Lekeler, Çiller ALTIN IGNE, DERMAPEN, PRP, MEZOTERAPI, QWITCH LAZER, PICOSIL YAPTIRANLAR BURAYA

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Altın igneden bi sonuc aldın mı cnm...yani lekelerin var ise bi gelisme oldu mu acaba...

Bi de arap kızı saglıklı degil..içinde civa var...ama ben de kısa süreligine denemek istiyorum...(sadece bikaç aylıgına)...

Altın iğneden pek bi fayda görmedim. Devam etmemi istedi Dr. Etmedim. O ağrılara 3.ncü kez katlanamazdım. Green peeling yapalım dedi, kabul etmedim, derimin kızartmasını&soyulmasını
Sivilce problemim için başvurmuştum. Kendim baş ediyorum uzun zamandır, iyiyim hamdolsun.
Eskiden hiç sivilce problemi yaşamazdım. Üniv. Yıllarımda bir güzellik uzmanı mahvetti yüzümü. Allahım ahımı yerde komasın, helal etmiyorum hakkımı.
Bal & tarçın maskesi yaptım geçen hafta, iyi geldi. Arap kızı ile hasan yusuf kremlerini deneceğim bulabilirsem. Bir bayan beğenmiş, burada konusu var.

Ben bugun mezoterapi yaptirdim. Anlatildigi kadar acili bi durum olmadi. Dr. tek seans yeterli olabilir, iki hafta sonra bi kontrol edelim dedi. Insaallah guzel sonuclar alirim.

Uyuşturmuş oldukları icin cok bisey hissedilmiyo zaten...bazılarinın acı esigi düşük oldugu icin canları fazla yaniyo ...tecrübelerinizi paylaştıgınız icin sagolun cnm.... devamını bekliyoruz ayrıca

Yuzumde morluk sislik fln olmadi (beyaz tenliyim) bazi yerlerde igne izi var sadece, normal o da diye dusunuorum. Etkilerini ne zaman gorucem acaba

Yuzumde morluk sislik fln olmadi (beyaz tenliyim) bazi yerlerde igne izi var sadece, normal o da diye dusunuorum. Etkilerini ne zaman gorucem acaba

Cnm mezoterapi ve prp etkisi uzun sürede anlaşılan uygulamalar...deri altını tamir ediyo yavas yavas deri altina verilen vitaminler...ben de prp yaptirmistim..ilk ay hicbisey anlamadim sonrasinda yavas yavas renk tonumda duzelmeler oldu...acele etme..etkinligini artirmak icin bikac haftada bir 3 veya 4 seans yaptiriolar...max etkisi ise 6 ayda goruluyomus...

Ben de Mezoterapi yaptırdım ikinci seansim önümüzdeki salı günü
3 seans aldım zaten
yer Ümraniye ladonna
fiyat 3 seans için 750 tl
öyle çok kızarıklık falan olmadı , pek acıma da olmadı
çıkarken de krem sürdüler hiç anlasilmadi

Bu arada arkadaslar cilt altina verdikleri solüsyonların markası bellidir degil mi...yani cilt altina verilen mesoterapi solusyonlarini doktorlardan ogrenmeli miyiz...o solusyonlari en iyisinden kendimiz alip sonra yaptirsak daha guvenilir olmaz mi..diger türlü cilt altina ne verdiklerini bilmiyoruz cunku...bilgisi olan saglikcılar yazabilir mi acaba...(prp de regen kit en iyisi mesoterapide neye dikkat etmeliyiz belli bi marka var mi yani)

Benim doktorum yanımda açtı ilacı...
Mezomak dedi (bu şekilde mi yazılıyor bilmiyorum)
bugün 2. seans uygulandı morluk vb olmadı
İlk seansdan bu yana cildimde daha bi parlak ve aydınlık bir görünüm ve renk tonum eşitlendi ve kırışıklıklarda az da olsa iyileşme var ya da bana öyle geliyor psikolojikmannn :))) ana bi gerginlik olduğu kesin

Sagol cnm verdigin bilgiler icin o markayı araştıracagım...tecrubelerinin devamini bekliyoruz ayrıca

Ha bi de size yapılan kaçıncı dermastamp seansından sonra lekeleriniz yüzde 80 açıldı..bi de fiyatı nedir acaba bi sakıncası yoksa özelden veya burdan yazabilirmisiniz...
Kıskardesıme yaptırdık benim kaş yaptırdığım yerde dermapen ve mezoterapi uygulaması onun çok yoğun sivilce izi ve lekesi vardı 5 seansta %80i gitti.AB makeup studio internet ten bulmustuk

Kıskardesıme yaptırdık benim kaş yaptırdığım yerde dermapen ve mezoterapi uygulaması onun çok yoğun sivilce izi ve lekesi vardı 5 seansta %80i gitti.AB makeup studio internet ten bulmustuk

Sagol cnm AB makeup studio yaptırdiginiz yerin adı mı...instadan baktım zira yabancı siteler cıkiyo..bulamadım galiba...

Istanbulda buluyoruz fakat ankarada kimyasal peeling dermapen icin hala guvenilir bi yer bulamadik...insallah yardimsever arkadaslar sayesinde bulucaz bakalim bekliyoruz....

mezoterapide benim doktorum en iyisi mezomatrix dedi
içeriği somon dna ağırlıklıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…