Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ATTRAENTE ATTRAENTE
O zaman yılbaşına kadar hedef belirlemeye ne dersiniz bayanlar :21:
Benim hedefim ocak ayına kadar 2000 ₺ diye düşünüyordum ama arttırıp 3000₺ olarak belirliyorum şu andan itibaren .

Aha buraya yazıyorum
Ocak ayına kadar 3000 ₺ biriktircem
ALLAHIN İZNİ İLE :KK200:

(Bu arada ben ev hanımıyım eşimin verdikleriyle yapacağım canım . Bazen sizleri duyunca çalışmayı çok arzu ediyorum ama malesef daha öncede hiç çalışmadım . Şimdi de 2 küçük çocuğuma bakıyorum )

Son düzenleme:
ATTRAENTE ATTRAENTE
Benim hedefim ocak ayına kadar 2000 ₺ diye düşünüyordum ama arttırıp 3000₺ olarak belirliyorum şu andan itibaren .

Aha buraya yazıyorum

Ben varım, Ocak ayına kadar 2.000 TL hedef koyuyorum kendime, hadi bakalım

Merhaba kizlar
Bebisim icin biraz ara vermistim cok sukur bana tutundu ama daha kalp atisini duymadik insallah onu da duyariz.
Bu sirada 4 ceyrek birikimi yaptim ama cok fazla da harcamam oldu. Gecen ay 12bin civari harcamisiz. Bakalim bundan sonra biraz daha dikkat edicem insallah
Allahım kalbinin sesini de anne dediği sesini de duyurmayı nasip etsin hayırla kucağını alırsın inşallah canım .
Maşallah 4 çeyreğin hayırlı olsun .
Bereketli olsun inşallah

Selam kızlar :KK66:) eve yürüyorum şuan kızımı uyutacağım gidince. İşlerim çok yoğun kızım da biraz hasta olunca gece bile onla yatıyorum sizleri de okuyorum sadece. Şuan tasarruf dönemindeyiz eve para bile çekmedik harcamamak için bakalım faturalar da düşerse çok iyi olacak
Allah yardımcınız olsun canım kuzuna da geçmiş olsun :KK200:

ATTRAENTE ATTRAENTE

Aha buraya yazıyorum

(Bu arada ben ev hanımıyım eşimin verdikleriyle yapacağım canım . Bazen sizleri duyunca çalışmayı çok arzu ediyorum ama malesef daha öncede hiç çalışmadım . Şimdi de 2 küçük çocuğuma bakıyorum )
Hedefin hayırlı olsun gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen
Çocuklarını kendin büyütüyorsun o da ne güzel birşey.. Bense Bekarliktan beri çalışıyorum bazen bunalıyorum da ama geçiyor sonra.

Benim hedefim seninle aynı kuzum
Aylık 1.000tl,
Ocağa kadar 3.000.
Ayrıca ufak da olsa kumbara.
O da yılbaşına kadar :KK73:
Ben varım, Ocak ayına kadar 2.000 TL hedef koyuyorum kendime, hadi bakalım
Hayırlı olsun yeni hedefin ATTRAENTE ATTRAENTE :KK66:
Gümbür gümbür geliyorsunuz maşallah altın kızlara :KK36:

Merhaba kizlar
Bebisim icin biraz ara vermistim cok sukur bana tutundu ama daha kalp atisini duymadik insallah onu da duyariz.
Bu sirada 4 ceyrek birikimi yaptim ama cok fazla da harcamam oldu. Gecen ay 12bin civari harcamisiz. Bakalim bundan sonra biraz daha dikkat edicem insallah
Hoşgeldin Canım çok sevindim tebrik ediyorum sizi allah kucağınıza almayı nasip etsin... Birikim de yapmışsın hayırlı olsun...
Selam kızlar :KK66:) eve yürüyorum şuan kızımı uyutacağım gidince. İşlerim çok yoğun kızım da biraz hasta olunca gece bile onla yatıyorum sizleri de okuyorum sadece. Şuan tasarruf dönemindeyiz eve para bile çekmedik harcamamak için bakalım faturalar da düşerse çok iyi olacak
Selam Canımnm özledik seni geçmiş olsun kuzuya çarçabuk iyileşsin inşallah. .
Hedef belirledik bu arada cnm Ocağa kadar, kumbara harici.

Ben süt pişirdim yoğurt yapmaya çocukları öğlen uykusuna yatırmaya gidiyorum Altın kalpli bayanlar :KK25:
Kolay gelsin canımm ellerne sağlık.
karamelli_turta karamelli_turta ben de sizleri özledim canım benim de hedefim 3 bin tl olsun o zaman bunu altın da yapabilirim nakit de tutabiliriz annemlere bilezik de hediye edebilirim bakalım :) altın da yükseliyor ya sürekli bileziği ne zaman alsak bilemedim. Ya eşimden acil durum parasından alacağım hemen bilezikleri ya da aylık 1000 tl arttırarak bir an önce yapacağım bilemedim

X