Ameliyat izleri !! Bi bakar misiniz :(((

Akışına mı biraksam acaba amaan cok illet bisey bu ya Allah kimsenin basina vermesin piskolojimi bozdu
Aynen ben keseyi aldirmadim korkudan. 1997 sonu olmustu benim. Ilk basta o agriyi basur zannettim. Agri arttiginda bayilmisim bile. Doktor o kismi deldi. Doktorun ustune basina fiskirdi. Hergun pansumana gittim. Iltihap kurumadan o keseyi alamam dedi. Kese olustururmus. Iyilestikten sonrada ben gitmedim korkudan. Tekrarlamadida cok sukur.

Aaa cok sasirdim senelee olmus ve o kese orda duruyor bir daha hiç sorun cikarmadi mi ? benim ilk apse ameliyatimdan 1 ay sonra keseyi alacaklardi ameliyatim 1 hafta da gecikmeli oldu o sure icinde bile tekrar sisip ilrihap toplamaya basladi hemde apseden sonra her pansumanda sivilce gibi sıkıp akitiyolardo

mesela ne canım önerin varmı ?
İbrahim saraçoğlu'nun bi tarifi vardı soğanı közleyip oraya ılık şekilde koyuyorsun yatıyorsun. Ben öyle hatırlıyorum. Benim o bölgemde bi iltihap oldu kıl dönmesi zannedip yapmıştım içinden iltihap çıkıp kurutmuştu. Bununla ilgili açıklama da okumuştum sanırım ameliyatta alınsa bile kıl kökünün kalma ihtimali olabiliyor ve tekrar ediyormuş. Ama bu yöntemde tekrar etmiyormuş diye. Sonuçta zararlı bir şey degil denemekten zarar gelmez

Marankinin soğan kürü, İbrahim saraçoğlu'nun ısırgan lapası tarifiymiş. Google da aratabilirsin

Sağol canım

Benim yıllar önce kuyruk sokumu kemiğim kirildu sisiyodu orası hep sert bir yere yada zemine feln oturunca topuklu ayakkabı giyince şişiyordu orası ben yillarrr yılı krem sürüyorum geçiriyordu hamile kalınca o kremi süremedim dr ,yasakladı sehpaya oturdum 15 dakika gene sisti orası tekrar dr,a gittim kil dönmesine benziyor film çekemem ama dedi sonra orası bir ağrı bir ağrı apse yaptı ben lokum koydum orayı patlattı iltihap akti iki delik oluştu orda o iltihaplan sonra dr,a gittim orayı temizledi ameliyat olman lazımsa hamilesin yapamam dedi çocuk doğsun 6 ay geçsin iyle yapicam dedi ,şuan kızım 2,5 aylık oldu

Kizlar dedikleriniz dogrudur soğan lokum vs fakat bunlar sadece iltihap icin yararli oluyor tek +si apse ameliyati olmuyosun ama icinde kil kesesi hala duruyor ve ne kadar uzarsa kalcalara kadar yayilabiliyor fazla ilerlemediyse o kadar da aci veren bi operasyson değil 1 saat kaldim ben icerde konusa konusa belden asagi uyusuk sekilde kesti cikardi dikti cikardigi dokuyuda göstermişti bana sadece dikisler tamamen alinana kadar hareketlerin kisitli oluyor normal olarak dikis oldugu icin yatmana kalkmana dikkat ediosun

Yok canim doktor baktigi zaman anliyor zaten benim ki apse yapmıştı yumurta kadar sislik vardi doktor gorunce anladi zaten apseyide nesterle kesip bosaltinca kesin kaniya vardi

ben film çektiricem yinede:)bir ümit aslında ilk duyduğumda sevinmiştim en azından neden sürekli şiştiği belli oldu diye ,kırılgan dolayı değilse iyilesme umudum var çünkü yoksa kırımdan dolayıysa umut yok çaresizdim

Yok canim doktor baktigi zaman anliyor zaten benim ki apse yapmıştı yumurta kadar sislik vardi doktor gorunce anladi zaten apseyide nesterle kesip bosaltinca kesin kaniya vardi

yumurta kadar mioldum
Bnimki zeytin kadar:)

Yok canim valla benimki bi basladi 10 gun icinde yumurta kadar şişti gercekten berbat birsey sunuda soyliyeyim ki kil donmesi ameliyatını apse ameliyatina tercih ederim apse ameliyati olmayayim da kil dönmesini 2 kere daha olurum sadece izler canimi sıkıyor

apse ameliyati ne Boşaltılması mi ?
Bende hamileyken yaptılar sprey sıkarak uyuşturdular bi kesik atmış ilginç duymadım hic sonra o delik olan yerlerden içeriye ilaç sokmuş ozaman biraz bağırdım

Hadi canım okadar kolaymı ameliyat ?

Olurken bisey duymasında sonrası acıdır zaten,bende sonrasından korkuyorum ,
Nasıl bir iz var ? Ameliyat izleri için bir krem var contretubex diye getiriyormuş,ben şuan sezaryan olduğum yere kullaniyorum

Benim apse ameliyatimi iğneyle uyusturarak yaptilar tam 6 yerden vurdular igneyi fakat iltihap olduğu icin banamisin demedi bir tek kestklerini hissetmedim kalanini birebir hissettim acayip derecede iltihap çıkmıştı ve bu 10 gun icinde olmustu düşünün artik.. Ben apsedense diger ameliyati tercih ederim neticede uyusuk belden igneli bi ameliyat hissetmiyosun zaten sonrasinda da agri kesicilerle acini hafifletiyorlar ben bir gun yatip eve geldim yürüdüğüm icin biraz agrim olmustu. Ama sunu da soyliyeyim ki herkesin ki bir olmuyor kuzum hastaligin derecesine bagli... Bana fito diye bj krem verdi onu kullaniyorum. Ameliyatın büyüklüğüne gore iz kaliyor benim ki yaklasik 10 cm falan

Apse boşalmışlar ameliyat sayılmaz ama seninki baya zormus canım,çok geçmiş olsun tekrar dan

Fito pisik kremi değilmi ya ?

Apse boşalmışlar ameliyat sayılmaz ama seninki baya zormus canım,çok geçmiş olsun tekrar dan

Fito pisik kremi değilmi ya ?
Valla iz kalmasin diye verdi sanirim pek bi bilgim yok. Dikişli olduğu icin maalesef onu da ameliyattan sayiyorlar kuzum ameliyathane de oldum zaten onuda.. Sagol canimm cok zordu gercekten cocuk gibi aglamistim

Valla iz kalmasin diye verdi sanirim pek bi bilgim yok. Dikişli olduğu icin maalesef onu da ameliyattan sayiyorlar kuzum ameliyathane de oldum zaten onuda.. Sagol canimm cok zordu gercekten cocuk gibi aglamistim
evet resmen oyle olmuş tekrar yaşamamak dilegiylee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…