Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar hepinize :KK54: yeni gelen arkadaşlarda hoşgelmiş :KK52:
Ben altın birikimimi iinternet bankacılığı üzerinden alıyorum kızlar ama az biraz da olsa bikaç altın ziynetim var onları nerde saklıycamı bilemiyorum henüz çok fazla değiller zaten daha önce gümüş takılarımı çaldırmış biri olarak evde tutmamaya özen gösteriyorum:KK16:

Eşimin maaşı ayin 15-20 arası yatıyor, malum özel sektör..normalde 15 inde ödemem var deyip yatirtiyor, bu ay bende para olunca söylememiş maaşımı yatırın diye.bugun 1500 TL civarı ödeme var, bendeki altın parasından ödemeleri yapıp maaşı yatınca oradan geri alacağım.hic sevmiyorum böyle olunca, para dağılıyor gibi geliyor kafam karışıyor..

Bu arada evde çamaşırlar yığılmış 2 gün tatile gittik 10 günlük eşya kirlenmiş..o valize girdimi giyilmese de dönünce yıkıyorum hepsini..bugün iş çok :KK43:

Son düzenleme:
Otele giderken saç kremim bitmiş goturememistim, oteldeki kremi kullanırım demiştim, o kadar güzel çıktı ki kremleri housekeeping deki ablaya rica ettim fazladan 1-2 bırakır misin odaya çok sevdim diye..dün 20 civarı poşete koymuş tutuşturdu elime bunu çok seviyor Ruslar paket paket götürüyorlar, azıcık da bizim insanımız götürsün demez mi :KK66: eşim hayretler içinde beni izliyor, çok feci bir şey oldun sen, saç kremini bedavaya getirdin diyor..yaklaşık 2 ay gider bana, kısa günün kârı oldu :p

Otele giderken saç kremim bitmiş goturememistim, oteldeki kremi kullanırım demiştim, o kadar güzel çıktı ki kremleri housekeeping deki ablaya rica ettim fazladan 1-2 bırakır misin odaya çok sevdim diye..dün 20 civarı poşete koymuş tutuşturdu elime bunu çok seviyor Ruslar paket paket götürüyorlar, azıcık da bizim insanımız götürsün demez mi :KK66: eşim hayretler içinde beni izliyor, çok feci bir şey oldun sen, saç kremini bedavaya getirdin diyor..yaklaşık 2 ay gider bana, kısa günün kârı oldu :p

Aynen oyle olmuş canım gulümseyerek okudum yazdıklarını :KK48:
Bu arada kızlar altın saklama konusundaki yaratıcılıgınıza hayran kaldım :KK9: bende erzak kaplarında mı saklasam diyorum bakliyatların arasinda :KK39::confused:

Aynen oyle olmuş canım gulümseyerek okudum yazdıklarını :KK48:
Bu arada kızlar altın saklama konusundaki yaratıcılıgınıza hayran kaldım :KK9: bende erzak kaplarında mı saklasam diyorum bakliyatların arasinda :KK39::confused:
:KK66: Çok pis bir şey oldum ben, bedava olunca hiç hayır diyesim gelmiyor.ama Ruslar gerçekten çok feci , bufedeki tavuk pirzolalari tatlıları peceteye sarıp yağlı yağlı çantalarına sokusturuyorlar.cok aç gozluler cook..

Eşim bana akıl verdi madem dedektorle arıyorlar metal bir yere sakla bulamasinlar diye, ne derece mantıklı bilemedim, davlumbaz içi geldi aklıma :p aman aklımıza getirmeyelim kötüyü, Allah korusun..

Günaydın mutlu sabahlar olsun,
İşe giden arkadaşlar hayırlı bereketli yoğun olmayan bir gün diliyorum,
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz,
Saklama tekniklerinize bayıldım.
Günaydın canım, sana da hayırlı bereketli haftalar dilerim..

:KK66: Çok pis bir şey oldum ben, bedava olunca hiç hayır diyesim gelmiyor.ama Ruslar gerçekten çok feci , bufedeki tavuk pirzolalari tatlıları peceteye sarıp yağlı yağlı çantalarına sokusturuyorlar.cok aç gozluler cook..

Eşim bana akıl verdi madem dedektorle arıyorlar metal bir yere sakla bulamasinlar diye, ne derece mantıklı bilemedim, davlumbaz içi geldi aklıma :p aman aklımıza getirmeyelim kötüyü, Allah korusun..

Aynen canım kötüyü çağırmış olmayalım kötü şeyler düşünüp ama temkinli olalım elbette burda hepimiz dişimizden tırnağımızdan arttırıyoruz zorlukla kazanıyoruz rabbim bereketini versin inşallah :dua::KK68:

Saçkremlerini de güle güle kullan canım benimkine bitmek üzere bak iyi ki aklıma getirdin :KK48:

Aynen canım kötüyü çağırmış olmayalım kötü şeyler düşünüp ama temkinli olalım elbette burda hepimiz dişimizden tırnağımızdan arttırıyoruz zorlukla kazanıyoruz rabbim bereketini versin inşallah :dua::KK68:

Saçkremlerini de güle güle kullan canım benimkine bitmek üzere bak iyi ki aklıma getirdin :KK48:
Aminn canim, aynen öyle vallahi..Allahım sağlık versin güç versin biriktirelim..
Kremin bittiyse hemen bi otel ayarla, tatil yapıp kremi bedavaya getir :KK66: :KK66: :p

Aminn canim, aynen öyle vallahi..Allahım sağlık versin güç versin biriktirelim..
Kremin bittiyse hemen bi otel ayarla, tatil yapıp kremi bedavaya getir :KK66: :KK66: :p

Senin tatil macerandan sonra düşünmedim desem yalan olur :KK66: :KK48: ama bizim tatile daha var canim ekim başinda çıkıcsz nasipse ben yine krem alayım o zamana basılsa yeniden ihtiyac olur senin taktigi denerim canım :KK70:

Senin tatil macerandan sonra düşünmedim desem yalan olur :KK66: :KK48: ama bizim tatile daha var canim ekim başinda çıkıcsz nasipse ben yine krem alayım o zamana basılsa yeniden ihtiyac olur senin taktigi denerim canım :KK70:
Hahahaaaa, dene canım vallahi, o kadar para veriyoruz, azıcık karşılığı somut olarak olsun.yoksa yedim/ içtim, gördüm rahatladım ile kalıyor tatil :p

Canım benim bildigim o hırsızların ellerindeki altın dedektörü :KK70:

Ben bankaya çıkıyorum kızlar, bi ara sevabına bugünkü altın fiyatlarını da paylaşabilir mi biri? Cepten giriyorum,kopyala yapıştır yapamadım..

Canım ben az önce 5 € 20 $ ve de 1 gr altın aldım şimdilik bu ay ki birikimim eşimden para tırtıkladıkça $ ve € hesabımım büyüyebilir :KK48:

Aldığım fiyatları yazayımda tam olsun :KK52:
Altın 139.92
$ 3.54
€ 4.05
Ben bu fiyaylardan aldım kızlar hepinizin birikimi hayırlı bereketli olsun :KK52:

Bu arada buzmavileylak buzmavileylak hayırlı uğurlu bereketli olsun canım maşallah :KK9:

X