Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar Birikim yok
Nalbur da 1 tl harcadım

Bugun çok sevdiğim amirim in eşi vefat etti
Kolon kanseriydi çok çekti 40 yaşında idi
Ben hiç tanımam Rahmetli yi.
Geride 10aylık bebek
16 yaşında kız çocuğu
24 yaşında oğlu
Ve acılı bir eş.
Rabbim Mekanını cennet eylesin
Cenazeye gittik, çok üzücü bir gündü.
Bebeği aldım sevdim,tam helallik alınırken Allah gibi sesler çıkardı yavrum ;(

Ben epeydir kıyafet almıyorum canım. Sade yaşama geçiş kapsamında geçen yıl bütün kıyafetlerimi gözden geçirip eksiklerimi almış, giymediklerimin tamamını vermiştim. Az ama öz kıyafetim var şu an ve kullanmadığım bir çorap bile yok:KK76:
Süper gerçekten benim işime yarayacak kıyafetim yok şuanda ama dolap yıkılıyor :işsiz: sade yaşam ilgi alanım inşallah ben de uyarlayacağim hayatıma :KK49:

Selam kızlar Birikim yok
Nalbur da 1 tl harcadım

Geride 10aylık bebek
16 yaşında kız çocuğu
24 yaşında oğlu
Ve acılı bir eş.
Allah rahmet eylesin ne büyük acılar Allah geride kalanlarına sabır versin :KK43:

Selam kızlar Birikim yok
Nalbur da 1 tl harcadım

Geride 10aylık bebek
16 yaşında kız çocuğu
24 yaşında oğlu
Ve acılı bir eş.

Mekanı cennet olsun :KK43:

Allah geride kalanların yardımcısı olsun. Kıyamam ben o yavruya :KK43:

Günaydın kızlar mutlu sabahlar
Takılarınız bi Harika güle güle kullanın :KK200:
Benimde bi tane 22 ayar altın isimliğim var ama zinciri yok ona zıncır almak istiyorum 300 civarı tutar dediler bakalım hayırlısı.. bide boynumdan hiç çıkarmadıgım altın kolyem var onu da seviyorum oda bu :dondurma:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 123
Günaydın kızlar nasılsınız bakalım :KK54: yeni bir gün yeni bir başlangıç yeni umutlar hepinize güzel bir gün diliyorum mutlu huzurlu bereketli bir gün olsun inşallah hepimiz için :KK68::KK68::KK68:

Selam kızlar Birikim yok
Nalbur da 1 tl harcadım

Geride 10aylık bebek
16 yaşında kız çocuğu
24 yaşında oğlu
Ve acılı bir eş.

Canım çok üzüldüm çok acı verici bi durum allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah nur içinde yatsın rabbim kalanlara sabır kuvvet metanet versin en çok da geriye anasız kalan çocukların hele de o minik bebeğin hayatından güzellik mutluluk eksik olmasin inşallah :dua::dua::dua:

Iyi yapmışsın canım :KK52: ben görmedim dediklerini ama bikac yıl önce trendyoldan bende almıstım 3 tane saat hepsinin çok şık çok hoş görünümü vardı ancak ćabuk arızalandılar çok para vermedim ama yine de üzüldüm heveslenmiştim boşuna para vermemiş iyi yapmışsın canım şimdi bildiğim güvendiğim markalardan tercih yapıyorum aklımda FOSSIL marka bi saat var biraz pahalı ama şeytana uyarsam her an alabilirim :KK48:

bende 2 ay once falan fossil aldm cnm cok memnunm, guess begendm ıns onuda alcm

bende 2 ay once falan fossil aldm cnm cok memnunm, guess begendm ıns onuda alcm

Gule güle mutlu günlerde kullan canım :KK68:guess ten benimde beğendigim modeller var canım ama biraz araştırma yapmıstım fosil bircok moda markasına saat hazırliyomuş sadece o markalar kendi isimlerini basıyolar yani ama fiyatta deli gibi yükseliyo o yüzden kafam biraz karıştı uygun bişey denk gelirse alabilirim ama sırf markanın isminden dolayı saate ederinden fazla vermek istemiyorum ha çok beğendiysen elbetteki canım alabilirsin bi daha mı gelicez şu dünyaya birazda kendimiz için harcayabiliriz ama abartmamak koşuluyla bu gençliğin birde yaşlılıgı var :KK48::KK66:

Günaydın altın kızlar :KK68: Kostebekpasta Kostebekpasta senin kolyen de çok güzelmiş.hepimiz hem birikimci hem zevkli miyiz neyiz :KK28:

Günaydın portakalcım kesinlikle katılıyorum sana :KK54: hem zevkli hem tutumlu hanımlar toplanmısız hep bir topiğe :KK48: bu arada nasılsın bakalım çalısıyor muydun canım :KK52:

Günaydın portakalcım kesinlikle katılıyorum sana :KK54: hem zevkli hem tutumlu hanımlar toplanmısız hep bir topiğe :KK48: bu arada nasılsın bakalım çalısıyor muydun canım :KK52:
Günaydınn :) evet ben çalışıyorum canım hem de 14 aylık kızımı evde bırakıp işe geliyorum :63:
sen de çalışıyorsun onu biliyorum bir de yeni evlisin sanırım dimi :sus:

Günaydınn :) evet ben çalışıyorum canım hem de 14 aylık kızımı evde bırakıp işe geliyorum :63:
sen de çalışıyorsun onu biliyorum bir de yeni evlisin sanırım dimi :sus:
Bende pazartesi günü işe başlıyorum 8 aydın evdeyim .. oğlum 6.5 aylık çok zor olacak :110:

Günaydın altıncı birikimci topiğin güzel hatunları :KK200:

Kostebekpasta Kostebekpasta senin kolyen de çok güzel bu tarz kolyeler 14 ayar oluyor ama kullanmalık alınıyorsa alınmalı diye düşünüyorum...
Dün ne demiştik artık kendimizi de şımartmalıyız :KK15:
Ben bunu bide bi çıft küpeyi toplamda 600 tlye almıştım 6 sene önce ilk maaşımla ıkısıde 14 ayar hala severek takıyorum banyoda bile hiç çıkarmıyorum uzvum haline geldiler :KK70:

Gule güle mutlu günlerde kullan canım :KK68:guess ten benimde beğendigim modeller var canım ama biraz araştırma yapmıstım fosil bircok moda markasına saat hazırliyomuş sadece o markalar kendi isimlerini basıyolar yani ama fiyatta deli gibi yükseliyo o yüzden kafam biraz karıştı uygun bişey denk gelirse alabilirim ama sırf markanın isminden dolayı saate ederinden fazla vermek istemiyorum ha çok beğendiysen elbetteki canım alabilirsin bi daha mı gelicez şu dünyaya birazda kendimiz için harcayabiliriz ama abartmamak koşuluyla bu gençliğin birde yaşlılıgı var :KK48::KK66:

aynen canım,, bende marka takıntısı yok begendıgım model bır tek guesste vardır, metal rose ondan.D

X