Amcam vefat etti?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Bufün izinliydim akşam amcamı kaybettiğime dair haber aldım yarın işe gitmem gerekiyordu avmde yemek sektöründe çalışıyorum.Restoran müdürümü aradım açmadı vardiya müdürüme söyledim tamam dedi birşey olmaz değilmi kendimi kötü hissediyorum

Bufün izinliydim akşam amcamı kaybettiğime dair haber aldım yarın işe gitmem gerekiyordu avmde yemek sektöründe çalışıyorum.Restoran müdürümü aradım açmadı vardiya müdürüme söyledim tamam dedi birşey olmaz değilmi kendimi kötü hissediyorum
Vardiys müdürün tamam dediyse sorun yapma.
Restoran müdüründe açmadıysa , msj at illa görür. Kalkıp birşey dicek halleri yok ölüm sonuçda

Basiniz sağ olsun. Cenazeniz var sonuçta zannetmiyorum problem olacağını ki siz zaten üzerinize düşeni yapmışsınız haber vermişsiniz. Allah rahmet eylesin inşallah 😔

Mesaj at aradım ulaşamadım diye hicbirsey olmaz.

Benimkini hiç bir kefaret kurtaramaz yetim hakkı yemenin kefareti olmaz diye düşünüyorum cenazesinde helallik isterlerse vermeyecem gidersem tabi:)
Ayy kız aynı durum ayyni amcalar hiç şaşırtmıyor 😅 benimki de babam ölüm dosegindeyken maaşına coreklenmek için kosturuyordu, bize miras kalmasın diye de bütün malı mülkü kendi üzerine almıştı 😂 sonra darısı başıma deyince kiziyolar napayım böyle amcayi olmasa zararı olmaz en azından 😅

Amcalar ayni kişi çıkarmış birde :)bizimkide olum dosegindeyken imza almıştı babamin elinden haram olsun hak yiyenlere ağız tadıyla yemiyorlar zaten Allahim bize saglik huzur versin gerisi boş hayat devam ediyor
Ayy kız aynı durum ayyni amcalar hiç şaşırtmıyor 😅 benimki de babam ölüm dosegindeyken maaşına coreklenmek için kosturuyordu, bize miras kalmasın diye de bütün malı mülkü kendi üzerine almıştı 😂 sonra darısı başıma deyince kiziyolar napayım böyle amcayi olmasa zararı olmaz en azından 😅

X