allık KULLANMAYAN var mı ??

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
selamlarr
allık kullanmayan var mı ?
yoksa..
neden KULLAN-MIYOR ?
kullanıyorsa..
neden KULLA-NIYOR ??

benim burnumun yanlarındaki 2 3 cmkarelik alan kaydirigubbakcemile3
yani allık sürdüğümüz yer değil hihoyyyt orası kılcal damarların yakınlığından dolayı pembe :1no2: nefret ediyorum köylü gibi duruyo :1no2: ondan fondotenle kapatıyorum.. aslında fondoten de kullanmak istemiyorum ama ÇOK ÇOK ÇOOK rahatsız oluyorum
oval olan yüzümü allıkla daha güzel göstermek istiyorum ama bende bi tuhaf duruyo pembeye bi gıcığım var ondan mı acabaa acaba kullanmayan var mı herkes kullanıyo sinirim bozuluyo demek ki var bi keramet bu allıkta..
özellikle benim gibi kılcal damar sorunu(sorun da değil ya..) yaşayanlar allık kullanıyo musunuzz acabaa

• Konu Sahibi EU1
Evet vaaaar ben kullanmıyorum. Çünkü kendime yakıştıramıyorumkaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi EU1
ben kullanıyorm. açık tenliyim pembe allık kullanıyorum. çok canlı gösteriyor beni, allıklı görünüşümle allıksız arasnda baya fark oluyo bence.şeftali tonu da denicem yakın bir zamanda :1rolleyes:

• Konu Sahibi EU1
bende bıldıgın beyaz tenliyim valla ne sürsen gidiyo şeftali pembe karışık falan ve çoook canlı gösteriyo bence

• Konu Sahibi EU1
bende esmerim ve pembe allığı çok severim hatta kullandığım tek makyaj malzemesidir diyebilirim...

neden kullanıyorum.. çünkü yorgun olsan bile o yanaklardaki pembe renk yüze bi canlılık kattıyo bence

• Konu Sahibi EU1
Ben doğuştan allıklıyım..hihoyyyt
Yanaklarım normalde hep pembedir,heyecanlandığım zaman(sevinince ve üzülünce) kıpkırmızı olur zaten..Görümcem bile çok zor inandı bu duruma..kaydirigubbakcemile3
En son allık 3 sene önce düğünüm için kuaförde sürülmüştü..kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi EU1

canım allığı belki sürmeyi sen tam beceremiyorsundur. boyner ykm tekinacar gibi 1 yere git, orda uygulasınlar sana, bak nasıl durduğuna, beğenirsen sürmeyi de öğretirler .. hihoyyyt

• Konu Sahibi EU1
barbiebalçiçek sanki sen daha önce allık sürmeyi beceremiyorum diye bir konu açmıştın...belki de yanlış hatırladım...ben allık kullanıyorum ve makyajın en zevkli kısmı orası geliyor bana...ama herkes kullanacak diye de bişi yok ama denemek istersen kuaförüne söyle...sana en yakışan tonu birlikte seçin ve yöntemi göstersin sana...

• Konu Sahibi EU1
köylü gibi ne demek anlamadım?
kafamda kılcal damarları çıkmış bir köylü profili yok..
bu ilginç geldi cidden,neyse..

konuya dönersek allık beinm için olmazsa olmazlardandır..
yüzüm soluk veya sarı,renksiz değil ama hiç makyaj yapmak istmeiyorsam o gün..
ve dışarı çıkıyorsam allık sürerim..
yüzüme pembelik ve ışık veriyor..
allık vazgeçilmezim..​

ben kullanmıyorum.beyaz tenliyim ama doğuştan allıklıyım:)yanaklarım her daim pembe..bide üstüne allık sürersem mahşer maymununa dönerim heralde.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben kullaniyorum
teninin rengine gøre kullanirsan sanada yakisir, pembeye gicigim var diyosun, yakismiyordur sana, herkese her renk gitmez, daha bronz veya seftali tonlarini dene yakisacaktir.

tenim beyaz olduğu için yüzüm genelde kızarır ve allık kullanmıorum

ten rengim açık olduğu için hemmen kızarıveriyorum yani doğal allık kullanıyom.....

köylü gibi oluyorum derken?? köylü ve şehirli diye 2 kadın profili mi var??

o köylü diye tabir ettiğiniz kişilerin doğal güzelliğine yanaklarındaki doğal pembeliğe hayranım ben....ee sizde de öyle bir güzellik varsa üzülmeyin ,şükredin....

allık kullanmıyorum....

Kullanıyorum ve vazgeçilmezimdir...
Doğru kullanıldığında çok hoş bir görüntü veriyor bence..
Hiç makyaj yapmasam dahi allık kullanırım..
Hem de o köylü gibi duruyor dediğiniz pembiş görüntü için...

bazen kullanıyorum bazen kullanmıyorum beyaz tenli oldugum için cok fazla koyu renkler terci etmiyorum

bronşlaşınca gerek kalmıyor. göz makyajı ve ruj yetiyor.
ama normalde kullanıyorum canlı gösteriyor. makyajı tamamlıyor.
kozmetik mağazasındaki kızlardan yardım alabilirsin bence.a.s.

anladığım kadarıyla açık tenliler genelde kızarıyo ve kullanmıyo hoşuma gitti çok taktım bu allık konusuna niye herkes kullanıyo diye çok takılmıştım da..

köylü konusuna gelirsem onlara laf ettiğimden değil tabi ki
bence orda ne demek istediğimi gayet anladınız da neyse..

hayatımda hiç allık kullanmadım.. yakısır belki. ama nasıl kullanılacagını bilmiorum

ben bronz allık kullanırım gayet hoş duruyor:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…