Lekeler, Çiller ALTIN IGNE, DERMAPEN, PRP, MEZOTERAPI, QWITCH LAZER, PICOSIL YAPTIRANLAR BURAYA

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bakırköy incirli Estethica hastanesinde prp yaptırdım 4 seans el ve yüz prp işlemi 2000tl ilk seansı yaptırdım ama yüzümün yumuşak bölgeleri acıdı uyuşturucu kremle (biolyn, emla vs) iyice uyusturduktan sonra yaptırın bence çünkü yüzüm ilk seansta soyuldu rengi açıldı ama lekeleri %15 ı ilk seansta yok olur dedi doktor. hijyen kurallarına uygun gayet güler yüzlü karşıladılar 3 seansim kaldı bittiğinde öncesi sonrası fotoğraflarını paylaşırım düşünen olursa mesaj atın daha ayrıntılı bilgilendiririm aklıma gelmişken tek problem güneşe çıkılmıyor sürekli güneş koruyucu sürerek şapkalı vs ama güzel olmak için değer kızlar.

Kitini de öğrensek mümkün mü? Bence bu estetik konularında her bilgi altın değerinde çinkü çok fazla değişkeni var. Soyulmayı duymamıştım ama zamanla gözenekleriniz küçülecek
Uyuşturmak için kendi kitleri oluyor hekimlerin öyle biliyorum etkili olanlar onlar diye. Emla yeter mi yaa(( scarlette klinikte bir kit hazırlanmıştı ona rağmen çok canım yandı, ağladım ki emlayla girdiğimi düşünemiyorum. O bizim lazer kremimiz:)))
Bilgi için teşekkürler

Yüzüme sürdükleri ne bilmiyorum ama yeterli olmadı öyle ki bi daha yaptirmasam mi diye düşündüm ilk gün ama sonra yüzüm soyulunca acisada katlanirim dedim yüzümde çok bisey yoktu gerçi ama elimde çok belirgin leke izi var. önce siyah benek benek oldu sonra onlar 1 hafta sonra döküldü dökülen noktalar bembeyaz görünüyor ben herkese tavsiye ederim doğuştan lekesi olan güneş lekesi her türlü derde deva.

Öncesi sonrası var mı hiç yüzünüzde inanılmaz bi güzelleşme olmadı mı böyle şeyler hani daha genç daha sorunsuz bölgelerde daha etkin sonuç verebilir ya ondan soruyorum
((Bazen de tam tersi yalnız tedavi amaçlı olabildiği için uygulanan bölgede sonuç verniyor. Lancome un son çıkardığı serumu gibi))

Yüzümde trafik kazasından kalma cam kesikleri mevcut yıllardır(10 yıl) bunun için doktor doktor geziyorum daha önce yan etkisi olmamasından ötürü dermapen yaptırmıştım 4 seans azda olsa etki etmişti. Açıkçası bu tedavileri yapan birsürü dr hastane güzellik merkezleri var ama en önemlisi doğru doktoru bulmak ben onu buldum Komplike bir tedavi uyguluyoruz bana önce kimyasal peeling altın iğne mezoterapi yada hylaronic asid tedavisi üstüne casmara maske ek olarakta zeka peelinge başladık doktorum hasta odaklı ve maksimum fayda amaçlı yöneliyor hastasına size tavsiyem önce böyle birini bulmanız. Bugun 4. Seansımdaydım bariz izlerimin fenginde açılma, ufalma ve yüzümdeki o kabarık skarlarda düzleşme var ben bu tedaviyi tavsiye ederim.

merhaba nereye yaptırdın ogrenebılırmıyım

Mrb yaptirdgin yerin adresni yazarmsn tsk

Slm bnde bikac yer farkli uygulama soyldi kafam alak bulak hangisine inancgmi bilemyrum en son gtim yer cosmelan dye 10saat cildimde kalmsi gerekyormus bikac gun sonra soyulma olcakmis krem onerdi tek seanslik bilgisi olan yardmc olsun

bnimde en son gitigim yer orasi bna cosmelani onerdi bnm guneslekelrm var az olsda bni rahtsz edyor senin seanslr bitimi nasl oldu bilgi verirsen svnrim

Slm bnde bikac yer farkli uygulama soyldi kafam alak bulak hangisine inancgmi bilemyrum en son gtim yer cosmelan dye 10saat cildimde kalmsi gerekyormus bikac gun sonra soyulma olcakmis krem onerdi tek seanslik bilgisi olan yardmc olsun

Cnm ben cosmelan yaptirdim cok az lekem vardi daha da belirginlesti bu islemden sonra...tüm yüzüm de baya koyulasti...beyazdim esmer oldum...yaptirmani tavsiye etmem ozellikle esmersen...

Yukaridaki cilt yenileme teknikleri ve digerlerini deneyip olumlu veya olumsuz sonuç alan arkadaşlar dogru tedavi ve doktoru bulma konusunda bilgilerimizi birlestirelim....(Ayrica lütfen reklam icin üye olanlar yazmasın.)..
Merhaba sırf bu dermapen nedeniyle bu tarz platformalara üye oldum gerçekten yalvarıyorum dermapen yaptırın! 3 4 senedır birinci sesnsımdan sonra (1 ay da sonuc verdı) ilk defa fondötensız gezdım bu benım ıcın o kadar onemlı ki. Dün 2. Yi yaptırdım pancar gıbı yazıyorum sıze lekelerinizden şikayetçiyseniz krem parası vs bı kenara bırıktırın kendınız için değer Ankarada yaşıyorum doktor tavsıyesı ıstersen ozel olarak tekrar yazarım. Yaklaşık seans başı 500 400 gözden çıkarmanız gerek.

Ben de dermapen ve prp yaptırdım. Çok problemli bir cildim yok. Buğday tenliyim. Benek benek lekeler vardı bir de hiç aydınlık bir yüzüm olmadı açıkçası ışıl ışıl sağlıklı görünen bir cilt hayaliyle gittim. İlk seansta lekelerin silikleştiğini farkedip ve erken pes etmemek adına ikinci seansa karar verdim ve onu da dün yaptırdım. Üçüncü seansı ise başka bir merkezde somon dna ile deneyeceğim. Bu yıl başka da bir işlem yaptırmayacağım ayrıca. Zaten yaz geliyor korumak zor olacak. Altiniğneyi de denedim kızlar. Bir seans sonrasi yüzümde fer bırakmadı gibi yani ufak lekeler de çıkınca korktum o uygulamadan. Zayıflatıyor yüzü bi de.

Yüzüm ve ellerimdeki güneş ve yaslılık lekeleri için lumecca lazer yaptırdım, tam 4 seans...ilk seans ta lekelerı hafıf soydu ve actı...dıger seanslar da
hıç etkısı olmadı...kısacası cok yuzeysel ve mınık lekelerın gorunumu azaldı ama golgelerı hala var...derın lekelerım yuzumde aynen duruyor...olan parama oldu...lazer konusunu kesınlıkle kapattım..renk pigmentlerını kokunden ıyılestıren tedavılere yonelmenızı tavsıye ederım.

Kitle kombine edince işe yaradığını biliyorum. Maggellan (ya da macellan olması lazım) dünyada en yaygın tercih edilen, en memnun olunan kit.

kızlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler..... tedavi süreç ve sonuçlarınız hakkında bilgiler vermeye devam ederseniz sayfanın sürekliliği sağlanır...

kızlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler..... tedavi süreç ve sonuçlarınız hakkında bilgiler vermeye devam ederseniz sayfanın sürekliliği sağlanır...

Merhabalar çok haklsınız bazen teknolojik yoksunluktan forumu bırakabiliyoruz aratarak buldum bu kısmı.

ben o günden beri 1 altın iğne seansına ek2 adet h 100 gençlik aşısı yaptırdım.

Hekim 3 seansı tavsiye ederim demişti ama ben 2 seansra ciddi sıkılaşma parlama ve gözeneklerde küçülme farkettim. Yazılarımı okuyanlar bilir kolay beğenmem ya da içime sinmez. Ben bu dediklerimi tek tek deneyimledim. 3 5 aknem varıd onlar da kayboldu yalnız adet dönemlerimde beliriyor (çok şükür) hiç ellemiyorum eskisi gibi kayboluyor. (cildim akne kusuyordu)

Açıkçası h 100 den daha önce scarletten bahsetmiş olduğum gibi çok verim aldım. Babyface lzaerle kombine etti (ama onu on dk kadar yapıyor) onla kolay emilim sağlanıyor sanırım. Çok inceleyen biri olarak H 100 ü israrla tavsiye ediyorum. ama genel problem matlıksa jalupro derim arkdşma onu yaptrdık 1 seans fark etti baya bir. Ama doğal bir kalkıklık için h 100 net. Etkileri 8 12 ay diyedir diye düşünüyorum bakalım bekleyip görücez. Rejuventte 2.seansımı 800 tl ye yaptırmıştım bu arada.

çok çok sağolun bilgilendirdiğiniz için... jalupro ile ilgili daha fazla aydınlatırsanız cok sevinirim bu arada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…