allık KULLANMAYAN var mı ??

hiç kullanmadım..:1no2:..ama ilerde olabilir....yerimseniben

valla benim suratim zaten hep pembedir o yuzden kullanmiyorum..hatta gozumun alti da bembeyaz oldugu icin millet ya guneslendim sanir ya da allik var sanir..lisede bu yuzden mudur yardimcisi beni zorla lavaboya goturmustu ve zorla yuzumu yikamisti (allik var diye israr ediyordu ve makyaj yasakti)...bakti ki makyaj yok ozur dilemisti :)

bazilarina cok yakistiriyorum ama bana cok da gerekli gibi gelmiyor...gerci ben fondoteni de sevmiyorum sanki maske gibi geliyor...en guzeli goz makyaji ve acik renk bir ruj bence :)

benim alligim var ama pek kullanmam dogal bulmuyorum nedense yada sürmesini beceremiyorum

hulişiim eminim yakışıodr allık sana çok ama sürmeyi düzgün yapamassan çok kötü sonuçlar doğuruo allık çok yoğun diil hafif ve daires hareketlerle elmacık kemiklerinden şakaklara doru sürmeyi dene bebişiim
allıksız hayat düşünemiorm:):)

ben kullanmıyorum zaten yanaklarım kırmızı gerek duymuyorum

canım köylü gibi demek ne demek.. küçük yerde yaşayan insanların yanakları pembe mi oluyor .. Bu kadar saf ve dar bir düşünce görmedim.. eski türk filmlerinde tasvir edilirmiş pembe yanaklı alyazmalı kızlar ama cicim onlar eskidenmiş şimdi köy şehir farkı varmı ? emin ol köyde yaşanlarda en az şehirde yaşayanlar kadar sosyetik yada bakımlı artık ne anlarsan.. komik olmayın yaa ... kasabada yaşanlarda sanırım orta pembelikte yanaklara sahip olmalı sizin düşüncenize göre ..hem güldüm hem sinirlendim. neyse

bende ilk allıgımı dün aldım rengide pembe gibiama sürünce cok hos duruyor(bugday tenliyim)...ewde ikidebir sürüp duruyorum...:dance:

ben kullanıyorum her zaman çünkü beyaz tenli ve sarı saçlıyım makyaj yapmazsam hemen biri hastamısın diye soruyor lmaz: ayrıca aynen bahsettiğin gibi bende de o bölgede kılcal damarlar yakın çok belirgin olmasa da yani hafif bir pembelik yaratıyor. ama bu konuda bir tavsiye aldım.douglas.a gitmiştim bir gün estee lauder'in izmirli baya ünlenmiş bir erkek makyaj uzmanı var. o gün ordaydı. allık göstermek istedi. o kılcal damarlar yüzünden pembe kullanmamam gerektiğini çok pembe olacağını söyledi .ayrıca pembe allığın daha çok genç kızlara uygun olduğunu, şeftali ve bronz renklerin bayanlara daha iyi gideceğini söyledi.
o günde yüzümde avonun bronz top allığı vardı onu da çok sarımsı buldu. seni uzaktan sarı gösterir dedi ve estee'den bir allık verdi.kendim hayatta gidip onu almazdım çok koyu bu diye ama yüzüme sürünce inanılmaz güsel ve resmen seksi oldu. ismi tender blush no.517 deep spice. bence hemen bir dene ben vazgeçemedim bir daha kaydirigubbakcemile5

ben de kullanmıyorum.. yüzüm yuvarlak,kapalıyım yanaklarım da kapanıyo zaten.ama yüzümü uzun göstermek için allık kullanmak istiyorum ama şimdilik bulaşmiim dyorum

Kullanmıyorum, çünkü makyaj yapmıyorum opuyorumnanaktan

ben son 5-6 aydır allık kullanıyorum...

ilk olarak flormarın allığını almıştım onuda neredeyse hiç kullanmadım..
sonrav bi aradaşımla bi kozmatik dükkanına girdik orada bana golden rosenin şu taracotta serisini gösterdi bende sürdüm çok beğendim o günden beri kullanıyorum....

gerçi bazı günler hiçbişey sürmeden çıkıyorum evden :)

ama güzel oluyo yaa :))

ben makyaj yapmadığım günlerde bile ki bu çok nadirdir allıksız çıkmam,allıksız solgun duruorm çünkü

Hiç kullanmadım daha ... abimn düğünü haricinde...hep alırım lazım olur diye ama hiç kullanmam...

Bende son 2-3 aydır fırçayı hafif gezdirmeden dışarı çıkamaz oldum. Daha bir canlı gösteriyor allık.

ben kullanmıyorum, çünkü nasıl süreceğimi bilmiyorum....

kızlar eğer makyajınızın doğal durmasını istiyorsanız yanaklarınıza sürdüğünüz allıktan parmağınızla hafifçe dudaklarınıza sürebilirsiniz.ben böyle yapıyorum ruj kullanmaya bile gerek kalmıyor.çok doğal ve hoş duruyor bir deneyin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…