ALVA DONNA HOTEL balayını burada geçirmek isteyenler ya da geçirenler

ewt cnm biz 5-10 haxiran ordaydik ama hic. disari cikmadik otelle yetindik=) tek tavsiyem yol konusunda olucak otele kadar transfer alin yada arac ayarlayin biz biraz zorlandik havaalanindan sonra
balayi ciftlerine extra biz ayricalik gormedik giriste odamiz suslenmisti meyve ve sarap vardi =) sormak istediginiz birsey varsa yardimci olabilirim

cnm havaalanından otele nasıl ve kaç saatte ulaştınız? bende bugün oteli aradım nasıl geliriz diye. minibüsle boğazkente gelin oradan da serik arabasına binin dediler çok mu zor olur?. acaba taksi tutsak pahalı mı olur?

soyle soyleyim cnm 12 bucukta havaalanindan ciktik 4 te otele giris yaptik baya ters bi yerde otel taksi 130 tl demislerdi pisman olduk taksiyle gitmedigimize =( havaalanindan otogara gittik otogardan serike serikten bogazkente minibusle

soyle soyleyim cnm 12 bucukta havaalanindan ciktik 4 te otele giris yaptik baya ters bi yerde otel taksi 130 tl demislerdi pisman olduk taksiyle gitmedigimize =( havaalanindan otogara gittik otogardan serike serikten bogazkente minibusle

ama çok kötü olmuş cnm yaa resmen bir gün yolda geçmiş yaa bunu duyduğum çok iyioldu mutlaka taksiye binelim biz zaten 4 günlüğüne gidiyoruz

evet biz de bugün döndük alva donnadan.kesinlikle pişman olmayacağınız bir seçim arkadaşlar.biz çok memnun ayrıldık.hiç bir olumsuzluk görmedik.rezervasyon yaptırdığımız oda dışında bir oda verdiler bize.ayrıca salonu da olan deluxe odadan.yatağımız ve jakuzimiz süslenmişti.
biz anı turla gitmiştik.anı turun çalışanı karşıladı girişte bizi.cuma günü de manavgat yat turuna katıldık anı tur aracılığıyla.

otobüsle ulaşım sağladık.zaten boğazkent oteller bölgesi.yani bu alva donnaya has bir durum değil.biraz ters kalıyor ama bir çok otel var aynı bölgede.serik otogarda indik otobüsten.ordan boğazkent dolmuşuyla tam önünde indik otelin.dönüşte otelin önünden binip serik merkezde indik.dönüşümüzü antalydan aldığımızdan antalyaya gitmek için antalya arabasına binip otogarda indik.biz zorlanmadık yol konusunda.arkadaşlar soracağınız şeylewri sorun mutlaka.
bir de tavsiyem var.mutlaka tüm etkinliklere katılın.dart,havalı tüfek,okçuluk,plaj voleybolu,jimnastik.akşamları amfi tiyatroya gidin.alakart restaurantlara rez için tam 6 da arayın.biz maalesef hiç yer bulamadık

birşey sorucam bu otel ile ilgili herşey dahil yazıyor fakat ani tur'n sitesinde şöyle bir not var;

A’La Carte Restaurantların Her Birinden Bir Defaya Mahsus Olmak Üzere Rezervasyon Yaptırmak Koşulu İle Ücretsiz Hizmet Alınabilmektedir.

Sadece kahvaltı mı ücretsiz oluyor?

blog sitem Çeyiz Kız

birşey sorucam bu otel ile ilgili herşey dahil yazıyor fakat ani tur'n sitesinde şöyle bir not var;

A’La Carte Restaurantların Her Birinden Bir Defaya Mahsus Olmak Üzere Rezervasyon Yaptırmak Koşulu İle Ücretsiz Hizmet Alınabilmektedir.

Sadece kahvaltı mı ücretsiz oluyor?

blog sitem Çeyiz Kız

hayır canım.a'la carte restaurantlar normallerden farklı.kebap,balık,çin ve meksika restaurantı var ana restaurant dışında.dilersen onlara 1 gün önceden rezervasyon yaptırabiliyorsun.yoksa istediğin gibi yiyebilirsin açık büfeden.emin ol aç kalma ihtimalin yüzde sıfır:KK1::KK1:

Kızlar ben de 21 Eylül -25 Eylül arası balayına çıkacağım çok fazla otele baktım niyeyse hiçbiri içime sinmedi. Sizin yazınıza baktım çok övmüşsünüz merak edip baktım otele hoşuma gitti. Ama emin olamıyorum niyeyse:S Balayı için uygun bir seçim mi? Bir de o Bali evi dediklerinizi internet sitesinde göremedim nasıl evler onlar? :97:

X