ALVA DONNA HOTEL balayını burada geçirmek isteyenler ya da geçirenler

aa balayıdaş olucaz. Ama ben tek balayı çifti biz olalım hep bizimle ilgilensinler istiyodum:KK1: canım bizde 6 haziran 12 haziran tarihleri arası ordayız inş. sigorta dahil 1300 tuttu 6 taksit ödüyoruz :))
=)) aynı şeyi bende istiyordum cnm olsun personelleri yarıya böleriz yarısı size yarısı bize :KK1:

=)) aynı şeyi bende istiyordum cnm olsun personelleri yarıya böleriz yarısı size yarısı bize :KK1:

tamam canım anlaştık:KK34:

kızlar ben bu kadar takmayın bende inanılmaz araştırdım her otelle ilgili kötü yorumlar var. Ve insanları bilirsiniz iyi vakit geçirdiği biyer için kalkıpda demez yani ben bi internete gireyim güzel güzel yorum yapıyım falan diye. Ama en ufak bişeyi büyütür de büyütür oraya buraya yorum yazar. Ve alva donnayla ilgili sadece tek bir sitede olumsuz yorum var oda otel şikayetti sanırım. ama garip olumsuzluklar yani yok yolda tabela yokmuş yok bilmemne birde yemekle ilgili vardı e buda herkesin damak tadı farklı sonuçta bir kişinin sevdiğini diğeri sevmeyebilir ve açıkbüfe bi dünya yemek var illaki beğendiğin bişey olur. birde otel puan diye bir site de yorumlar var oradaki hem konaklayanlar tarih olarak daha yakın hem yorumların hemenhepsi olumlu. Bence fiyatına göre hem özellikleri hem yorumları oldukça iyi ben seçimimden çok mutluyum:KK61:

biz de bgn alva donnaya rezervasyon yaptırdık:)19-24 temmuz ordayız:)
ama eve geldikten sonra voyage sorguna karar verdik bu seferde yorumları okuduk böyle iyi bi otelden bile bu yorumları okuduysam alva donnanınkiler sıfır kalır dedim ve vazgeçtim sorgundan.
ama hala elim diğer otellerin sitelerine gidiyor:KK43:son dk da bi değişiklik yapmazsam iyidir:44:

kızlar bizde temmuzda oradayız balayı için etrafta gezilecek yerler varmı otele sıkışıp kalmak istemiyorum.. otelden ayrıldıktan sonra gezmek istiyorum şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim............:KK69:

biz arabayla gidicez hem rahatlık açısından(bol bol eşya taşıyabilicem:))hem de otel cıkısı gezerek gelmek için,olympos,saklıkent ve demre tarafına gitmeyi düşünüyoruz.demrede mavi yengecler meshur gidip görüp yemek istiyoruz:)beki olymposta bungalovlarda bir kaç gün kalabiliriz:)
manavgat tarafına gidilip manavgat şelalesi de görülebilir:KK66:

kızlar bizde dün alva donnaya rezervasyon yaptırdık. 5 temmuz giriş 9 temmuz çıkış deniz manzaralı oda 1468 tl. sigorta ve gidiş dönüş uçak biletleriyle birlikte bize 1840 tl ye patladı :KK25: :KK30: beklediğimizden bayağı bi pahalıya patladı biraz içime oturmadı değil ama ne yapayım bu otelden vazgeçemedik. şimdi tek isteğim balayı dönüşü evimize girdiğimizde eşimde bende iyikide gitmişiz dememiz. :26::21:

cnm umarım hepimizin içine siner,balayımız kabusa dönüşmesin,rüya gibi olsun insallah:))
ben hala yorumlardan etkilenip barut lara ya dogru kayma eğilimindeyim bgn yine okudum bişeyler otel personeli hakkında otelin müdürü bile discoya gelip rus kızlarla dans ediyormus,lakayıt tavırlar fln...içime kurt düştü yine:KK43:

biz barut kemara ve alva donna arasında kararsızız. ikisine de ön rezervasyon yaptırdık:) son kararı vereceğiz inşallah...

yorumları okuduktan sonra bizde bu otele ön rezervasyon yaptırdık fiyat 1900 gösteriyo ama bakalım:S tam olarak ne çıkacak

kızlar 2011 yılında alva donnaya balayı için giden ilk çift dönüşte buraya yorum yazarsa çok sevinirim. tavsiyelerinize ve görüşlerinize ihtiyacımız olacak :KK71:

Selam kızlar...
Bizde bugün itibari ile kesin karar verip alva donna otelde balayı geçiricek olan çiftlerdeniz :KK66:
İnşallah anlatılanlar ve gördüklerimiz kadar güzel geçer.. kız tam balayı oteli dedi görücez bakalım. bütçemize en uygun ve en güzel otel buydu. inşallah unutulmaz bi balayı olur bizim için :KK19:
Bizde 06-10 haziran tarihleri arasında orada olucaz. 5 gün olsun istemiştik ama işyerinden izin çıkmadı:KK47: neyse güzel geçsinde 4 günde yeter :KK66:

kızlar 2011 yılında alva donnaya balayı için giden ilk çift dönüşte buraya yorum yazarsa çok sevinirim. tavsiyelerinize ve görüşlerinize ihtiyacımız olacak :KK71:

bende aynı şeyi düşünüyordum önce gidenler umarım yorumlarını yaparlar :KK16::KK16:

En erken kim gidecek acaba biz 5 haziranda ordayız önce gidenler iyi kötü taraflarını yazsınlar da tedbirli olalım bari:21:

sizden bigün sonrada biz gelicez inşallah dsh...
inşallah beklediğimizden çok daha güzel geçer:KK4:

otel cok guzeldii biz calisanlarin ilgisinden ve otelden cok memnun kaldik yabanci agirlikliydi bide balayi ciftleri vardii =)

otel cok guzeldii biz calisanlarin ilgisinden ve otelden cok memnun kaldik yabanci agirlikliydi bide balayi ciftleri vardii =)

ne mutlu size :):)otelden çıktınızmı yakında gezilecek görülecek yerler varmıı....Birde balayı çiftelerine özel ayrıcalıklı birşey varmı ?
çok soru sordum ama:kk77::kk77:

ewt cnm biz 5-10 haxiran ordaydik ama hic. disari cikmadik otelle yetindik=) tek tavsiyem yol konusunda olucak otele kadar transfer alin yada arac ayarlayin biz biraz zorlandik havaalanindan sonra
balayi ciftlerine extra biz ayricalik gormedik giriste odamiz suslenmisti meyve ve sarap vardi =) sormak istediginiz birsey varsa yardimci olabilirim

ewt cnm biz 5-10 haxiran ordaydik ama hic. disari cikmadik otelle yetindik=) tek tavsiyem yol konusunda olucak otele kadar transfer alin yada arac ayarlayin biz biraz zorlandik havaalanindan sonra
balayi ciftlerine extra biz ayricalik gormedik giriste odamiz suslenmisti meyve ve sarap vardi =) sormak istediginiz birsey varsa yardimci olabilirim

çok teşekkür ederim otel hakkında baya olumsuz yorum var balayı otelimizi yanlış mı seçtim diye tereddüt ettim bian...

gayet guzel cnm aksam aktiviteleri falanda guzel son aksamimizda garden party vardi sadece yemeklerde tatlilari yetersiz buldum kahvaltisi guzell

X