Altın iğne , botoks

maydanozca04

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
546
401
Arkadaşlar aranızda altın iğne yada botoks yaptıran var mı ? Gelecek hafta yaptıracağım ama biraz korkuyorum açıkçası. İkisi de ayrı ayrı günler de olacak. Size katkıları neydi. Gerçekten ifadenizde değişiklik oldu mu? Pişman olan var mı? Tedirginliğim geçsin istiyorum yorumlarınızla

Botoks ve altın iğne farklı şeyler altın iğne yerine h100 deneyin daha mantıklı araştırın uzun uzun yazmayım botoks olmazsa olmazım iyi bir elden kalıteli botoksla ifaden degişmez bakışların dahi güzelleşir zaten botoks 4 ay da bırakır birde ilk kez yaptırıyorsanız dönüşü olmayan birsey degil

İkisini de yaptırdım. Altın iğneyi daha önce yaptırın. 3 seans lazım faydasını görmek için.
Botoks daha genç gösteriyor. Mimik yaptığın zaman alnın kırışmıyor. Ben memnunum.

Fiyat bilgisi paylaşır mısınız bende migren için yaptırmak istiyorum

Botoks ıstıyorum ama ıyı bır yer çok onemlı .Iyı araştırmalı bence

Altın igneyi bilmiyorum, ama yaptıran arkadaşım olmuştu. Cildinde güzel degişiklik olmuştu. Sorunlu cilt ise iyi ellerde işe yarayan birşey gibi geldi bana..
Botox ilk geçen sene yaptırdım, dün tekrar yaptırdım. Gerçekten çok iyi birşey
Mecidiyeköy de bir merkezde yaptırıyorum. Çok memnunum

Arzum mecidyekoy de nerede? Hala yaptiriyormusun?

Altın iğne nedir ben de merak ediyorum , yaptıranlar varsa bir aydınlatsın .
. Daha sağlıklı, daha canlı ve genç bir cilt görünümünün elde edilebilmesi için son yıllarda gelişen medikal teknoloji ile birlikte yenilikçi uygulamalar yapılmaktadır. Lazer ışınları ve radyo dalgaları ile yapılan uygulamalar bunların büyük bir kısmını oluşturur. Fraksiyonel radyo frekans radyo dalgaları, FRF uygulaması veya daha basit bir isimlendirme ile altın iğne uygulaması, son yıllarda cilt üzerinde güvenle uygulanan yenilikçi tekniklerden bir tanesidir. Bu uygulama ile cilt yüzeyine etki edilmeden direkt olarak cilt altı hedeflenir ve cildin daha canlı, parlak, gergin bir görünüme kavuşturulması sağlanır. Basit bir yöntem olmasının yanı sıra herhangi bir kesi veya yara olmadan ameliyatsız bir biçimde yüz gençleştirme imkanı tanır. Altın iğne uygulaması ile birlikte ağrısız, acısız bir şekilde çok daha sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak mümkündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…