Altnolua gideniniz varm??

altınoluktan bi resim atıcaktım nasıl sizin görmenizi sağlayabilirim?

saol teşekkür ederim evet bi topik açmışsın altınoluk rsimleri var diye çok görmek istedim ama resimler açılmıyodu
tekrar atarsan çok görmek isterim
altınoluk suyu soğuk diyince üzülmüştüm
ama oradan daha yeni gelmiş birinden böle duymak iyi oldu:smiley-cool:

altinoluk.jpg

E4g00199.jpg

Sahindere_Kanyon.jpg

ÇOK GÜZEL YERLER SADECE DENİZ DEĞİL DOĞA BİR HARİKAAAAAA

Sen gitmeden önce neten bir araştirma yap okadar çok görülmeye değer yerler varki gidip döndükten sonara neden buralarida gezmemişim deme )))))))

çok güzel biyer 2 kez geldim çok sevdim inş yinegelirim sarımsaklının da plajları çok güzel

kücükkuyu yolundan assosa gıderken behramkaleye bırsuru moteller var arkadasım denıze sıfır yerler hem fıyat konusunda abartılı yerlerde degıl mesela ıyı tatıller sana

altınolukta yazlığımız var ve tatillerimin büyük bölümünü bu zamana kadar burda geçirdim.doğası ve temizi çok güzel ama son zamanlarda gerçekten çok bozuldu istanbul gibi heryerde evler var zeytin ağaçlarını katledik villalar dikiyolar.ve şu aralar çoookkk kalabalıkmış merkezden bahsediyoeum ben akçay tarafıda çok kalabalık. ama güre küçükkuyu vs. oralar daha tenhadır emekli yeri tam eğlence istiyosanız merkezden şaşmayın.araçınızla gitmenizi tavsiye ederim. hasanboğulduyu şelaleleri gezmeden dönmeyin.iyi tatiller

ben geçen sene gitmiştim ağustos ayında suyu çok soğuktu denizi güre tarafındaydım ben dalgalıydı ve akşamları çok rüzgar oluyordu...ama akşamları altınoluk ve akçaydaydım orası fevkelade güzel ama güreyi beğenmedim...sakinlik olarak güreyi tercih edebilirsiniz ama hareketli bir yer istiyorsanız akçay ve altınoluk güzel...

he birde sarıkızı görmenizi tavsiye ederim...

Teşekkür ederim arkadaşlar kararimiz kesin altinoluk zaten 1 haftasonu gidicez ama kalicak yeri tam olarak ayarlayamadik daha işte

Merhaba canım, bizimde orada yazlığımız var, 10 yıldır her sene giderim yani.
Kalacak yeri dert etme bir sürü pansiyon var, yer bulacağını düşünüyorum. Altınoluk merkeze yakın sadece 1 otel var o da Akçam otel. Denizine gelince gerçekten soğuktur ama bu sıcaklarda insanı kendine getiriyor,
Gezecek çok yer var, bende behramkale assos tarafını görmeni ve tekne turlarına katılmanı tavsiye ederim. Ama sadece hafta sonu kalacaksan fazla vaktin olmayabilir tabii.

Ben daha yeni Altınoluktan geldim.1 Hafta tatilim mahfoldu.Buzzzzzzzz gibi bi suyu var.Tam 3 gün hasta yattım 2. gün suyun soğukluğundan rahatsızlandım.Eğer araban varsa gezilecek yerlere gidebilirsin ama yoksa sadece bi dondurma yemek için bile tam yarım saat yol yürürsün.Tek güzel yeri sütüven di galiba ismi şelale.Orası çok güzel ama orayada araba yada turla gitmek zorundasın.Bana sorarsan asla tavsiye etmem.Gidince görürsün yaş ortalaması 35-50 arası.Ben beğenmedim.Altınoluk yerine Sarımsaklı,Ayvalık ve Erdeği tavsiye ederim

Son düzenleme:
Ben daha yeni Altınoluktan geldim.1 Hafta tatilim mahfoldu.Buzzzzzzzz gibi bi suyu var.Tam 3 gün hasta yattım 2. gün suyun soğukluğundan rahatsızlandım.Eğer araban varsa gezilecek yerlere gidebilirsin ama yoksa sadece bi dondurma yemek için bile tam yarım saat yol yürürsün.Tek güzel yeri sütüven di galiba ismi şelale.Orası çok güzel ama orayada araba yada turla gitmek zorundasın.Bana sorarsan asla tavsiye etmem.Gidince görürsün yaş ortalaması 35-50 arası.Ben beğenmedim.Altınoluk yerine Sarımsaklı,Ayvalık ve Erdeği tavsiye ederim

Canım sen Altınoluğun bayağı bir dışında kalmışsın galiba, valla bizim eve dondurmacılar çok yakın sırnaşık şey Suyu soğuk evet ona birşey diyemem ama Erdek'le de mukayese edilemez bence. Erdeğin denizi çok pis. Sarımsaklı'nın ise denizi çok da farklı değil soğukluk açısından ama kumsalı daha güzel. Bizde her sene mutlaka 2-3 günlüğüne Sarımsaklıya gideriz.

Cadiarzucadiarzucadiarzucadiarzucadiarzu
hii denizinin soğuk olmasi kötü ya öle çok soğuk denize ben giremem yaa
hafta sonu gidicez ama eşimin patronuda altinoluğa gidiceğinize
cunda adasina gidin falan demiş napsak bilmiyorum
altinoluğun doğasi çok güzel gezmek görmek istiyorum ama
denizede giremezsem olmazkicadiarzu

arkadaşlar ben yaz kış altınoluk ta oturuyorum. denizin okadar da soğuk olduğu söylenemez. şahsım adına çok sıcak olduğundan dolayı serinlemek için akşam saat 7 ila 8 gibi denize girmeyi tercih ediyorum.
hem o gün boyu olan bütün kalabalık gitmiş oluyor hemde hemde eğer şanslı gününüzdeyseniz dümdüz pırıl pırıl harika bir denize girmiş oluyorsunuz. kadırga koyundan sonra denize girmeyi sevdiğim yer burası. hepinize tavsiye ediyorum.
ancak şunu söylemeliyim ki artık eskisi gibi 2 yıldan beri tekne turları yapılamıyor. çıkan bazı olaylardan dolayı belediye izinleri kaldırdı. ama eğolenebileceğiniz çok güzel gece glüpleri var. 2 gece önce bu sene yeni açılan LİMON adlı yere gittik (köy hizmtlerinin yanında) ve harika eğlendik sizede tavsiye ederim.
gelecek olanlara şimdiden iyi tatiller.

gezecek yer soruyorsan eğer; antik kazı çalışmaları var, bent otel ve onun daha üst tarafında çok harika yerler var ama oralara bilen birileriyle gitmelisin, küçükkuyuda değirmen denilen yer var, oturup keyifle bişeyler içebileceğin yemek yiğebileceğin yerler arasında ise; doyuran köyünde su başı ve şahin tepesi denilen yer var ikiside aynı yerde yanyana. su başı cıvıl kuş sesleri içinde kocaman çınarlar arasında cennet gibi bir yer. şahin tepesinin ise müthiş bir deniz manzarası var. gerçekten tavsiye ederim.

Merhaba değerli dostlar, sizlere bu makalemizde Altınoluk`ta nerede kalınır konusunu işleyeceğiz. Son yılların artan değeri bu şirin beldede konaklama yelpazesi oldukça geniştir.

Altınolukta hem deniz hem doğa turizmi ne istiyorsanız mevcut.İster kaz dağlarını ve kanyonları dolaşın, ister sahilde bir pansiyon veya otel`de kalıp denize girin tercih sizin. Bol oksijeni tertemiz denizi ile bir tatil cenneti olan altınolukta kalınacak yerleri gelin beraber inceleyelim.

Düden Yaylası
Doğa içersinde konaklamalı tatil düşünenler için düden yaylası biçilmiş kaftan.Altınoluk çam mahallesinden hergün sabah saat 10:00 sularında hareket eden turlarla bölgenin konaklamalı kamp alanına ulaşırsınız.Kamp alanında duş, wc, mutfak, çamaşırhane, çeşme, çadır yerleri, hamak ve salıncaklar bulunuyor.

2 veya 3 kişilik uygun fiyatlı tatil düşünenler pansiyonları tercih edebilirler.Eğer kişi sayısı 3 kişiden fazla ise daire hizmeti sunan apartlar tercih edilmeli.Pansiyon ve apartlarda yemek yapma imkanıda bulunmaktadır.

Uygun fiyatlı pansiyon arayanlar altınoluk pansiyonları sayfamızı inceleyebilirler.

Daha rahat ve konforlu tatil düşünenler otelleri tercih etmeli.Yarım ve tam pansiyon olarak hizmet veren bu tesislerde keyifli bir tatil deneyimi yaşarsınız.

Otel tatili düşünenler ve kendilerine uygun kalınacak bir yer arayan ziyaretçilerimiz altınoluk otelleri sayfamızı incelesin.

İslami şartlara yakın ortamda tatil düşünenler tesis bünyesinde mescit hizmeti sunan zeytin otel`den rezervasyon yaptırabilir.

Kiralık daire ve yazlık arayanlar altınoluk apart sayfamızdan gerekli bilgilere ulaşabilir.

Makalemizin sonuna geldik.Bir sonraki konumuzda görüşmek üzere. Bize sormak istediğiniz konularda aşağıdaki formu kullanarak soru sorabilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Altınoluk Otel Fiyatları adlı yazımızda altınoluk otel ücretleri ve altınoluk otelleri fiyat listesi konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Kaynak: http://www.altinoluk-altinoluk.com/altinolukta-nerede-kalinir.html

X