Lekeler, Çiller ALTIN IGNE, DERMAPEN, PRP, MEZOTERAPI, QWITCH LAZER, PICOSIL YAPTIRANLAR BURAYA

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Dermastamp yaptırdım. Yaşım itibari ile prp istiyordum. Bköyde bir merkez (dermastamp yaptırdığım yer değil) 4 seans prp ve 3 seans mezoterapiye 2800 TL istedi. Bahçeşehirde bir merkez sadece 3 seans prp için arkadaşımdan 5000 TL istemiş. Ne enjekte ediyorlar merak ediyorum. Dermastamp yaptırdığım merkez prp nin biraz daha fazla acıdığını söyledi. Onların fiyatı daha makuldu. Ama benim önceliğim lekeler oluğu için prp yi sonraya bıraktım. İyi ki bırakmışım. Dermastamp bana iyi geldi. Bir de somon dna çok yapılıyor. Ama bazı kişilerde alerji yapıyormuş. Alerji testi yaptırmadan bu uygulamayı yaptırmayın diye okumuştum.

Benimde leke sorunum var
Şimdiye kadar çaresini bulamadım
Kremler vs kullandım fakat profosyonel işlem hiç yaptırmadim ama artık çözüm olacaksa eğer düşünüyorum
Sizin yaptirdiginiz işlem ne tarz bir uygulama yardimci olurmüstünüze
Leke sorununuz tamamen çözüldü mu acaba

Verdigin bilgiler icin cok sagol cnm...bu leke olayında en çok işe yarayan kombine tedaviyi merak ediyorum...yani dermastamp+prp mi yoksa dermastamp+ mezoterapi mi acaba daha iyi olur...prp fiyat araligi da cok uçuk...bazı yerler çok ucuz bazı yerler ise çok pahalı...prp kit kalitesi önemli de o kadar fiyat farkı olmamalı yaaa....

Ha bi de size yapılan kaçıncı dermastamp seansından sonra lekeleriniz yüzde 80 açıldı..bi de fiyatı nedir acaba bi sakıncası yoksa özelden veya burdan yazabilirmisiniz...

Ben tecrübemi 'CİLT İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞALIM' kısmında anlattım. Dermastamp yaptırdım hem de hiç yapılmaması gereken bir dönemde yaptırdım. Sonrasında korudum da. İğneli bir işlem. Ama acılı değil. Toplam 4 seans aldım. 2 seansı yaptırdım. Bana göre lekelerimin %80- %90 ı gitti. Cildim aydınlandı. Çok araştırdım ama. Hem cildimi yıpratmayacak hem de boşa para vermeyeceğim bir işlem olsun istedim. Bir de işlem sırasında kullanılacakları serumları araştırdım. Gayet memnunum. Bir güneş kremi aldım aynı merkezden ondan da çok memnunum. NeoStrata nın bir serumunu aldım. Lekeli ciltler için 275 TL serum fiyatı. Çoktandır istiyordum bu serumu sattıklarını öğrenince çok sevindim. Neo Strata leke tedavisinde bir numaradır bana göre. Aklıma gelenler bunlar.

2 seansta yüzde 90 çok iyiymiş

Ha bi de size yapılan kaçıncı dermastamp seansından sonra lekeleriniz yüzde 80 açıldı..bi de fiyatı nedir acaba bi sakıncası yoksa özelden veya burdan yazabilirmisiniz...

2.seanstan sonra aldığım sonuç bu. 4 seans için 1800 TL dediler. Nakit ödeyinve 1600 TL yaptırdım. Hem yaz dönemi diye yapmak istemediler hemde fiyattan taviz vermek istemediler. Kullandığımız ürünlere güveniyoruz dediler. Başka bir yere girmiştim görüşmek için. Anlattılar anlattılar peki hangi serumları kullanacaksınız dedim. Serum kullanmıyoruz dediler.

Keşke istanbulda yaşasaydım yaa...fiyat da çok çok iyiymis...ben bunun yanında bi de prp alırdım süper olurdu...ankarada bulamadım hala böyle bi yer...off off...

Nerde yaptırdıniz bilgi vermeniz mumkunmu

Lekelerden sikayet eden onca insan var gordugum kadariyla etrafimda da...fakat leke tedavisi ile ilgili doktor yok ...bu nasil bi durumdur ya...lekelerinden kurtulan insanlar var...geri gelip gelmemesi durumu sonucta korunmasina bagli...ama kurtulan onca insan neden yazmiyo yaa....estetik bolumune yaziyosunuz bi suru doktor buluyosunuz gerek gogus gerek burun...ama leke tedavisi icin doktor yok yaa...yazan yok...cildirmamak elde degil...

yasadığım yerde bu tarz seyler cok kısıtlı . bi yer açıldı ısrarla lekelerim için dermapen yapalım diyor. 4 senedir her kış denemediğim sey kalmadı. bu da bır suru para güvenemiyorum gunes ve doğum lekelri için yaptıran varsa yorumlarını bekliyorum

Cnm hangi yöntemleri denediniz, etkileri neydi ....

ayrıca cok iyi arastırmadan hiçbisi yapmayin ...dermapen dogru ellerde yapılınca evet faydalı oluyo yaninda prp veya serum kullanılınca etkisi daha fazla oluyo fakat yapan kişinin tecrübesi önemli...yüzünüze zarar da verebilir...ben de araştırma aşamasındayım...insallah bu baş belası dertten kurtuluruz..

Ben ilk olarak expigmet ve acnelisye kremlerini kullandim gecti ama bahar itibari ile lekeler geri grldi
Sinraki sene sinop tandi sanirim bir eczacinin kremini uygiladim. Onda da gecti ama ama yine geri geldi
Sonra bir kis ara verdim bisverdim ugrasamsdim
Gecen kis da 5 seans tca yaptim onun cok bi faydasini goremedim
Bu kus da glikolij asit peeling denicem bakalim.gunes kremi solenta pigmenta kullandim yinede ise yaramadi.
Sanirim daha iyi bir gunes kreminede ihtiyacim var

Cnm glikolik asit peeling TCA dan daha az etkili...TCA isine yaramadıysa glikolik hiç yaramaz ..bence sen yine expigment acnelyse kullan...cunku acnelyse cildi soyarken expigment de beyazlatiyo...tca ve glikolikde ise cildi sadece soyuluyo icinde beyazlatıcı maddeler yok...lekelerin galiba cok yuzeysel olmadigi icin tca işe yaramamış...kesin bi cözümü yok ...korunmadigi taktirde lekeler geri geliyo..

Aslinda haklisin bi topicte okumustum acnelis 1 saat sonra expigment ertesi gunde locoid krem uclusu vsrmis ama
Yine bi topicte okudum glikolik bende daha etkili cikti diye ondan bi gaza geldim acaba denesemmi diye

Bilgisi olan varsa cevap verebilirmi ben 2 seans biyik ve cene lazer epilasyon yaptirdim ayda bir kere falan llucak.acaba leke tedavisi sirasinda bunu yaptirmakta sakinca olurmu

Bilgisi olan varsa cevap verebilirmi ben 2 seans biyik ve cene lazer epilasyon yaptirdim ayda bir kere falan llucak.acaba leke tedavisi sirasinda bunu yaptirmakta sakinca olurmu

Seans aralıklarının cok yakın olmadıgı taktirde sorun olacagını sanmıyorum....yakın olması durumunda ise tahriş olabilir....o bölgeyi yormak da lekeyi tetikleyebilir...

Altın iğne yaptırdım ( 2 seans) . Devam etmedim. Ağrılı bir işlem. Sonrasında cilt tahriş oluyor ve 2 hafta dışarı çıkamıyorsunuz.
Sur face yaptırıyorum artık ( yaz hariç 2-3 ayda bir)
Kullandığım ürünlerin kalitesine öncelik veriyorum. Sağlıklı bulduğum her şeyi deniyorum.
Bu hafta arap kızını deneyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…