allahıma şükürler olsun yeniden hamileyim

sevim_li

oğlum+kocam=benn
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
1.978
8
39
ALLAHIM BU DUYGUYU YENİDEN YAŞATTIĞI İÇİN NE KADAR MUTLUYUM KASIMDA TÜP BEBEKLE SAHİP OLDUĞUM BEBEŞİMİ 6 HAFTALIK DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRA İLK ADETİMDE DOKTORA KOŞTUM NORMAL Bİ KADIN DOĞUM UZMANINA NORMAL YOLLA DENEYELİM DİYE ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR TEDAVİMİN 2. AYINDA DOKTORUM MİNİCİK BİŞEYİMİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ UMUTSUZ GİTTİĞİM DOKORUN ODASINDA KOCAMAN UMUTLARLA DOLU Bİ HABERLE ÇIKTIM ÇÜNKÜ GEÇEN AYDA ADETİM GEÇTİAMA SONU HÜSRAN OLDU YİNE ÖYLEDİR DİYE ÜMİTLENMEDİM TEST FİLAN YAPMADIM AMA ÇOK ŞÜKÜR HAMİLEYMİŞİM DAHA ÇOK KÜÇÜMÜŞ O YTÜZDEN SÜEKLİ İSTİRAHAT ETMEM GEREKİYORMUŞ ALLAHIM HERKESE NASİP ETSİN HAMİLELERİDE BEBİŞLERİNİ SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :Saruboceq:

hadi bakalim gozun aydin canim allah tamamini erdirsin
bol bol dinlen agir filan kaldirma tekrar gozun aydin canim...

hayırlı olsun canım...Allah tamamına erdirsin.Doktorun dinlen dediyse kesin bildiği vardır.herşeyi yap.bi arkadaşın yapmamıştı başına üzücü şeyle geldi...hadi canım tekrardan gözün aydın:)

Tebrik ederim cnm, inşallah bu defa kucağına almak nasip olur...
kendine çok iyi bak, bol bol dinlen...

gözün aydın olsun canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bende bu sabah idrar testinde öğrendim hamile olduğumu hepimize ALLAH hayırlı ve kolay hamilelikler geçirtsin inşallah

gözün aydin canim
allahim saglikla sihatle bebegini kucagina almayi nasip eder insallah:Saruboceq:
allahim isteyen herkeze annelik duygusunu nasip eder ve tatdirir insallah:Saruboceq:

gözün aydın arkadaşım Allah bebeğini sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah

Tebrikler.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

canım hayırlı olsun bebişin bol bol yat dinlen diğer düşüğün yeni sayılır bu bebiş sana rahat rahat tutunsun fazla yorma kendini.Rabbim bebeğini sana bağışlasın

tebrikler rabbim saglikla sihatle bebegini kucagina almayi nasip eder insallah

hayırlı olcun canım allahım tamamına erdirin darısıda bize inşallah

Gözün aydın.
İnşallah sağlıklı bi şekilde dünyaya getirirsin ve kucağına alırsın.:Saruboceq:

Benim için de dua et.:Saruboceq:
Bende hamile kalmak istiyorum.:CüvCüv:

yerimseniben bol bol şükür et ne güzel bir haber...allahım hayırlı ve güzel bi şekilde kucağına alıp büyütmesini de nasip eder inşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…