Altin biriktirelim

Evet ya bende bunu düşündüm, ilerisi için yani çocuklarım için saf altınmı alsam yada cumhuriyet altını falanmı. Bu ara almanyadayım yani çok şükür para kaybı korkusu falan yaşamıyorum, yada altın yerine para biriktirip ileride gelin hanım ne beğenirse onumu alsam, ne dersiniz hanımlar?

Kuyumcuya sordum hepsi yatirimdir dedi
Arada 2 3 tl oynar dedi
Ama direkt has altin alan biri var mi acaba sanki forumda boyle birileri vardi

Kuyumcuya sordum hepsi yatirimdir dedi
Arada 2 3 tl oynar dedi
Ama direkt has altin alan biri var mi acaba sanki forumda boyle birileri vardi
Hepsi derken mesela bilezikte yatırıma giriyormu, 22 ayar bileziklerim var değiştirmek istiyorum ama “çok” zarar ederim diye çekindiğim için değiştiremedim bir türlü.

Hepsi derken mesela bilezikte yatırıma giriyormu, 22 ayar bileziklerim var değiştirmek istiyorum ama “çok” zarar ederim diye çekindiğim için değiştiremedim bir türlü.
Degistirip takacak misiniz? Eger takmayacaksaniz degistirmeyin bence cunku satarken belli bir miktar altina satacaksiniz tekrar alimda guncel fiyattan alacaksiniz

Degistirip takacak misiniz? Eger takmayacaksaniz degistirmeyin bence cunku satarken belli bir miktar altina satacaksiniz tekrar alimda guncel fiyattan alacaksiniz
Düğünümde kV ler takmıştı, maalesef hiç beğenmemiştim yıllardır kasada bekliyorlar, gençliğim tam geçmeden alıp takmak istiyorum, hevesim içimde kalacak yoksa, şöyle hiç şıkır şıkır takıp hevesimi alamadım
Bir bilgin varmı mesela 20 gram bilezikte ne kadar zarar olur.

Bilmiyorum canim alis satisini. Internetten bir bak istersen az cok tahmin edersin. 22 ayar bilezik alis satis yaz bakalim biraz bilgi verir sanki. Almanyadaymissin ama orasi farkli mi oluyor? Ya da kuyumcu araman lazim. Yine almanya da aranir mi bilmiyorum

Burada fiyat farkı baya oluyormuş diye duymuştum, tanıdığım bildiğim kuyumcuda yok maalesef, yoksa gider sorup pazarlık falan yapardım Hayırlısı bakalım

Aynen hayirliisi olsun. Elindekileri bozdurma bence yenisini al
Doğru diyorsun ama onlarda boş boş kasada bekliyor, kelepçeli bilezik ve 5i bi yerde de merakım var, hangi birini alayım, tam niyetlendim birinden birini izine gelince alırım diye bu seferde altın uçtu gitti yeniden

Doğru diyorsun ama onlarda boş boş kasada bekliyor, kelepçeli bilezik ve 5i bi yerde de merakım var, hangi birini alayım, tam niyetlendim birinden birini izine gelince alırım diye bu seferde altın uçtu gitti yeniden
Once en istedigini al hemen alamayacaksan sonra da diger istedigini alirsin

Anladım canim sağ olasin. Hiç duymamıştım daha önce. Ben internet üzerinden alıyorum uzun zamandır.

Az önce dolaptan bir satış yaptım
Kına tepsisi ve sepetini eklemiştim satılmış.
51 TLde oradan gelecek inşaAllah

En son geçen yıl satış yapmışım
Giymediğim ve kullanmadığım ürünleri ekleyip biraz dolap satışlarının üzerinde durmam gerekiyor
Akmasa da damlar en azından

Ikisi de mantıklı canım
Has altın 24 ayardır aynı zamanda külçedir.
Gram altın hem 24 hem de 22 ayardır.
Ben de has altin tercih ettim ama kuyumcular farkli bi ile gittiginde satmakta zorlanirsin dediler esime soyleyince o da bi daha almayalim dedi
Iyi yapmissin canim benimde var bir suru satilmasi gereken seyler ama cok dusuk yazmam gerekiyor satmam icin obur turlu satilmiyor
Teşekkür ederim. Külçe altın sanirim. Ben öyle biliyordum. Has altın dendiğini duymamıştım.
Evet evet kulce de deniliyor
Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Gunaydin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…