Altın biriktirmeye başlıyoruzz

sekerim00 sekerim00 , kayıt dondurma ile ilgili bir fikrim yok canım. Aöf bürosundan öğrenebilirsin sanırım.
Ne okumak istediğine karar vermek için de ilgi alanların doğrultusundaki bölümlere ve iş olanaklarına ilişkin internette biraz araştırma yapman lazım.

aslında aylık 2000 tl bize yeter mi acaba bunun içinde her şey var kira 700 tl.geri kalanla ay döner mi 2 sene boyunca?2 kişiyiz sadece.
Yeter canım planlı harcadiktan sonra biz 4 kişiyiz tek maaşız aylık gelirimiz 5bin.3100 düzenli ödememiz var.elektrik su internet tlfn yakit bebek bezi mamasi mutfak özel giderler hepsi kalan paradan gidiyor.

Kışlık hazırlıklarım bitti kızlar
  • 10 kg közlenmiş patlıcan
  • 2 kg köz kırmızı biber
  • 1 paket dolmalìk biber
  • 1 paket karnıyarık için patlıcan
  • 11 paket taze fasulye
  • 5 paket domates soslu karışık kızartma
  • 4 paket karışık kızartma(yoğurtlu yapmak için)
  • 1 paket bamya
  • 3 paket barbunya
  • Yarım kilo salatalık
  • 3 yemelik kuru bamya
  • 30 kilo domatesdende konserve yaptım.
Allah ağız tadı ile yemeyi nasip etsin inşallah. Bu yaptıklarım dışında sizinde önerileriniz varsa tekliflere açığım kızlar. Derin dondurucumda yer var

Sivri biberi doğrayıp, sotelerde, bazı yemeklerde ve menemen yapmak için kullanıyorum.
Parçalanıyor, istediğim kadar alabiliyorum. Ve kokusu kaybolmuyor.

Altın kısçelerle hedefleri belirliyoruz...(4 aylık)
Yehhhuuu...
Bizim topiğin altın yürekli kızları bunlarrrr....
1. gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen =3.000
2. @ATTRAENTE =2.000
3. Beth18 Beth18 =8.000
4. @sinirliportakal =3.000
5. @nora2010 =4.000+10 gr altın
6. karamelli_turta karamelli_turta =3.000
7. A Anka =3.000
8. @melekeskisi =50 gr altın
9. @buzmavileylak =10 çeyrek altın
10. sempatik_kiz sempatik_kiz =1 bilezik
11. @mutlu1988 =2 yarım altın
12. E Esila09 =10 gr altın
13. elecda elecda =3 ata altın
14. sekerim00 sekerim00 =5.000
15. @binhuzunluhaz =2çeyrek +2ata+1bilezik (2.500lük)
16. @msf2407 =20 gr altın
17. @matmazelNoraliya =2.000
18. @muhendiseylul =4 çeyrek +4 gr altın
19. @pinarzengin34 =1.000
20. @definya =4 ata
21. @tobosoludulcinea =100$+10 gr altın
22. @sinirli_porsuk =3 ata
23. @Yagmur Dereli =750
24. Kostebekpasta Kostebekpasta =3.000
25. cimcim16 cimcim16 = 1 ata +3 çeyrek
26. ayiciklijelibom ayiciklijelibom =2 yarım altın
27. @durkan =7.000 kk ödeme + 2 çeyrek
28. yenidennn yenidennn =10 gr altın
29. G Gokdenizim =300 tl
30. @kulkedisi30 =30 gr altın +100 euro
31. @Tutuy =6.000
31. K kahvemsi mutluluk =10 gr altın
32. @Blackflowerr =400 tl

:nazar::KK200::nazar::KK200::nazar::KK200::nazar::KK200::nazar::KK200:

@black_2014
@mandaliina
@Amazing_GNC
@mornergis
@Lady Marmalade
@Eifnaz
@eyyay
@hellim peyniri
@gulfemhatun
@TOPUK TIKIRTISI
@orkidekaramel
zelalke zelalke
@filtercoffee
@Avatarabdhk
@tulumbachen
@nongrata
@nazenin9320
@Suveybe13
elenaferrante elenaferrante

Bana 1500 liralık altın yaz

sekerim00 sekerim00 , kayıt dondurma ile ilgili bir fikrim yok canım. Aöf bürosundan öğrenebilirsin sanırım.
Ne okumak istediğine karar vermek için de ilgi alanların doğrultusundaki bölümlere ve iş olanaklarına ilişkin internette biraz araştırma yapman lazım.
bekarken işletme okuyordum dondurdum ama yıllar önce onu açabilirim o zaman inşallahhhh
yada başka bi bölümmü okumalıyımkiii

Sivri biberi doğrayıp, sotelerde, bazı yemeklerde ve menemen yapmak için kullanıyorum.
Parçalanıyor, istediğim kadar alabiliyorum. Ve kokusu kaybolmuyor.
Konserve olarak yaptigim domatesin icine koymustum cnm biberleri

kızlaar aklıma bişey geldi. biriktireceğim parayla lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim:) o da bir yatırım diğmi ama:)
karamelli_turta karamelli_turta canım ismimin karşısına lazer yazar mısın rica etsem:))
Bende lazeri yatırım sayanlardanım. Kendimize yaptığımız en büyük yatırım:KK66:

selam..dün yine 1 gram aldım..her ay 3 gramla 10 gr tamamlamaktı hedefim,ama eylül yoktu işin içinde..1 taneyle kalırım diye düşünmüştüm ama ay sonuna daha var 3 lerim ben onu..
bugün sadece 25 lira harcadım..
bide gün parası verdim sahi 50 lira..elden topluyoruz biz gezmiyoruz..iyi oluyo böyle
Para parayi ceker diye bosuna dememisler. Biz niyet edip biriktirdiktennisraf etmedikten sonra Rabbim daha cok veriyor hepimize
Allah bereket versin

selam..dün yine 1 gram aldım..her ay 3 gramla 10 gr tamamlamaktı hedefim,ama eylül yoktu işin içinde..1 taneyle kalırım diye düşünmüştüm ama ay sonuna daha var 3 lerim ben onu..
bugün sadece 25 lira harcadım..
bide gün parası verdim sahi 50 lira..elden topluyoruz biz gezmiyoruz..iyi oluyo böyle
hayırlı olsun canım inşallah üçlenirler

karamelli_turta karamelli_turta canım 1000 tl çok olur benim için. çünkü 5200 tl elden ödeme bekler. bu ay 2000 vereceğiz ve son gün parasını da vereceğim, ev kredisi falan yani köşeye atacağım miktar ekim ve kasım ayı için pek yok.. gel senle 700 tl de anlaşalım:KK66: ama sonraki ayla çok güzel kalacak o zaman yeni hedefe yazarım hem:))

Para parayi ceker diye bosuna dememisler. Biz niyet edip biriktirdiktennisraf etmedikten sonra Rabbim daha cok veriyor hepimize
Allah bereket versin
Birikim konusunda benim de inancım bu.
Allah yiyiniz içiniz ama israf etmeyiniz diyor bizde dikkat edip biriktirdikçe daha da veriyor gerçekten :KK200:

Kizlar merhabalar
Ben gecen aylarda hisse senedi de almistim onu yazmayi unutmusum
2.700tl de ona vermistim
Simdi de 100 tl.lik dolar aldim 28.48 mi ne dolarim daha oldu bin bereket versin.
Ama ocaga kadar biriktirecegim miktar ayri
Onu bu hesaba katmicam

sarımsak da atmanı öneririm, geçen kış kilosu 30 tl idi, 250 gramını 8-,5 liradan almıştım, şimdi 2,5 tlden alıp bol bol attım.öneririm.koku yapmaması için önce poşetleyip sonra ağzı kapaklı kutularda koyuyorum, hiç koku yapmıyor. bir de yemeklik biber atıyorum ben doğrayıp.biber çok pahallanıyor kışın.aklıma bunlar geldi şimdilik.
sarımsakları soyup koyuyoruz dimi
ben de çok tüketiyorum ama hiç derin dondurucuya atmadım tadı değişmiyorsa ben de yapiyim

X