Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Sağol kuzucum sizinde yolunuz tekrar açık olsun yolun ne kadarını aldınız bakiim daha çok mu canim
Sagol bitanem yarısından biraz hayırlısı ile geçtik cancazım yavaş gidiyoruz hız yapmıyoruz araba babamın emanet yani.. Ne kadar babamın da olsa emanet canım.
Toplamda 350 km var daha...

Hayırlı bereketli olsun canım

Bende 5 bilezik istemiştim sonra araba aldık bozdurduk .ben kendime 1 tane almıştım o da sağlık doktor falan gitti ..yeniden çeyreklerle başlıyorum bu ay bende sizdenim yani
@yoyo38 hadi cnm sende bizdensin hahha...

Sen ev hanımısın ama cnm bak Harçlıklardan biriktiriyorsun ne güzel ne mutlu sana...
Ben çalışan geliri olan olduğum halde aman aman atmadım öyle kenara ve bu konuda çok pişmanım.
Keşke yıllar önce baslasaydim

Merhabalar.

Aklima bsy takildi
Elinde yuklu miktarda tl olup bilezik/altin almak isteyenler var.
Fakat altinin gr surekli oynak ve yukselme egiliminde
Neden bugunku fiyattan alip gr yukseltmiyolar.
Tl de beklemek her zaman daha buyuk risk degilmi

Merhabalar.

Aklima bsy takildi
Elinde yuklu miktarda tl olup bilezik/altin almak isteyenler var.
Fakat altinin gr surekli oynak ve yukselme egiliminde
Neden bugunku fiyattan alip gr yukseltmiyolar.
Tl de beklemek her zaman daha buyuk risk degilmi
Herkesin kendi tercihi...
Belki birikimlerini tek sepette toplamak istemiyor olabilirler...
Bende tüm birikimimi altında tutmuyorum.

Maşallah canım sende bendensin ama bende bu kadar çeşit yoktu açıkcası allah sağlıkla afiyetle yemeyi nasip etsin sevdiklerinle birlikte benim buzluğumda da her zaman birşeyler olur ancak buzdolabınınki kücük malum cavuk doluyor şu an hatta haşlanmış fasulye nohut buzluk böreği sarma ve parçalanmıs tavuk var ama derin dondurucuda yer var mantı yapıcam bi ara bikaç pişirmelik ve sarma da sarıcam biraz bu arada sarımsaği nasıl saklıyosun canım çıkarınca tadında değişme olmuyor mu

minnak bir kalp atisiyla geldim :))
Hoşgeldin canım herşey yolundaymıs demi ne güzel kalp atışlarını da duymuşsun miniğin isim düşünmeye başladınız mı kuzum var aklınizda bisey
Boşver canım sefanız olsun cok sık yapmadıktan sonra sorun değil bence arada bi kendimizi şımartmak gerek değil mi

Hoşgeldin canım herşey yolundaymıs demi ne güzel kalp atışlarını da duymuşsun miniğin isim düşünmeye başladınız mı kuzum var aklınizda bisey
allah nasip ederse erkek olursa bulut kiz olursa Defne dusunuyoruz ama daha xok fikir degisir kuzum. şimdilik bir sıkıntı yok geriden geliypr biraz nazli kiz olcak heralde

Evet tatlım hoca dedi ki ne istiyorsun ben dedim niçin o an birileri dedi boşanma durumunda seni mağdur etmemesi için sana vereceği miktar ozmn şöyle 1 kilo altın diyelim de boşayamasın dedim ama hoca o çok oldu yarım kilo bari olsun dedi

Sen almışsın öyle olmuş da tatlım bu dediğim gibi evlilik içinde alınması gereken bir tutar değil zaten dimi?

minnak bir kalp atisiyla geldim :))
Maşallah size kuzm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Yen'i aldın ya doldurursun canm artık zamanla ayrıca maşallahın var çok da güzel doldurursun :)) sarımsağı önce tamamen soyup saklıyordum öyle hemen çıkarıp ezip kullanıyorum şimdi bir de sert kabuğu kalacak şekilde koydum ama onu hiç kullanmadım canım daha nasıl oldu bilmiyorum

Ben geldim ben geldim. msf2407

Hoşgeldin canım.

Kendimize hedef belirleyip, ay sonunda ne kadar ne yapmışız, tablo şeklinde yazıyoruz canım :)

Benim hefefim, şimdilik ayda 1 gr altın. Ama üstüne çıkabiliriz de :)

Türk lirası, döviz vb de olur. Birikim adına ne olursa.

Ayrıca kışlık meyve sebze hazırlıkları, sohbet falan. Hepsi var :)

Mehirin evlilik içinde alınması gerekiyor, yoksa kul hakkı ile gidiyor erkek vefat ettiğinde diye biliyorum, konuyu açmanız çok iyi oldu, unutmuştum...sayenizde bu akşam eşime hediye ettim mehirimi, bağışladım.helali hoş olsun dedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…