Allah'ın rızasını kazanmak için

ben daha hiç okuma yapamadım yetiştirmem gereken okumalar ve listem için okumalarım vardı bugün adetim geldi malesef tuba arkadasımız eklediği için de çıkmak istemedim mazretliyken okunabiliniyor mu bide ben toplam da 50 yada bazı gün 100 okusam olur mu 100 okumaya çalışacagım elbet ama yogun oldugum günler oluyor

ben daha hiç okuma yapamadım yetiştirmem gereken okumalar ve listem için okumalarım vardı bugün adetim geldi malesef tuba arkadasımız eklediği için de çıkmak istemedim mazretliyken okunabiliniyor mu bide ben toplam da 50 yada bazı gün 100 okusam olur mu 100 okumaya çalışacagım elbet ama yogun oldugum günler oluyor
cnm gunde 10 tane bile okusan olur kusura bakma sormadan eklemiş gibi oldum . adetliyken okunur mu bilgisi olan var mı kızlar ?

“Lâ ilâhe illallahü vahdehû lâ şerîke lehü
Lehü’l-mülkü ve lehû’l-hamdü yuhyî ve yümîtü
ve hüve alâ külli şey’in kadîr.”

Anlamı:

“Allah’tan başka ibadete lâyık hiçbir ilâh yoktur.
O birdir; Onun hiçbir şeriki yoktur. Mülk Ona ait, hamd Ona mahsustur.
Hayatı veren de Odur, ölümü veren de Odur. O, kendisine asla ölüm
ârız olmayan Hayy-ı Ezelîdir. Bütün hayır Onun elindedir.
O her şeye hakkıyla kàdir dir.derse...
kendisine onlarca sevap yazılır,

Peygamberimiz (sav), "İki kelime vardır. Söylemesi çok kolaydır. Terâzîde çok ağır gelirler. Allahü teâlâ, bu iki kelimeyi çok sever. SübhânAllahi ve bi-hamdihi sübhânAllahil-azîm" buyurdular.

“Lâ ilâhe illallahü vahdehû lâ şerîke lehü
Lehü’l-mülkü ve lehû’l-hamdü yuhyî ve yümîtü
ve hüve alâ külli şey’in kadîr.”

Anlamı:

“Allah’tan başka ibadete lâyık hiçbir ilâh yoktur.
O birdir; Onun hiçbir şeriki yoktur. Mülk Ona ait, hamd Ona mahsustur.
Hayatı veren de Odur, ölümü veren de Odur. O, kendisine asla ölüm
ârız olmayan Hayy-ı Ezelîdir. Bütün hayır Onun elindedir.
O her şeye hakkıyla kàdir dir.derse...
kendisine onlarca sevap yazılır,

Peygamberimiz (sav), "İki kelime vardır. Söylemesi çok kolaydır. Terâzîde çok ağır gelirler. Allahü teâlâ, bu iki kelimeyi çok sever. SübhânAllahi ve bi-hamdihi sübhânAllahil-azîm" buyurdular.
mazaretliyken okunuyor mu ki

X