Allahrızası için babamın duaya ihtiyacı var :(

nz5840

Eymenim
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
256
2
Arkadaşlarım babamın kolon kanseri olduğunu ogrendik 1 kaç gün önce :KK43: ameliyat çok riskliydi dualarla atlattık inşallah. ama patoloji sonucu temiz çıkması için dua istiyorum nerden nasıl burayı buldum ama onericeginiz baska yer varsa ordan istiyim :KK43:(

Son düzenleme:
Allahım şafi ismi ile şifasını versin inş.

Şu yaşadığımız günlerin hayrına hayırlı sonuçlar almanız temennisi ile.

Allah şifa versin canım.Ameliyatı atlatmişsiniz işte. Allah in izniyle sonuçlar da temiz çıkar inşallah..

Benim de babamın bir sıkıntısı var içim gidiyor baba kelimesini görünce bile.. canım babam Allah Kerim

Allah şifa versin, hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın kardeşim. Dua edeceğim inşaallah.

Rabbim Şafii adıyla tez zamanda şifasını versin...Hayırlı haberler almanız dileğiyle...

Inşallah iyi haberlerini alicaz tek temennimiz o duadan baska yapacak biseyimiz yok

Allah şifa versin canım.Ameliyatı atlatmişsiniz işte. Allah in izniyle sonuçlar da temiz çıkar inşallah..

Benim de babamın bir sıkıntısı var içim gidiyor baba kelimesini görünce bile.. canım babam Allah Kerim
cnm insallah sizin sıkıntınızda duzelir allah kimseye dermansiz dert vermesin

Allah acil şifalar versin nz5840.
Babana ve tüm şifa bekleyenlere.
Kolon kanseri tedavisi gören tanıdığım ve duyduğum
tüm hastalar şifalarını buldu ve normal yaşantılarına döndü.
İnşallah sizin için de sonuç, sağlıklı uzun ömürler olacak.

Allah sifa versin, insallah bir an once iyilesir. Ne okunur bende bilmiyorum ama bildigim surelerden okuyup dua ettim.

100 ya şafi okudum RABBİM Babanız başta olmak üzere şifa bekleyen cümle insanlara şifa versin hayırlısıyla........

Arkadaşlarım babamın kolon kanseri olduğunu ogrendik 1 kaç gün önce :KK43: ameliyat çok riskliydi dualarla atlattık inşallah. ama patoloji sonucu temiz çıkması için dua istiyorum nerden nasıl burayı buldum ama onericeginiz baska yer varsa ordan istiyim :KK43:(

Allah sevdiklerine sizlere bağışlasın inşallah... Duacıyım...

X