem yakın zamanda öyle çektirince doğal olanda oluyormu amh dusuj olsa bil3 rahim filmi yumurtaliklaridw etkiliyor mu daha kaliteli olmasını
Yumurta kalitesine bir etkisi olur mu bilmiyorum ama ben iki defa doğal yolla rahim filminden sonra gebe kaldım ama maalesef kimyasal oldu, bir çok kişi rahim filminden sonra gebe kalıyor. Kanallar açılıyor spermin yumurtaya ulaşması kolaylaşıyor. Mutlaka iyi bir doktor bulup rahim filminizi cektirin

Evet düsükmüş ama düşük amh engel değil yaşım 33 benım amh degerım bır yıl içinde 2.16 dan 0.43 e düştü ama benım aşırı kanamalı sezeryanla erken doğumum oldu malesef ondan sonra düştü daha sonra prp yaptı doktorum 0.66 daha sonra embryo havuzu yaptık ultarosnda çok sayıda goruluyordu bırıncı opuda 9 ikinci opuda 6 tane toplandı tabi bunlar içinde küçük vs bozuk olanlar vardı hanı toplamda 5 tane 3.gün embyom oldu bır tane transfer oldum sımdı hamileyim 4 tane de dondurulmuş var

Rahim filminden ne kadwr sonra gebe kaldinzk acaba

Ay ne güzel rabbim.sag saglim kucağıniza almayı nasip etsin banada çok dua edin lütfen bendende çıksın güzel yumurtalar ve tutsun bebis

Hangi ilaçları kullandınız acaba inşallah pozitifi görürsünüz

Hangi ilaçları kullandınız acaba inşallah pozitifi görürsünüz
Ayy inanın hatırlamıyorum yanlış bilgi vermim.bi de doktorla kişiye özel yazıyolar.bende miyom ve rahim şekil bozukluğuda vardı.ameliyat oldum.tüplerimde genişlemiş onları da bağladıameliyatlardan önceydi hiç hatırlamıyorum.

Havuz yöntemini nasıl yaptınız maliyeti ne kadar oluyor

Merhaba canım yaşım 29geöen sene amh değerim 1.60tı geçen ay tahlil yaptığımda 0.49 çıktı 4 tane yumurta göründü bende de iki sağda iki solda tüp bebek tedavisine yenice başladım rabbım en koşa zamanda hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin amin

Başka bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı bide amh düşük olup rahim filminsen sonra doğal hamile kalan arkadaşlar varmı lütfen cevap verirseniz çok mutlu olurum

Havuz yöntemini nasıl yaptınız maliyeti ne kadar oluyor
İki defa tüp bebek ıslemleri yaptık biz normal tüp bebek fiyatı verdık mesela benım amh düşük olduğu ıcın doktorum ılac raporu çıkarttı o Buse çok fayda etti iğneler 7-8 bine geldı ki ben günlük 450 gonolf kullandım 12 gün zaten bir iğne 2.5 gün gidiyor bır tane 900 gonolf pen geçen sene 4.5 bindi suan daha pahalıydı

Hangi asamadasiniz şuan rahim filmi çekildinizmi sizde

Evet çekildim üstünden baya zaman geçti ama bende çikolata kisti olduğu için hamile kalmam biraz daha zor rahim filmi sonrası keza hiç gebelik olmadı iki aşılama yaptım negatif şimdi tüp bebek tedavisinin 3. Günündeyim

Ben gittiğim kliniğe havuz yöntemi yapsak mı diye sordum bir tüp bebek parası daha alırız sizden dediler normal mi yani 2 tüp bebek ücreti oluyor havuz yöntemi istersek

Ben gittiğim kliniğe havuz yöntemi yapsak mı diye sordum bir tüp bebek parası daha alırız sizden dediler normal mi yani 2 tüp bebek ücreti oluyor havuz yöntemi istersek
Evet bende sordum banada öyle dediler sadece transfer parasını almiyoroar mesela ilaçlar rahic 60 bindi 2 kere yaparlarsa toplama 60 değilde diğerinde 55 bin aliyolar

Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun rabbim en kısa zamanda mujdelesin sizide inslalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…