ALVA DONNA HOTEL balayını burada geçirmek isteyenler ya da geçirenler

sssccc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2010
2.510
2
merhaba hanımlar, balayı için otel arayışındayız ve şu an üzerinde durduğumuz otel alva donna.
otelle ilgili bilgisi olan gidip gören konaklayan fikirlerini paylaşabilir mi.

Bizde balayı icin alva donna da karar kıldık inş guzel bir balayı geciririz:KK69:

20-24 haziran tarihleri arası 4 gece 5 gün standart oda 1.350 tl maksimum karta 12 taksit olarak fiyat verdiler.
otelin mimarisi gayet güzel. havuzu çok güzel. fotolordan çok beğendim. anı tur yapıyor rezervasyonları.
ama şikayet sitelerinde yemekleri ve temizliği konusunda olumsuz yorum çok var.
özellikle gidip bu otelde konaklayanlar varsa onların yorumlarına daha çok sevinirim.
tur şirketindeki yetkililer neredeyse bütün oteleri tavsiye ediyorlar ama gören yaşayan birinin düşünceleri benim için daha değerli ya da bu yıl balayına gidecekler neye göre bu oteli seçtiler paylaşırsanız sevinirim.

dün itibariyle erken rezervasyonu zaten kaçırdık ama 1 hafta için ön rezervasyon yaptırdık haftasonuna kadar netleştirmemiz gerekiyor yardımınıza ihtiyacım var...

bizde 18 temmuzda a:KK1:lva donnadayız.artıları ise odada netin olması,ala carte restorantların bedava olması,yiyecek çeşitinin bol olması,geceleri oda servisinin ücretsiz olması diğer otellerden ayıran özellikleriydi:)))

ben bu oteli çok beğendim balayı için uygun ve fiyatıda aynı kalitede diğer otellere göre uygun ama nişanlım bir türlü beğenemedi!!!! hala otel arıyoruz:KK43:

hiç düşünmeyin harika bi otel biz geçen yaz gittik eşimle evliliğimizin birinci yılının dolmasına birkaç ay kalmasına rağmen bizi balayı çifti yaptılar ve inanılmaz güzel jestler yaptılar odada pasta şarap her gittiğiniz alakartta size özel hazırlanmış masa ve özel hizmet ayrıca balayı çiftine herşey indirimli (bali evleri sultan kahvaltısı) her akşam ayrı bir parti vardı bizim için ikinci balayı oldu (balayım gemiyle yunan adaları turuydu)herkese tavsiye ederim bu arada otel resimlerde göründüğünden daha lüks (fiyatı uygun olduğu için çok tereddütlü gitmiştik), çok 5 yıldızlı otele gittim ama alvanın yanında yıldızları sönük kalıyor, bu sene o standartlardan düşmemek için gidecek otel bulamıyorum butik otel arıyorum bu arada tebrik ederim Allah mesut etsin

hiç düşünmeyin harika bi otel biz geçen yaz gittik eşimle evliliğimizin birinci yılının dolmasına birkaç ay kalmasına rağmen bizi balayı çifti yaptılar ve inanılmaz güzel jestler yaptılar odada pasta şarap her gittiğiniz alakartta size özel hazırlanmış masa ve özel hizmet ayrıca balayı çiftine herşey indirimli (bali evleri sultan kahvaltısı) her akşam ayrı bir parti vardı bizim için ikinci balayı oldu (balayım gemiyle yunan adaları turuydu)herkese tavsiye ederim bu arada otel resimlerde göründüğünden daha lüks (fiyatı uygun olduğu için çok tereddütlü gitmiştik), çok 5 yıldızlı otele gittim ama alvanın yanında yıldızları sönük kalıyor, bu sene o standartlardan düşmemek için gidecek otel bulamıyorum butik otel arıyorum bu arada tebrik ederim Allah mesut etsin

giden birisinden bu yorumları okumak çok güzel.inş biz de güleryüzlü döneriz ordan

Tam daha önce bi tanıdıgı yada kendi giden biri yokmu diye sormak icin konuya girmiştim ama cevabımı aldım teşekkürler Baronesss inş bizde mutlu ayrılırız birde denizi nasıl diye soracaktım ben malum balayında pek havuz önerilmiyor =)

merhaba hanımlar, balayı için otel arayışındayız ve şu an üzerinde durduğumuz otel alva donna.
otelle ilgili bilgisi olan gidip gören konaklayan fikirlerini paylaşabilir mi.

Bizde balayı icin alva donna da karar kıldık inş guzel bir balayı geciririz:KK69:

bizde 18 temmuzda a:KK1:lva donnadayız.artıları ise odada netin olması,ala carte restorantların bedava olması,yiyecek çeşitinin bol olması,geceleri oda servisinin ücretsiz olması diğer otellerden ayıran özellikleriydi:)))

ben bu oteli çok beğendim balayı için uygun ve fiyatıda aynı kalitede diğer otellere göre uygun ama nişanlım bir türlü beğenemedi!!!! hala otel arıyoruz:KK43:

kızlar bende şu an alva donnayı araştırıyorum. bildiğim kadarıyla anı tur rezervasyon yapıyo. peki sizler hangi tarihller için kaç gün ne kadar fiyat aldınız öğrenebilir miyim?? sonuçta balayı yapmak az para değil ve insan güzel şeylerle karşılaşmak ve güzel anlar hatırmak istiyo :26:

kızlar bende şu an alva donnayı araştırıyorum. bildiğim kadarıyla anı tur rezervasyon yapıyo. peki sizler hangi tarihller için kaç gün ne kadar fiyat aldınız öğrenebilir miyim?? sonuçta balayı yapmak az para değil ve insan güzel şeylerle karşılaşmak ve güzel anlar hatırmak istiyo :26:

26 haziran-3 temmuz deniz tarafı 1820 tl max karta 12 taksit

5 haziran-10 haziran 1280 tl haziran başı olunca fiyatta uygun oldu=)

giden birisinden bu yorumları okumak çok güzel.inş biz de güleryüzlü döneriz ordan

Tam daha önce bi tanıdıgı yada kendi giden biri yokmu diye sormak icin konuya girmiştim ama cevabımı aldım teşekkürler Baronesss inş bizde mutlu ayrılırız birde denizi nasıl diye soracaktım ben malum balayında pek havuz önerilmiyor =)

balayı çok özel bir tatil inşallah çok çok mutlu ayrılırsınız:) ben de geçen sene çok araştırmıştım giden birilerinden bilgi almak için ama biz millet olarak şikayet etmeye bayılırız ama takdir edicek tek bi cümle kurmayız:KK43: sizi çok iyi anladığım için tesadüf alva donna yazısını görünce cevap yazmak istedim
denizi malum belek ne kum ne kaya daha çok taş diyelim suyu soğuktu ama deniz kenarında bali evleri var böyle tavanı saçaklı tül perdeli falan balayı çiftlerine yarı fiyatınaydı zaten çok pahalıda değil önünde güneşlenebiliyosun sürekli hizmet geliyo (şampanya dondurma yemek) işte orası harika muhakkak deneyin bi de sultan kahvaltısı var onu da muhakkak deneyin derim

kızlar a'la cartelar ücretsiz mi?benim okduğuma göre 1 kere sadece birinden yararlanabiliyormuşuz:S

kızlar a'la cartelar ücretsiz mi?benim okduğuma göre 1 kere sadece birinden yararlanabiliyormuşuz:S

öncelikle bizde 18-23 teemuz arası gidicez.deniz manzaralı 2000.

canım ala cartelerin her biri birer defa ücretsiz.sadece biri değil.5 tane var zaten.5 gece kalıcaksan her gece birine gidebilirsin:)))

5 haziran-10 haziran 1280 tl haziran başı olunca fiyatta uygun oldu=)

aa balayıdaş olucaz. Ama ben tek balayı çifti biz olalım hep bizimle ilgilensinler istiyodum:KK1: canım bizde 6 haziran 12 haziran tarihleri arası ordayız inş. sigorta dahil 1300 tuttu 6 taksit ödüyoruz :))

öncelikle bizde 18-23 teemuz arası gidicez.deniz manzaralı 2000.

canım ala cartelerin her biri birer defa ücretsiz.sadece biri değil.5 tane var zaten.5 gece kalıcaksan her gece birine gidebilirsin:)))

galiba bizde balayıdaş olucaz:)19-24 temmuz arası gitmeyi düşünüyoruz granada ile alva donna arasında kalmıştık,nişanlım(eşim:))burayı istiyor ama benim kuşkularım var yorumlar kafamı karıştırdı açıkçası:KK43:

bir de biz nikahı ocakta yaptık ama düğünümüz 18 temmuz,balayı çifti yaparlarmı bizi acaba?

Son düzenleme:
galiba bizde balayıdaş olucaz:)19-24 temmuz arası gitmeyi düşünüyoruz granada ile alva donna arasında kalmıştık,nişanlım(eşim:))burayı istiyor ama benim kuşkularım var yorumlar kafamı karıştırdı açıkçası:KK43:

bir de biz nikahı ocakta yaptık ama düğünümüz 18 temmuz,balayı çifti yaparlarmı bizi acaba?

hadsi yaa ozaman canım buluşalım senlee eşlerimiz sporda yada denizdeyken.karşılıklı birer kahve yudumlarız.:))))tanışmış oluruz.

şüphelerine gelince evet çok yorumlar var hangisi doğru hangisi yalan bilemiyoruz.ama şuda bi gerçekki çiftlerin ne beklediğine göre değişir.beklentin azdır ben eşimle birlikteyim ya önemli olan o modunda gidenler.çok mutlu ayrılıyorlar.ama eşden çok otellle ilgilenenler için aynısını söyleyemem:KK70:DD
son olarak granada evet çok güzel bir otel fakat otelin kumsalı yok:SSS ayrıca oda servisi 24 saat ücretli:))ben çok araştırdım.hatta yorumlardan dolayı vazgeçicektim alva donnada dan.sonra orda karar kıldım artık.artıları daha fazla.

X