Altnolua gideniniz varm??

beatiful kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
199
0
38
meraba arkadaşlar
biz 2 hafta sonra falan altınoluğa tatile gitmeyi planlıyoruzda
acaba altınoluğa gidenleriniz varmı
nerelerde kalabiliriz
ben internetten araştırdım oradadaki otelleri falan ama
acaba sizlerinde bildiği daha cazip daha uygun yerler varmıdır orda
paylaşırsanız ve bana fikir verirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler...

Merhaba altınoluk çok güzel ama tek sorunu buz gibi deniz suyunun olması, eğer soğuk suda yüzmeyi severseniz buyrun gidin memnun kalırsınız. Ama ben almiyim :))

Sarımsaklıda mı aynı acaba soğukmu???Giden varmı.....................

yaw altınoluğun suyu buz gibi ama çok temiz bi kere sırf o yüzden bile gidebilirsiniz kumsalda eplenceler oluo gençlerin çok oluğu bi yer ben keşke bi kez daha gidebilsem çok sewdim ben orayı

altınoluk suyu soğuk olmasına rağmen çok güzel biyer ve mavi bayraklı plajı var eğer giderseniz mutlaka hasan boğulduyada gidin görülmeye değer.

Altınoluk eskiden çk daha güzeldi.Ama yinede oksijeni bol olan ama gitgide azalan bir tatil beldesi.(yapılan yazlıklar yüzünden)Tahtakuşlar etnografya müzesini,hasan boğulduyu,sütüven şelalesini,zeus altarını gezmenizi tavsiye ederim.Eve dönüştede muhakkak hakiki zeytinyağı alınız.İyi tatiller.

ben ben ben ben mükemmel bi yet düşünem git.ama biz otele gitmemiştik bi arkadaşın yalısı radı orada kaldınk bedava yani:)

Bence harika biryer ve sadece orda kalma tekne turuyla adalari ve özellikle ve katiyen assos behramkaleye git harika keyif alicaksiniz....dağa çikip mutlaka treking yapin çok zevkli....gezin yani...hep denizde debelenmeyin tekne turlarini hep sevmişimdir....tavsiye....çok gezenteyimdirde.....

canım bizim orda yazlıgımız var yeni geldim tekrar gidecegim dün geldim daha deniz soguk ama hava sıcak oldugu için ancak serinletiyor otel olarak lüks olan elbis oteli altınoluk içinde ise akçam var ama pansiyon gani ortalama pansiyonda günlük 60-80 arası bulabilirsin gidersen cumartesi kurulan pazara muhakkak git ve peynir reyonuna ugra

Zeus altarına çıkış bayağı yorucu ama çıkınca da muhteşem bi körfez manzarası ayaklarının altında :1rolleyes:

ayy arkadaşlar hepinizin yorumları için ayrı ayrı teşekkür ederim:teytey:
gerçekten şimdiden heyecanlandım bile
ayyy bir an önce gitsekkk:smiley-cool:
ama öle dediğiniz gibi çok soğukmu denizi?
pek haz etmemde ben denizi soğuk yerlerden:çok üzgünüm:

ayy valla bana çok güzel rehber oldunuz dediklerinizi mutlaka uygulayacam çok teşekkürler:dance:

mutlaka tavsiyelerinize uyucan arkadaşlar çok teşşekkürler gerçekten
bilerek gitmiş olucam sonuçta daha iyi olucak benim için
ben interneten biyer buldum kervan tatil köyü güzel ve uygun biyere benziyo orasını bilen varmı acaba nasıl biyer acaba???CADIARZU

Bence size denk gelmiş biz altınoluk tarafına 3 seneden beri gidiyoruz hiç bir zaman denizi soğuk olmadı ayvalık tarafını sorarsanız evet denizi buz gibi ama altınoluk öyle değil şuana kadar çok tatil bölgesi gezdim altınoluk gibi yeri hiç görmedim diyebilirim altınoluk tarafında kazdağları var orayada uğrayın bi nefesiniz açılacaktır astıma iyi geliyor daha birsürü şeylere gezilecek yerleride güzel biz orada halamların evinde kaldığımız için pansiyonların ya da evlerin fiyatlarını bilmiyorum maalesef ama çok pahalı değildir biraz araştırmanız gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…