Aile Planlaması Alternatif tıp mı yoksa doktor mu ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bakılmamiş olma ihtimali yok diye dusunuyorum cunku bir dizi hormon testi yapıp bi sorun varsa bizimle paylasıyor yoksa bi sorun yok dıyıp geciyo

Bakılmamiş olma ihtimali yok diye dusunuyorum cunku bir dizi hormon testi yapıp bi sorun varsa bizimle paylasıyor yoksa bi sorun yok dıyıp geciyo

Tiroid referans aralığı içinde kaldığında ki 5e kadar referans içinde bişey söylemezler ( farklı renk koyu renk çizgili olmuyo ) halbuki hamile kalmak için 1-1,5 olmalı değeri 2 üstü sakıncalı
Bakın isterseniz testlerinize

Eşim dr
Oda sevmez böyle şeyleri
Ama ben soğan kürü yaptıktan sonra 1 defa daha adet görüp sonraki ay hamile kalmıştım
Kızım 4 yaşında
Hala eşimin haberi yok

Alternatif tıbbın günümüzdeki adı zaten tamamlayıcı tıp. Artık bazı tüp bebek merkezlerinde dahi ivf tedavisindeki etkilerinden dolayı akupunktur yapan hekimler var. Ben denemesinde fayda olduğunu düşünüyorum. Sonuçta kimse size (doktorsa eger) tedaviyi bırak beni seni iyi ederim demiyor. Ama sonuçta etkinliği de kanıtlanmış. Zaten sağlık bakanlığı nin onayladığı hastaneler ve üniversitelerden eğitim alıyor yapan doktorlar da. Bence deneyin. Hiçbir şeyin yüz de yüz garantisi yok ama tedavi ihtimalini de artırıyor. Ama doktorların çoğu bu konuda çok rijit. Siz yine de doktorunuzla bir görüşün isterseniz.
Not: ben de uzun yıllar hiç bilmeden reddetmiş, tamamlayıcı tıpla tanışıp etkilerini kendim test edince utanmış bir tıp doktorunun

baska bir hastalik nedeniyle en yakinim alternatif tibba yoneldi modern tipta tedavisi yoktu cunku neyse farkli ve iyibolmayan sonuclar dogurdu. simdi diger hastakiklarla ugrasiyor. bizim basimiza gelen bu oldu. iyi bir uzman ve aslen tip doktoruydu alternatife yonelmis vs vs. hayirli kararlar aldirsin. suluk tedavisi yaptirmistik biz. ama mucizeyle de karssilasanlar var tabi

Test sonucları direk dra gittigi için bende yok almadım ama gidince bi sorucam bu triod konusunu

merhaba. her işte olduğu gibi bu alanda da insanların iyi niyetini sömürenler oluyor.bu yüzden insanlar birilerine güvenmekte zorlanıyor. ama gerçekten işinin ehli kişiler de var. iyi araştırmak lazım. benim tanıdığım fitoterapi ile tedavi eden doktorlar var. tabi bahsettiğim doktorlar otu çöpü kaynatın için demiyorlar. bitkisel deyince akla ilk gelen de malesef bu kaynatıp suyunu içmek ya da bişeyleri balla karıştırmak. dedim ya her işin ehli var. onları bulmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…