Almanyadan trye evlendim, arkadas ariyorum

En onemlisi de Zaren esinin destegi. Herkez destek olsa BI esin yaninda olmasa dunya donmez. :KK49: sukkur et Bacım =)

• Beğen
Reactions: msy
senin de imtihan bu olsa gerek yalnizlik.. esin destekse yalnizlik o kadar dokunmaz :)
Onun isten gelmesini bekleyerek zmnim geciyor ama insan bazen bir kadin istiyor konusup paylasmak istiyor erkekler bizim kadar duygusal degiller

Onun isten gelmesini bekleyerek zmnim geciyor ama insan bazen bir kadin istiyor konusup paylasmak istiyor erkekler bizim kadar duygusal degiller

Bencede Bacım. Haklisin. Baze konulari insan esi ile konusamiyor. Bazen arkadasa ihtiyac duyuyor insan. Cok iyi anliyorum sein...

• Beğen
Bencede Bacım. Haklisin. Baze konulari insan esi ile konusamiyor. Bazen arkadasa ihtiyac duyuyor insan. Cok iyi anliyorum sein...
hamileyim birde iyice duygusallastim hep birilerini arayis icindeyim burdan sizlerle konusmak da iyi geldi sagolun hepinize

Apartman ama kimse yok sanki binada herkes calisiyor yada yasi biraz buyuk teyzeler kayinannem geldiginde teyze gelmisti o gitti daha da gelmedi

kiyamam sana,aslinda bizim millet sever yabncilari ilgilenir felan ama senin önce iste bir cevreye girmen lazim...

• Beğen
hamileyim birde iyice duygusallastim hep birilerini arayis icindeyim burdan sizlerle konusmak da iyi geldi sagolun hepinize

Bende cok duygusal olurdum hamileyken :)
anliyorum sein. Benim de kimsem yokdu o zamanda.
Cikabiliyorsan dikis kursuna felan katil orda arkadas edinirsin belki

• Beğen
X