Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar çeyrek altın 241 olmuş galiba. Cuma 246,demişti kuyumcu bana ama nette kaçtı bilmiyorum. Bakalım 240 ın altına düşerse kapacağım hemen çocukların parasına
nette 240 görünüyor. sabah yükselişte görünüyordu altın, şimdi hepsi düşüşte.. cumaya kadar bekle istersen haftasonuna doğru altını alın diyorlar

akşama ne yemek var kızlar

Bende de nohut yemeği var. Kurbandaki kemik parçaları ile yaptım.
Kıymalı şehriye çorbası dünden.
Ayran.
Domates salatalık söğüş.

Benden bu kadar.

Kartta olan 350 liramı çektim. Zulaya atacağım eve gidince, şimdi parktayım.

Kızımı sallıyorum salıncakta, daha iki dk olmuş hemen bir anne ile kızı gelmiş başımda psikolojik baskı yapıyor, bebek kalkınca seni bindireyim diyor annesi kızına. Kızı da mızmızlanıyor. Bilerek başımda beklediler. Sinir oldum

Bende de nohut yemeği var. Kurbandaki kemik parçaları ile yaptım.
Kıymalı şehriye çorbası dünden.
Ayran.
Domates salatalık söğüş.

Benden bu kadar.

Kartta olan 350 liramı çektim. Zulaya atacağım eve gidince, şimdi parktayım.

Kızımı sallıyorum salıncakta, daha iki dk olmuş hemen bir anne ile kızı gelmiş başımda psikolojik baskı yapıyor, bebek kalkınca seni bindireyim diyor annesi kızına. Kızı da mızmızlanıyor. Bilerek başımda beklediler. Sinir oldum
Bebek kalkmayacak başka oyıncaklarda oynayın isterseniz deseydin.:))

selam kızlar nasılsınız sizi çok özledim .telefonum garantide olduğu için giremiyorum buraya.pc ye de zaman nerde. hele altın dolar vs hiçççç takip edemedim.günlerim koşturmacalı geçiyor.birazdan gece vardıyasına gidicem.oğlum bakıcıda kalacak. aynı zamanda dişçiye gidiyorum sabah iş çıkısı çok zor oluyor uykuya yenik düşüyorum.bugun çokkkk sevindiğim bir şey oldu.halk kütüphanesine uye olduk oğlumla ıkımı-zi de uye yaptım.3 er kitap aldık kıtap okuma saati yaptık.yıllarca para ile kıtap alırdım geçç keşfettim burayı nasıl gözümden kaçmış sapa biryerde çünkü.kış için de 3 kavanoz acı sos 4 kavanoz şeftalı konsantre suyunu yaptım.daldan dala oldu bıraz ama umarım herkesler iyidir.hepinizi çok öpüyorum.

selam kızlar nasılsınız sizi çok özledim .telefonum garantide olduğu için giremiyorum buraya.pc ye de zaman nerde. hele altın dolar vs hiçççç takip edemedim.günlerim koşturmacalı geçiyor.birazdan gece vardıyasına gidicem.oğlum bakıcıda kalacak. aynı zamanda dişçiye gidiyorum sabah iş çıkısı çok zor oluyor uykuya yenik düşüyorum.bugun çokkkk sevindiğim bir şey oldu.halk kütüphanesine uye olduk oğlumla ıkımı-zi de uye yaptım.3 er kitap aldık kıtap okuma saati yaptık.yıllarca para ile kıtap alırdım geçç keşfettim burayı nasıl gözümden kaçmış sapa biryerde çünkü.kış için de 3 kavanoz acı sos 4 kavanoz şeftalı konsantre suyunu yaptım.daldan dala oldu bıraz ama umarım herkesler iyidir.hepinizi çok öpüyorum.
Geçmiş olsun canım. Kışlıkları iyi günlerde sevdiklerinle beraber yemek nasip olsun inşallah. Ellerine sağlık. Kütüphane üyeliğin hayırlı olsun. Çocuğuna güzel örnek olmuşsun tebrik ediyorum seni. Seni bende seviyorum.(tabiki diğer kızları da seviyorum). Hayırlı mesailer.

X