Allahım ne olur hayırlı ise bu ay hamile olayım

fusion48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
24
0
42
Arkadaşlar merhaba,
Aranıza yeni katıldım.Bende 3-4 aydır bebek için uğraşıyorum fakat bu ay farklı bişey var sanki.12 ocakta adet oldum ve 14.gün(yumurta çatladığı gün)birlike oldum.Normalde adet öncesi şiddetli sancılarım oluyor ve göğüslerime dokunamıyordum.Ama bu ay nedense ağrılarm az ,akıntım çok fazla,göğüslerimde dolgunluk var,karnımın alt kısmında da sertlik var ve kaşınıyo.acaba hamile miyim arkadaşlar....adetime 6 gün var ama test yapsam çıkarmı acaba......

tatlım mrb umarım hamilesindir.ben suan 2 haftalık hamileyimmm:=)adetime 4 gün varken yaptımmm çıktı daha sonra kan testi yaptımm bence 2.3 gün bekle dicem ama zor olur.biliyorum cnm senin
için ama sabır ve dua herşeyin ilacı....benim gögüslerim çok acıyordubirde belim ağrıyodu.belirti olarak bunları yaşadım ve dahada yaşıcam galiba çünkü bebeğim çok minik çok erken öğrendim hamile kaldığımı....

cnm inşaalah hamilesindir benimde adetime 4 gün var rahat olmaya çalışıyorum ama zaman geçmek bilmiyo allah hepimize nasip etsin inşallah

Inş hamilesindir canım ben de 3 aydır deniyorum bu ay bissürü kür deniyorum inşallah olacak adetim biter birmez çalışmalarada başlayacagım inş bu ay olur hayırlısı olsun tabikide en önce

adetim yarın inş gelmez ve bebişime hamileyimdir allah hepimizin gönlüne göre versin amin!!

canım ALLAH seninde gönlüne göre versin benim 9 uydu bugünde olmazsa test yapacağım hayırlısı inşallah.Ama benim çok ağrım var kasıklarımda senin de oluyomu,

umuyorum hamilesinizdir... bence emin olmak için beta hcg yaptırabilirsiniz..erken de olsa doğru sonucu alırsınız...

CANIM ALLAH TAN HAYIRLISI DİLİYORUM HEP ADETİM 2 GÜN GECİKTİ HLA OLMADIM TEST YAPMAYA DA KORKUYORUM HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAK İSTEMİYORUM DA NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM VALLA.:çok üzgünüm:

canım adetimden 6 gün önce yptım idrar testi ve çok silikte olsa çıkt adet siklusum 25 gündü erken yumurtladıysan kesin çıkar canımı

canım adetimden 6 gün önce yptım idrar testi ve çok silikte olsa çıkt adet siklusum 25 gündü erken yumurtladıysan kesin çıkar canımı
hamiesin dimi cnm şuann..benimde silik çıktı adetime 3 gün kala ne yerdeyim ne gökte..cumaya kadar bekleyim diyorum kan testi için

Bende çok istiyorum ya.14 ocakta regli olmuştum.Bu ay hayırlısıysa çok istiyorum eğer olursa eşime de banada çok güzel bir 14 şubat hediyesi olacak.heralde yine 14.olurum bu ayda 2 günüm var.Aslında test aldım yapmamak için zor tutuyorum kendimi.Ama günün geçmeden belli olmaz demişlerdi o yüzden yapamadım hala..İnşallah olur arkadaşım hayırlısıyla..

canım eğer adet siklusun 25 gün falansa çıkar idrarda ama çıkmamasıda hamile olmadığın anlamına gelmez geç döllenme olmuş olabilir ama benim 6 gün varken çıktı

evet canım hamileyim bence bidaha idrar testi yap eğer yine çıkarsa kesin hamilesin
bu dördüncü yapışım ve hepsindede silik çıktı üç gün önce kahverengi akıntım geldi ve ara ara daha hala devam ediyor..anlamadımki adet olacam gibide kafam çok karışık...

bence canım o yerleşme kanaması 3 dede silik çıktıysa kesin hamilesin bendede öle olmuştu

bence canım o yerleşme kanaması 3 dede silik çıktıysa kesin hamilesin bendede öle olmuştu
geçen ay yaptığım testin aynısını buldum ve aldımm...geçen ay üç tane yapmıştım üçündede negatif çıkmıştı bu ay aynı testle hepsi silik çıktı..inş dediğin gibi hamileyimdir cnmm..işten izin alabilirsem kan testine gidecem...çok sağoll..a.s.

arkadaşlar,adet günüme 6-7 gün kala benimde hafif kahve renkli akıntılarım oldu bence yerleşme kanaması.ben şu an 1 aylık hamileyim doktorun dedğine göre.Allah hepinizin gönlüne göre versin.:CüvCüv:

arkadaşlar,adet günüme 6-7 gün kala benimde hafif kahve renkli akıntılarım oldu bence yerleşme kanaması.ben şu an 1 aylık hamileyim doktorun dedğine göre.Allah hepinizin gönlüne göre versin.:CüvCüv:
cnmm çok sevindimm allahımm isteyen herkese nasip etsinnn....bende dün öğrendim 3 haftalık hamileyim:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

slm arakadaşlar bnde sizdenim 6 aydır korunmasız bebk bekliyorum ama malesef yok henuz artık her ay uzulmekten beklemekten yoruldm we bn gun adet oldum rabbim bekleyen herkesede bana sizede nasip etsin

X