Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar şurda 2 saat uzak kaldım yine msj lar almış başını gitmiş maşallah hızınıza vallahi yetişemiyorum :KK48: :nazar: yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş :KK52: @TOPUK TIKIRTISI zms rainbow zms rainbow ve kulkedisi30 kulkedisi30 hoşgeldiniz kizlar nasılsınız birikiminiz kazancınız bol bereketli olsun hayalleriniz hedefleriniz gerçek olsun :KK68:
Kızlar altın $ ve € hepsi tekmili birden kaptırmış gidiyolar sanki bugün :KK43: eşimin yolladıgı paradan kalmıştı bugün yol paramda yatmış hemen 2 gr altın ve 15 $ alıp bu ayki siftahımı yaptım :KK28: bakalım maaşı alüncada biraz bişeyler atarım ohhh misss :KK9:
eweet yeniyim ama altin birikmez bizim sadece bakiniyom :)

eweet yeniyim ama altin birikmez bizim sadece bakiniyom :)
Öyle düsünmeyin nolur biz her ay bişeyler almaya çalısıyoruz ama sizinki 1 ayda olmaz 2 ayda alırsınız yeterki niyetlenin birikmeye başladıkça göreceksiniz daha çok heveslenirsiniz kumbarayla başlayabolirsiniz mesela hem çocuklar ve eşinizde gördükce size illaki bi yerde eşlik etmeye başlıycaklardır :KK52: bende yaklaşik son 1 senedir biseyler biriktirmeye başladım yaklaşık 9 yıllık memurum şimdiki aklım olsaydı daha önceden 3-5 elime ne gecerse atardım :kızgın: inanın o şekulde bereketleniyo evimiz kazancımız inşallah sizinde gönlünüze göre olur :KK68:

Öyle düsünmeyin nolur biz her ay bişeyler almaya çalısıyoruz ama sizinki 1 ayda olmaz 2 ayda alırsınız yeterki niyetlenin birikmeye başladıkça göreceksiniz daha çok heveslenirsiniz kumbarayla başlayabolirsiniz mesela hem çocuklar ve eşinizde gördükce size illaki bi yerde eşlik etmeye başlıycaklardır :KK52: bende yaklaşik son 1 senedir biseyler biriktirmeye başladım yaklaşık 9 yıllık memurum şimdiki aklım olsaydı daha önceden 3-5 elime ne gecerse atardım :kızgın: inanın o şekulde bereketleniyo evimiz kazancımız inşallah sizinde gönlünüze göre olur :KK68:
amiiiiiiiiiiin bu duaya cok ihtiyacim vardi :KK43: bizim nasil istir anlamiyom azcik fazla harcasak hemen gelfek ay kndini belli ediyir o para skntiya giriyiz tabi birclarimiz da var ondan da olabili :)

amiiiiiiiiiiin bu duaya cok ihtiyacim vardi :KK43: bizim nasil istir anlamiyom azcik fazla harcasak hemen gelfek ay kndini belli ediyir o para skntiya giriyiz tabi birclarimiz da var ondan da olabili :)
Amin canım amin inşallah borçlarınızıda hayırlısıyla en kısa öder ve feraha çıkarsınız :dua: kolay değil ev kredisi ödemek :KK43:

Amin canım amin inşallah borçlarınızıda hayırlısıyla en kısa öder ve feraha çıkarsınız :dua: kolay değil ev kredisi ödemek :KK43:
keske ew kredisi olsun tabu da kayitli bize ait bi evimiz olmis olurdu bizim ivir zivir borcu . is icun makina torna dondurucu ewe boya lazim laminat lazim .. bide giyum kusam alsak napcaz acaba :KK70:

Merhaba canlar...
Sabah bir günaydın dedim gittim maşallah ne kaynatmışsınız :halay:
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz..
O kate yokmu o kate aklımızı başımızdan aldı :KK70:
buzmavileylak buzmavileylak Haydi bakalım hayırlısı olsun cnm :KK25:
nora2010 nora2010 çocuk için çok üzüldüm inşallah kötü bişey yoktur

Bugün de benim çocuklarım gelecek benim iş çıkışı evde olurlar
Ama yarın tekrar dönecekler..
Çok özledim... :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar şurda 2 saat uzak kaldım yine msj lar almış başını gitmiş maşallah hızınıza vallahi yetişemiyorum :KK48: :nazar: yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş :KK52: @TOPUK TIKIRTISI zms rainbow zms rainbow ve kulkedisi30 kulkedisi30 hoşgeldiniz kizlar nasılsınız birikiminiz kazancınız bol bereketli olsun hayalleriniz hedefleriniz gerçek olsun :KK68:
Kızlar altın $ ve € hepsi tekmili birden kaptırmış gidiyolar sanki bugün :KK43: eşimin yolladıgı paradan kalmıştı bugün yol paramda yatmış hemen 2 gr altın ve 15 $ alıp bu ayki siftahımı yaptım :KK28: bakalım maaşı alüncada biraz bişeyler atarım ohhh misss :KK9:
hayırlı olsun canım aldıkların bereketli olsun devamı gelsin inşallah:)

hayırlı olsun canım aldıkların bereketli olsun devamı gelsin inşallah:)

Amin canım sağol hepimizin bol bol sarı sarı altınları olsun inşallah :KK52::KK68:
kızlar bişey soracam.
bizim alyanslar sedefli. benimkinde taş da var. tektaşım ise muşta gibi kıyafetlere takılıyor, eşimi hatta kendimi çiziyorum bazen. eşimin yüzüğün sedefi gitmiş.
şimdi diyorum ki şu klasik alyanslar var ya, hafif bombeli ama kalın olanlarda. onunla değiştirelim.
nasıl fikir sizce? o modelleri hem beğeniyorum, hem de düz olduklarından kolay yıpranmazlar.
içine yine yazdırırım evlilik tarihimizi.
he?

Canım okumuştum ama msj larda çoktu bende yoğundum arada atlamışım kusura bakma :KK43: seninle aynı fikirdeyim canım ben hem klasik alyanslarıda beğeniyorum sende öyleymişsin hemde ekonomiktir klasik alyanslar hemde çok uzun süre dayanır taşı düştü derdi olmaz çizilme derdi olmaz ihtiyaç duyduğunda parlatırsınız :KK52: muhtemelen sizin yüzüğunüz karşılar ama karşılamazasa da uzerine biraz ekler yenilemiş olursunuz daha kullanışlı olan klasiklerle ben düsüncene katıliyorum canım eşin ne diyor peki tatlım :KK66:

hoşbuldum canım iyiyim şükür

Eki Görüntüle 2027045 ] Selam hanımlar
Yepisyeni bir Topik ile ben geldim
13 yıllık çalışma hayatımda ortalama son 1,5 yıldır gelecek için çocuklarım için birikim yapmaya başladım.
Biriktirmeyi bilmeyen bir kişiliktim ama öğrendim artık. Ben yaptıysam hepimiz yaparız diyorum çünkü çok savurgandım.Hiç acımıyorum artık eşime hiç güvenmiyorum zaten çünkü ona kalsa birikime gerek yok. Ama dünyanın binbir türlü hali var bence birikime çok gerek var.
her ay çeyrek ile başladım,iki tane güne girdim 2000 er tllik birini alınca iki tane ata altın aldım. Diğeri de agustos 5 inde alacağım inş.
Çocuklarıma verilen harçlıklar vs hepsini biriktiriyorum.
Artık agustostan itibaren ayda bir ata altın almayı hedef aldım.
Hadi bismillah.
Bir de banka kasası hala kiralamadım onu da düşünüyorum hala.
Gelin beraber biriktirelim...
BENDE KATILCAM BU AY BAŞLIYCAM :)

bence mantıklı
bende değiştirdim doğumdan sonra olmadı yüzüklerim.
çok beğeniyorum o sade yüzükleri onlar 22 ayar oluyor hem
istemiştim ama 900lü bir rakam çıkınca vazcaydım
bizim şimdiki alyanslar da 22 ayar. ya denk gelecek yada az bi miktar üzerine koyacaz sanırım. ama pazarlık yapacağım kesin. alayım yani dimi güzel onlar. sağol canım

Misssss, bol bereketli olsun canım

X