Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bugun kısa süreli birşok yaşadım RABBİM HİÇBİR ANNEYİ EVLADININ YOKLUĞU İLE SINAMASIN
OKULA GİTTİ ÇIKIŞ ÇOCUKLAR SIRAYLA CIKIYOR MERDİVENLERDEN İNİYOR ÖMER YOK
DEDİM HERALDE SINIFINDAN ÇIKMA DEMİŞTİM SINIFTADIR ÇIKTIM YUKARI SINIF BOŞ
ORTAOKUL OĞRENCİLERİ GELMİŞ BİLE SINIFA ÖĞLENCİLER
AŞAĞI INDIM YOK
MEĞER DİĞER ÇIKIŞ TARAFTAN ÇIKMIŞ ONU GÖRDÜM SESLENDİM 1 DKLIĞINA YENİDEN KAYBETTİM SONUNDA BULDUM BENİ GÖRÜNCE AĞLAMAKLI ODU KIZARIM DİYE
ÇOK AMA ÇOK KORKTUM SONUNDA BİR BULUŞMA NOKTASI BELİRLEDİK
BİZİ BURADA BEKLE DİYE AMA NE KORKUNÇTU RABBİM ESİRGESİN
KIZACAKTIM KIZAMADIM YAVRUMU BULDUM YA O YETER

ne kadar guzel bir sozmus gozlerimden yas geldi...

Merhaba hoşgeldin...
Karar vermek başarmanın yarısı demişler cnm. Öncelikle gelir gider tablosu yapabilirsin ne gelmiş ne gidiyor görmek kolay oluyor.. Hedefin çok güzel başlangıç için...
tesekkurler ins kararli davranabilirim. gelirimiz esimin maasindan dolayi sabit degil malesef. aslinda tablo yapmak cok iyi ama hic tutmuyorki:)

Ama dolabımda süslü süslü oturacaklar ya nevresimler çirkin görünüyordu. Zaten 2 nevresimim var. 2 de çocukların. 10 nevresim olsaydı 10 tane alacaktım
Hurç süslü diye nevresim alma da
3 e razı olduk hadi
Bu arada birikim hedefin hayırlı olsun canım en çok seni takip edicem izin verirsen
Neden dersen birikimde henüz başlardasın şimdiye kadar hiç yapmadık evimiz Yok falan demiştin ya sana etki etmezse bu topiği kapattırcam
Sennn topiğin gururu olabilirsin

Yok almam ben fazla eşya sevmiyorum. çok sevinirim canım. Ben de sayenizde tasarruf öğrenirim belki evim arabam olur.
Başınızı çok şişiririm ama ya.

Yok almam ben fazla eşya sevmiyorum. çok sevinirim canım. Ben de sayenizde tasarruf öğrenirim belki evim arabam olur.
Başınızı çok şişiririm ama ya.
Valla benim 3 bin hedefimin dışında bi de sana birikim yaptırma hedefim olacak bu gidişle

karamelli_turta Ah, ah.. Mola versem iyi, 2 aylık birikimimi harcamak zorunda kaldım. Kurban bayramı ve gelen misafirleri ağırlamak bütçede deprem etkisi yarattı. Ama hedefimi yazayım. Şimdikilerle birlikte toplam 50gr altın yapabilmek istiyorum. Ocaktan sonra daha büyük hedeflerim olur inşallah.
Bu arada, unutmadığın için teşekkürler.

ins biriktirebilirim :) gaza geldim gune girebilirim ve aldgim parayla oldugu gibi altin almayi planliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…