Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Aynı durumda ben olsam kibarca reddederdim sanıyorum çünkü tanımadığım biri sonuçta e çocuk da küçükmüş paradan anlamaz daha..

aynen illaki kötü niyetli vermedi ama devir o kadar kötü ki, vermemek de lazım tanımadığımız çocuklara, alışmamalılar belkide..biz çok yufka yürekliyiz, kıyamıyoruz...

aslında dediğim gibi beni şaşırtan kadının doğru bildiğini çok güzel savunmasıydı..ben o kadar naif ve kibar yetiştirildim ki, yeri geldi hakkımı bile savunamadım karşıdaki kırılmasın, mevzu uzamasın, olay olmasın diye...kadın kaplan gibi kükredi vallahi...

hımm profilo güzel marka. hiç aklıma gelmemişti. bana boy değil de, 4-5 çekmeceli ufak bişey lazım. sağol canım bi bakayım
Rica ederim canım bu markanın 5 çekmecelisi var istersen ona da bakabilirsin o da aklına yatmazsa başka marka modelleri araştırırısın gönlüne göre vişey vardır illaki

canım çok saol güzel arkadaşım, Allah daha çoklarını versin size...
hazırlıklarında da kolaylıklar dilerim, Rabbim bereketlendirsin..

Hadi gelin hep birlikte çıkalım alış verişe ne keyifli olurdu haaa, adam dükkanı bırakır kaçardı sanırım...

Yok tatlım ben çeyrek almadım :) arkadaşın düğününe gönderdim. Benden çeyrek çıktı yâni :) hatlarımız karıştı
Yok yok kuzum karışmadıda yanlış anlamış olabilirim arkadaşına dügün icin ceyrek göndericektinde o da gönderme bende var demişti de sen de parasını yollamıstin demi sendeki çeyrek noldu o durmuyo mu hani onu almış say demek istedim

msf2407 kabağı çiğden mi koyuyorsun? bide semizotunu?

Canım kabağı hafif soteleyip de koyabilirsin. Sadece 2-3 dk. Ya da çiğ. Ben çiğ koyuyorum.

Semizi de 2 şekilde. Bir çiğden koyuyorum. İkincisi de domatesli pişmiş. Ama çok az pişmiş. Fasulyeyi de önce pişirip sonra şöyle domatesle çevirip o şekilde koyuyorum.

Semizin domateslisini ya o şekilde meze olarak, ya da nohutla yemeğini yapıyoruz. Az nohut ekleyip semiz yemeği. Soğan da koyarak.

Ha tamam bende yeni anladım :) bende çeyrek yoktu maalesef canım. O parayla alacaktım zaten. Aynı şey oldu benim için.

Ben size para vereyim dükkânı terk edin deme ihtimali de yüksek

Hayırlı olsun altınların canım. Maşallah iyi pazarlık yapmışsın

Güle Güle giysin eşin tşirtünü güle güle yiyin mamalarınızı

canım farkındamısınız bilmiyorum ama ağustos ve eylülde dipfriz fiyatları uçuyor resmen istersen bayram sonuna bırakma hemen al. Ben uğur marka aldım 5 çekmece A+

dipfriz reklamları bile sadece yazın çıkıyo temmuz gibi

öyle insanlar tanıyorum ki 3 lira az başka yok mu diyen.
Aferin kadına. çok takdir ettim. Şu hırsızlarıda aynı kafada yetiştirselerdi keşke.

tamam canım bu ikisi aklımda yoktu iyi fikir verdin teşekkürler

hahahaha, türkiyedeki takas pazarlarını araştırıyordum, yine bi kate lik peşindeyim sessiz sessiz
bak seen:) neyin takası mesela?
ya ben neye özeniyorum biliyomusun? hiç izledin mi bilmiyorum, nat geo'da mıydı neydi, depo savaşları vardı. insanların terk ettiği depoyu satın alıyosun, içinden çıkanları -ki acayip kıymetli şeyler de çıkıyordu, antika şeyler gibi- satıp kar ediyorlardı.
türkiyede böyle 2.el, antika şeyler alan yerler yok işte.
bi izlesene bi bölümünü

izlemez miyim süper oluyordu o,acayip şeyler buluyorlardı ve açık artırma ile satıyorlardı... uzun zamandır denk gelmedim, ama..

tlc de sabahları açık artırma ile ev satışı oluyor evin içini görmeden alıyorlar, ne çıkarsa bahtlarına o da güzel...

adamlar para kazanmanın yolunu iyi bulmuşlar hee. valla güzel iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…