ALLAHIM MUCZEM gnderdi.hamileyim

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
mrb arkadaşlar. 1 yılı aşkın süredir burda hep dertlerimizi pylaştık.hamileyim haberlerini okuyup kendimize umutlanmak için hep bi kırıntı aradık.

işte şimdi benim hikayemi de okuyanlar umutlarını yeşertecekler eminim. 26 yaşındayım ve geçen yıl mayıs ayında tam 8 ay uğraştıktan sonra hamile kaldım.ama mutluluğum uzun sürmedi. kimyasal geblikmiş keseyi bile göreemden bebişimi kaybettim tarih 12 mayıstı.

sonra ocak ayında doktora gidip yumurta takibine başlamaya karar verdik. eşimde bi problem yoktu. ilk ay takip yaptık ilaçsız durum ne diye. ve doktorum yumurtan gelişmemiş dedi. dünyam karardı. bidaha ki ay sevinçle bekledim. klomen kullandım o yada. ama 1 yumurtam gelişti o da 15 mmye gelince gelişimi geriledi o ay da karavana yani.sonraki ay baktı ki doktor biz sabırsızız göbekten iğne vuruldum. hemd e yumurtalığım polikistikmiş yani çok sayıda yumurta adayım var ama hepsi aynı anada büyüyemediğinden gelişemeyip kalıyolar.neyse iğne sonrası baya yumurtam oldu hatat arakadan gelenler vardı. ama çatlatma iğnesi o arkadan gelenleri büyütmeye ve çatlatmaya yetmemiş ve adet olup gittiğimde kistlerin var dedi.mahvoldum bi ay daha gitti diye. çünkü kist olunca doktorum tedaviyi iptal etti adet olunca gel gider dedi.yani tedaviye başladım ama sadece 1 ay deneyebildim onda da olmamıştı. bizde aman bu ay da paramız gitmedi diyerek bu ayın tadını çıkaralım dedik. ama ben gitsin şu aptal kistler diye ve bi ay daha kaybetmeyeyim diye soğan suyu içtim maydonoz suyu da içtim. neyse gezdik bol bol. ve bebek için değil sadece istediğim için eşimle birlikte olduk ve sadece 3-4 kez hiç hesaplama yapmadım nasılolsa kist var ve nasıl olsa ilaç kullanmadım ve nasıl olsa olmıcak diye.

ama adetim 1-2-3 gün gecikti. umutlanmadım hatta üzüldüm kist gitmedi galiba diye. ama 4. gün d egecikince test yaptım silik 5. günü test yaptım silik. hala inanamıyorum. kistdendir belki dedim ama bugün kan değerim 328 çıktı ve ben okadar mutluyumki.

bi gün burdan hamileyim diye bağırabileceğimi sanmıyodum.ilaçsız kendiliğinden ve kist varken hamile kaldım. umarım bu mucizeyi gerçekleştiren Yarabbim devamının da güzel gelmesini nasip eder inşalalh.Allah benim gibi bebiş yolu gözleyenlere önce sabır sonra inanç sonra da mucizelerini versin inşallah. çok mutluyum Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın.benden dualarınızı esirgemeyin lütfen.

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMM. ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM. SEN ÇOK BÜYÜKSÜNNNNNNNNNNNNNNN. MUCİZEM GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
:teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::hooray::hooray::hooray:
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
darısı bizim başımıza

canım benim rabbim tamamına erdirir inşallah kucağına alıır kokusunu içine çekersin çünkü dünyanın en güzel şeyi

Tebriklerrr canımm.Rabbim dualarını kabul ettiii.Allah SAğlıcakla Kucağına Almayı nasippp etsin inşallahhha.s.

canım benim çooooook tebrikler çoooook sevindim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bana da acayip moral oldun sanki tedavi olmadan olmaz diye düşünüyodum ama oluyomuş mucize diye buna derim inşallah darısı bizim başımıza aminnnn

Allaha şükür
rabbim çok büyük
canım tebrik ediyorum Alllah tamamına sağlıcakla erdirsin inşallah

Tebrik ederim, darisi artik biz bekleyenlere. Gerci ben 6 yildir bekliyorum, ama asla umudumu kaybetmedim. Allahim sorunsuz 9 ay gecirmeni ve bebegini kucagina almayi nasip etsin, amin.

tebrıkler..
Rabbım sagsalım kucagınıza almayı nasıp eylesın a.s.

Tebrik ederim canim hayirli ugurlu olsun Allah tamamina erdersin
darisi bizlere insallah

allahım saglıkla kucagınıza almayıda nasıp etsın ınsallah alkisalkisalkis

ay canım çok sevindim rabbim ne büyüksün ummadığımız anda gönderiyo meleklerimizi işallah sorunsuz bir 9ay geçirirsin pıt pıtlarınıda görmek nasip olur işallah allah analı babalı büyütsün teprikler

pretty harika bir haber bu çok sevindim canım benim Allah sağlılkla kucağına almayıda nasip etsin ınşallah güzelim....seni ve eşini tekrar tebrik ediyorummm

Canımmmmmmmmmmmm dualarım kabul oldu desene,,Çok ŞÜkÜr allahımaaaaaaaaaaa hamıŞsın sweetem ÖptÜm senı kocaman rabbım saĞlıcakla kucaĞına almayı nasıp etsın ınŞallah ayyyyyy peŞpeŞe doĞurcaz:))))))))ınŞallah

canım çok tebrik ederim rabbim bebişini sana bağışlasın sağlıkla kucağına alırsın inşallah .

kızlar okadar mutluyum ki mutluluğumu paylaştığınız için çok teşekkürler. darısı isyene herkesin başına. Allahım beni gördü mucizemi gönderdi, sizi d egörecek bebişleriniz gelecek canlarım
sabırlı olun dua edin. istemekten de vazgeçmeyin.
buarada ben bu ay farklı olarak soğan kürü yaptım bilmeme ondanmı ama siz de yapın belki işe yarar.

cok tebrik ederim canim ya suan neler hissettigini cok iyi anlayabiliyorum hersey yolunda gider insallahda bebislerimizi ayni zamanda kucagimiza aliriz. Tekrar tebrikler:içelim:

sonunda muradına ermişsin.canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Tebrik ederim... Allah kucağına aldığın günleride göstersin... Sağlıkla gelsin bebeğin maşallah

canım seni çok çok tebrik ederim. çok sevindim hamile kalmana.
seninle yumurta takibi başlığında konuşmuştuk, jinemedde tedavi görüyordun sanırım.
hikayen benimkine benziyor biraz. ben de kistten sonraki ay doğal yolla hamile kalmıştım. ama tatil dönüşüydü. stres sıkıntı falan bişey yoktu. bir de aşılama hazırlığına girmiştim ve nasıl olsa aşılama olacak diye ilişkiyi falan da çok rahat ve istediğim için yapmıştım. demek bu minikler böyle zamanlarda denk geliyor.
Allah kucağına almayı da nasip etsin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…