Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Peki hangi altın yatırım için uygun acaba ?
Bana Ata önerdi kuyumcu fakat emin olamadım bir türlü..
Parça parça almak yerine yüklü fiyat olup tek parça olsun istedik..

Birde acayip bir şekilde burada beni motive ediyorsunuz kızlar bu yüzden çok mutluyum başarmak için çaba göstermek çok güzel...

Elime çok sık bozuk para geçiyor onlarında kavanozda biriktiriyordum şimdi onlar için kumbara alıp orada biriktireyim diyorum içerisi görünmesin diye..

Bir de kızlar biz bu kışı UFO ile geçirdik ve 350 den aşağı fatura odemedik hemde hiç isinmadik üstelik evimizde tesisat döşeli şimdi abone olayım diyorum..

Ay valla neresinden tutsam sürekli yazasim geliyor sizlere burası bana iyi geldi bayağı iyi ki varsınız inşallah zamanı gelir de burada hedeflerimize ulaştığımizida görürüz

Vitrindeki caydanlıgın içinde ama ben polis lojmanlarında oturuyorum cnm baya güvenlikli bi site o yüzden biraz rahatım ..
Hahahaaaa, süpersin canım.vitrindeki çaydanlık iyiymiş

Günaydın kızlar, yeni gelen arkadaşlar hosgelmisler.. karamelli_turta haftasonu tatlimizi yaptık geldik, tasarrufa devam canım...

Ben de altınları evde saklayanlardanim. yüksek güvenlikli sitede oturuyoruz, güvenlikten yabancı kimse geçemez, her yerde de kameralar vs mevcut..çorap dolabında benimkiler de

Bu arada herkese hayırlı , bol birikimli haftalar dilerim...

hosgeldin cnm bereketli birikimlerin olsun .. bence o kavanozun dışını kaplarsan kumbaraya para vermemış olursun o parayı da içine atarsın

Günaydın cnm bizim bi arkadasta çorabın içinde saklıyodu o geldi şimdi aklıma 8 bin lirayı 2 cıft corabın için koyup yumak yapmıştı

Canım kuyumcular bana da ata önerdi...
Hoşgeldin birikimleriniz bereketli olsun
Güzel ve sıcak bir paylaşım alanı oldu..

Günaydın Canım hoşgeldin..
Tatiliniz nasıldı iyi gelmiştir size tatil güzel olmaz mı dimi cnm
Senin altınlar da mı evde, hepimiz Topikçek aynı kafadanız

Kostebekpasta çorap içinde mi saklıyordu arkadaşın hayatta aklıma gelmez

Benim bir arkadaşım da altınlarını toz deterjan içinde saklıyordu

Çok şükür iyi geçti tatlım.. maalesef masrafı çoktu, üzülüyorum böyle para gidince..para olduğunda ben de çorabı katlayıp içine saklıyorum...altınları yılbaşından sonra kavanozdan çıkarıp davlumbaz içine koyayım diyorum , dedektorle aransa bile bulunmaz herhalde o da metal ya?

Günaydın kızlar
Hepinize hayırlı sabahlar

Dün ev alışverişini manav ve kasaptan yapmak zorunda kaldım. Biraz fazla harcadım bu yüzden.

Elimde son 70 TL kaldı. Bu parayla bir hafta idare etmeliyim.
Günaydın canım Allah bereket versin. Alışverişi yapmışsın, market masrafın çıkmazsa, ödeme de yoksa idare edersin gibi geliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…