allahim duy sesimi ne olur bizde anne olmak istiyoruz :43: :43: :43:

canim benim okudum
Allah kabul etsin
Allahim ummetinden sizlere bizlere evlat nasib etsin insallah
yarinda adet olmazsam 7 tane ayatel kursusu okurum senin icin
Allah tez zamanda yuzunu guldursun amin

Ay cnm benım allah bınlerce kez razı olsun ve dualarıın kabul olsun inşallah hayırlısuyla kırmızılar gelmez ve yenı anne adayı sen olursunnn

Ay cnm benım allah bınlerce kez razı olsun ve dualarıın kabul olsun inşallah hayırlısuyla kırmızılar gelmez ve yenı anne adayı sen olursunnn
amin insallah canim ya ne demek seve seve okudum Allah kabul etsin
insallah arkadaslarda okuyucakdir senin icin gonulerinden ne dua gecerse onu opuyorum

Korkuyorummmm arkadsslar ya bu ay da olamssa her ay gibi ya ben bu dusunmeden kafayi yiyecem nasil stres etmedn bekliyecem bana yol gosterin rabbim bilmiyorum ne zman vereceksin ama ne olur o zmana kadar bana ve arkadaşlarıma sakınlık ver stres yapmayalım zehir etmeyelım kendımıze hayatı

1. “İnne rabbeke hüve’I-hallâku’l-alîm.” =“Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir.” âyetini gecele*ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; “Fallâhu hüve’l-veliyyü ve hüve yuhyî” = “Muhak*kak ki Allah dosttur ve yaratandır.” âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3. Veya; “HüvaIIahü’l-hâliku’l-bâriü” = “O yaratandır ve yok*tan var edendir.” âyetini 1054 kere tekrar eder.)

4. Veya; Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya*kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa “Bismillâ-hirrahmânirrahîm” yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah’ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın*caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)
Çocuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır. cocuk-bebek-olmasi-icin-yapilacak-dua

canim arkadasim senin icin 7 tane Ayatel kursusu okudum Allah kabul etsin
tez vakitde kucagini doldursun
insallah en kisa surede hamile kali evlat tadini tadasan
hepimiz icin amin insallah

canim arkadasim senin icin 7 tane Ayatel kursusu okudum Allah kabul etsin
tez vakitde kucagini doldursun
insallah en kisa surede hamile kali evlat tadini tadasan
hepimiz icin amin insallah

Ayyy canmmınnn ıcııı allah razı olsunnn ınşallah kalbının guzellıgı ııcn rabbım duanı kabul eylesın
Inşallah senın kırmızıların gelmemiştir cnm?

Allah'ım hıç birinize aratmasın,kucaklarınızı boş bırakmasın.tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inş.

Allahım bugun cuma gecesı hz. MUHAMMED (SAV) VESILE EDEREK ONU ARACI EDEREK SENDEN ISTIYOR VE YALVARIYORUZ BIZLERE DE HAYIRLI BIR EVLAT NASIP EYLEEEEEE AMINNN
Hz ıbrahım (as) duası ; Rabbbı heblı mınes salıhın ( allahım bana salıhlerden bır evlat nasıp et

bana da okur musun?

bana da okur musun?
elbetde okurum canim benim
seve seve okurum
insallah en kisa surde isteyen herkes hepiniz anne olursuz insallah yarin okurum sana bura yazarim mutlaka
anne adini birde kendi adini bana ozelden yaz canim

Son düzenleme:

Bana dua etmeyi unutma. Ben sana ediyorum ve kendime ama tutmuyor hamile olanlar dua etsin daha cabuk tutar hamile duasi lutfennn

Bana dua etmeyi unutma. Ben sana ediyorum ve kendime ama tutmuyor hamile olanlar dua etsin daha cabuk tutar hamile duasi lutfennn

Aynen cnm benım cok haklısın sercemden allah razı
olsun ı her zman edıyor bızler ıcın ben yurekten ınanıyorum cunku o bızım halımızden anlar oda bu yolda gectı
Kuruıncırım yınede sen bol bol duanı etmekten 1 an bıle vaz gecme ben sürekli edıyorum

Son düzenleme:
günydın ne güzel bi topikmiş burası ama pek uğrayan kalmamış galiba. dua isteyebn dua edenlerin bir kısmı hamile kalmış gördüğüm kadarıyla.
inşallah bizlere de nasip olur. ben de akşam okuycam kenzül arş duasını şimdi abdestim yok diye okumak istemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…