Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bu arada zulamdan anneme 4 tane çeyrek hediye ettim kışın sıkışırsa harcasın diye ama Emin'im harcamaz birikime atmıştır bile kime cektıgım ortada
Annene benziyorsun canım ne güzel..
Bak mesela benim annem tutumludur ama ben bu yaşa kadar ona çekmemişim.
30 yaşıma gelince anneme benzedim ben.
Onun gibi çiçeklere de sardım.. Dikişe bile..

nasılsınız kızlar
Iyiyiz cnm sen nasılsın nerelerdesin

Evet canım benimde miladım 2015 kışı oldu
bence artık değişmez bakış açımız
hala öğrenecek şeyler var
Ama biraz yaşam şekline dönüştü
iyiki de öyle oldu
benimde aylık aldığım birikimlerim var
eşimle ortak birikimimiz de olduğu için bazen iniş çıkışlarımız oluyor ama çok şükür eskiden yaptığım hataları yapmıyorum

Bende dikiş yapmak isterdim ya elimden dantel Oya nakış falan gelir ama dikil için dikiş makinası lazım galiba

Ne güzel bu yaşam şeklini benimsedik.. Öğrendik ve alışkanlığa dönüştü.

Geçen yıllar için pişmanlık yaşadım ama onlara yapılacak birşey yok, önümüze bakacağız.

Ne güzel bu yaşam şeklini benimsedik.. Öğrendik ve alışkanlığa dönüştü.

Geçen yıllar için pişmanlık yaşadım ama onlara yapılacak birşey yok, önümüze bakacağız.

evet geçmiş bize bişey katmaz ama daha geç de farkedebilirdik
o yüzden böyle olması iyi oldu ben anneme kardeşime falan da anlatıp duruyorum
almayın gereksiz boşa para vermeyin
kocam da savruk değildir ama ona da ekşiyip duruyorum

Kızlaaaar bu ay ben de birikim yapmaya başlayacağım demiştim, akşam tam altınım geliyor, burası heveslendirdi beni gerçekten, çok teşekkür ediyorum herkese :)

Bi yerden başlamak lazım
Çok sevindim altınlar geliyor bugünnn
Hayırlı bereketli olsun inşallah..

Hoş geldin canım.

Olsun farkına varman bile güzel. Zararın neresinden dönersen kardır.
Vaktiyle o hatalar yapılmasaydı bu günkü birikim tasarruf olmayabilirdi.

Bugün küçük oğluma anasınıfı ihtiyaç listesi verilmiş tek tek market gezdim.
Nerede ne kaç para hepsine baktım tabi kaliteye de dikkat ederek.
Boyalarını pritt aldım.
Boyama önlüğü, Fon karton vs... Birçok ihtiyacı aldım kalan eksikleri de yarın iş çıkışı alacağım.
Hem yemek sonrası yürüyüs oldu bana da iyi oldu.
40 lira harcamışım.
En az 60 da yarın harcanır yine küçüğümün okul ihtiyaçlarına.

Amin kuzum inşallah cümlemizin hatta 25 $ ve 5 € aldım bile birde çeyrek yapmıstım ay başında şimdilik fena değil bu ayki birikimim eşimden gelicek paralarla da belki 1-2 gr altın alabilirim
Maşallah tatlım Allah arttırsın ben de gece baktım maaş yatmış hemen krediler kesildi zaten :) olsun artık eşimden duruma göre alırım belki biraz Altın almak için o değil de bi reklam çıkmış kadın artık altın değerli değil haydi uranyum gününe giriyoruz diyor onun gibi olmadı uranyum alırım

Hayırlı olsun inşallah canım yeter ki okusunlar da masraf bizim boynumuzun borcu dimi :) ay ben de istiyorum kızım büyüse okula gitse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…