Ameliyat sonrasi dugun

Esragg

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2017
75
15
Kizlarrrr lutfen acil cevap gogus buyutme ameliyati oldum 5.gunum 1 ay sonra dugun var ve bu benim dugunum sizce oynayabilcekmiyim.... varmi deneyimi olan

Benm bi arkadaşım olmuştu göğüs ameliyatı bir ay sonra normal hayatına dönmüştü gayet.oynarsın bence hemde ne güzel oynarsın bomba gibi göğüslerle

Merhaba bende göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum eşin anladı mı söylemek istemiyorum ve çok Ağrı sızı oldu mu lütfen bilgi berin benim düğüne bir senem var ama nişanlımla hiç yakınlaşamıyırum bile çok takıntı yaptım göğüs dokum yok gibi bişi ama ameliyattan da korkuyırumm ne yapıcam bilmiyorum. Silikonla ikinci üçüncü ameliyatı olmadan mutlu olan var mı ? Tek ameliyatı anca kaldırırım korkuyorum kan aldıramayan bir insanım ne olur tecrübelerinizi paylaşın teşekkürler

Oncelikle istemen ve kafana koyman onemli birazda maddiyat bi tofaş parasini memişlere veriyosun.. Benim eşim yok eger olsaydi anlardi bi ay sonra evlencem ben anlarmi sanirim farkeder dikislerden falan neyse canim tek ameliyat oluyoruz zaten allah korusun kotu bisey olmadigi surece ikinci ucuncu ameliyati nerden cikarip korkutuyosun beni.. Herneyse kesin kararliysan ailenle konus sevgiline citlat ve bence bi an once ol gec kalma :)

Bence memelerinizi büyüttüğünüzü eşlerinize söyleyin. Sonra bi sakatlık çıkar Allah muhafaza rezil olmayın.
Haklısın buraya sormakta doktor 2 hafta iyileşir der mesela ama iyileşmez deneyimli insanlar daha iyi bilir tabi. Doktor meme ameliyatı olmadıysa ne bilecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…