Allahım şükürlerler olsun..1,5 yılın mahsulu nazlı meleğim geliyorrrrr..

polenss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
486
0
Arkadaşlar uzun bir süredir yazamıyordum.Bu gün dr. gittim. Kanda HCG 1341 çıktı.. yuppiiii....
Tahlil sonucunu alıp dr. odasına nasıl çıktım hatırlamıyorum. allahıma şükürler olsun.. Doktor çok yeni dedi 4-5 haftalık ultrasonla baktı görünmedi. 1 hata sonra tekrar çağırdı.. Allah olmayan herkese nasip etsin.. Hamilelerin duaları kabul olurmuş.Herkese dua edeceğim. sevgilerimleeee kaydirigubbakcemile3

canım cok sevindim allah saglıcakla kucagına aldırsın insallah allah bizede yasatsın bu duyguyu cok mutlusundur eminim maşşallah
hamilelik belirtin varmıydı yazarsan sevinirim belki bi umut olur:gitme:

çok teşekkürler arkadaşlar allah hepinizin yüzünü güldürsün inşallah..... Öyle tuhaf olduki sormayın hiç beklemiyordum.. ama daha az stersli bir aydı.. Aşılamaya gececektik..Belirtiler oldu hem de fazlasıyla..
Adet günüm 8 hazirandı. Takvimden baktım 28 gün sonra 5 temmuz.. Ben 4 temmuzda sabah eşim omlet yapmıştı.. 1 yudum aldım midem kalktı..
Gögüslerim çürümüş gibi ağrıyor sanki biryere çarpmışım.
Ağzımda metal tadı..
avuçlarım terliyor.. uyku hali..
Bende günüm geçmeden gebelik testi yaptım evde .. 2 ci çizgiyi görünce öyle bir haykırdım ki eşime sevinçten anlamadı gözlerini açmış banyoda bana öylece bakıyor ayağımı kaydım düştüm sanmış canımmm. söylediğimde öyle bir sarıldıkii. Çünki sorun onda olduğu için kendini baskı altında hissediyordu.. Allahım ultrasondada inşallah keseyi görürüz. 7 haftada kalp atışları duyuluyormuş.. allah hepinize meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..Amin.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gözün aydin canim benim

:Saruboceq:rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:

:Saruboceq:darisi isteyen tüm anne adaylarinin basina:Saruboceq:

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.Bide Allahım bizimde sesimizi duysun inşallah.Biz bekleyenlerede nasip etsin o mutluluğu...

gözünüz aydın Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin ihşallahhh:teselli:

Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar ..Allah ısteyen herkese nasip etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…