ALLAHIMA şükürler olsun artık bende HAMİŞİMMMM

Angel...baby

Kızım&Oğluşum
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
1.330
10
kızlar ilk micro denememdi allahıma şükürler olsun artık bende hamileyim:CüvCüv: cok şükürler olsun yarabbim sana bütün bana destek olan arkadaslarıma allahım tez zamanda onlara versin inş.... elgom balımmmm daha aklıma gelmiyo yaaa hepsi işte benim yanımda olan herkese allahım nasip etsin yarabbimmmm:Saruboceq::Saruboceq:

Canım tebrikler.Bende diğer forumda sormuştum tam kapattım mesajını gördüm.Allah tamamına erdirsin inşallah...

canım çok tebrik ederim hayırlısıyla kucağına al inşşşşşşşşş
rabbim senin yüzünü güldürdü benim gibi isteyenlerinde yüzünü gildürüsün inşşşşş

fakem saolcanım darısı senin basına inş........ seninde zmanın az kaldı buna inan allah büyük benim cektiklerimi biliyosun allah razı olsun canlarımmmmmm

Canım tebrikler Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu tabi benim yavrumuda bende dün öğrendim hamişim :)) Allah' ıma bin şükür

kızlar ilk micro denememdi allahıma şükürler olsun artık bende hamileyim:CüvCüv: cok şükürler olsun yarabbim sana bütün bana destek olan arkadaslarıma allahım tez zamanda onlara versin inş.... elgom balımmmm daha aklıma gelmiyo yaaa hepsi işte benim yanımda olan herkese allahım nasip etsin yarabbimmmm:Saruboceq::Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey:allahıma sükürler olsunnn angelimmm hamis kaldııı sabrın sonu selamet allahım sen ne büyüksünn insallah sag salim meleklerinide kucagına alırsın ve onları doyasıya koklarsın canım benim dualarında bizi yalnız bırakma emi o kadar sevindimki su an yazarken icim titriyo gözlerim doluyo ne kadar deisik bir duygu ve sen su an onu yasıyosun canım benim ve bunu coktan hekediyosunn darısı burda bebek özlemiyle yanıp tutusan diğer arkadaslarımızın basına ve balıma runhasıma canım o kadar umut oldunki bana ve diğer arkadaslarada su an korkmuyorum bende bu tedaviye baslıcam icim kıpır kıpır ins bende bu haberi verecem burdan allahın izniyle tabi öncelkle herseyin hayırlısı:sm_cool::sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

saol canım yagmur allahım inş...s eninkinide hayırlısından kucagına almayı nasip etsin inş.......darısı bütün istiyennnnnnn arkaslarımızaaaa...........inşşşşşşşşşş..........

:teytey::teytey::teytey:hayden kıslarrr halayaaaaaa yuppiiii yagmurcan canım senide tebrik ederimmm hobbaaa hamislerimiz cogalıyoo 2009 cok ugurlu geldi kıslarrr cok sükürr hobbaaa düm tek tek la la la hobbaaaaa haydeeeeeeeeee liliili li li yar hayde lilili yar ayy cıldırdımm valla:teytey::teytey::teytey:gamyoncuiremsu:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

:teytey::teytey::teytey:allahıma sükürler olsunnn angelimmm hamis kaldııı sabrın sonu selamet allahım sen ne büyüksünn insallah sag salim meleklerinide kucagına alırsın ve onları doyasıya koklarsın canım benim dualarında bizi yalnız bırakma emi o kadar sevindimki su an yazarken icim titriyo gözlerim doluyo ne kadar deisik bir duygu ve sen su an onu yasıyosun canım benim ve bunu coktan hekediyosunn darısı burda bebek özlemiyle yanıp tutusan diğer arkadaslarımızın basına ve balıma runhasıma canım o kadar umut oldunki bana ve diğer arkadaslarada su an korkmuyorum bende bu tedaviye baslıcam icim kıpır kıpır ins bende bu haberi verecem burdan allahın izniyle tabi öncelkle herseyin hayırlısı:sm_cool::sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

elgommmm canımmmmmmmm derttttt ortagımmmmmm benimmmm allahım cok büyükk vab olmasa benimki olmasdı biliyorum sıra sende ve balımda az kaldı:CüvCüv::CüvCüv:sizinde haberlerinizi alıcam canım cok cok saol allah razı olsunnnŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

canım tebrikler allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin güzelim bizlerede dua et olurmu hamişlerin duası kabul olurmuş

ceylan etmezmiyim canımmmm biliyorum onun yoklugunu artık hep dualarımdasınız canım allah razı olsunnn canım darısı basına inş..........

angelim tebrik ederim, 8 senelik evli ve tedavi görmüş biri olarak duygularını çok iyi anlıyorum, hamilelik çok eğlenceli bişey hele tekmelerini hissedince daha eğlenceli olcak inan bana, ne zaman tekme atcak diye sürekli bebeğini dinliyosun, tekme attığında tekmelerini yakalamak için elin karnında bekliyosun çok eğlenceli oluo yaa, tabi zor tarafları da var ilk zamanlar mide bulantısı son aylar iyice ağırlaştığın için yürümekte yatmakta vs zorlanmalar olabiliyo ama herşeye değer, hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini, yanlız şunu belirtmeden geçemiycim, hele bi doğsun görecen ananın örekesini şahsen bizzat ben gördüm bilyom :roflol:

angelim tebrik ederim, 8 senelik evli ve tedavi görmüş biri olarak duygularını çok iyi anlıyorum, hamilelik çok eğlenceli bişey hele tekmelerini hissedince daha eğlenceli olcak inan bana, ne zaman tekme atcak diye sürekli bebeğini dinliyosun, tekme attığında tekmelerini yakalamak için elin karnında bekliyosun çok eğlenceli oluo yaa, tabi zor tarafları da var ilk zamanlar mide bulantısı son aylar iyice ağırlaştığın için yürümekte yatmakta vs zorlanmalar olabiliyo ama herşeye değer, hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini, yanlız şunu belirtmeden geçemiycim, hele bi doğsun görecen ananın örekesini şahsen bizzat ben gördüm bilyom :roflol:

varya canım bu duyguyu 4 senedir bekliyodum herkes bi laf söyledi bana inşallah saglıklı bi hamilelik dönemi olur kucagıma aldıgım günleride görürüm tatlımmm:sm_cool:Şeniz

kıs seda bu senmisin gerçekten ...allahım çok sevindim ya..msn görmüyom seni sanırım silimdim..ama inan çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...allahım tüm isteyenlerede versin inşallahhhhhhhh

varya canım bu duyguyu 4 senedir bekliyodum herkes bi laf söyledi bana inşallah saglıklı bi hamilelik dönemi olur kucagıma aldıgım günleride görürüm tatlımmm:sm_cool:Şeniz

inşallah yavrum yaa gönlüm dualarım seninle olacak hayırlısıyla bebeni kucağına alırsın inşallah, çok sevindim senin adına gerçekten, bende bekledim yıllarca kısmet bu zamanaymış, annem her zaman nasibin bi yerlerde kısıp kaldığını ve günü zamanı gelince oradan çıkacağını söyler, demekki senin kısmetin de bu zamanaymış, yerim kız senin sevincini ay bende sevindirik oldum şindik, sanki yeni hamile kalmışım gibi hissettim ay büle etme bana bak emzikli karıyım hevese neyin gelmiyim allah korusun :roflol:

kıs seda bu senmisin gerçekten ...allahım çok sevindim ya..msn görmüyom seni sanırım silimdim..ama inan çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...allahım tüm isteyenlerede versin inşallahhhhhhhh

saol tuanam canımmm arkadasım yok kıs msn send eacmıyodum bu aralar la silermiyim tatlum heç allah razı olsun canım inş.s end ehayırlısından kucagına alırsın bitnemm:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

X