Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Görümceme zikri vermem konusunda 2 ay önce kadar bir rüya gösterdi Rabbim. Komşulara verdim çekmediler annem, kızım keza öyle olunca ben zikri görümceme anlatmaktan vazgeçtim. Her şeyi bilen Rabbim bunu da biliyor ya bir rüya ile güzelce ikna etti beni... Resmen kızgınlığını hissettim. Hemen telefon ile görümceme zikri verdim. Bir hafta sonra da detaylı anlatacağım nasipse kendisine...

Canım sagol bu sayfayı biliyorum :) bir türlü yapamıyorum, hatta yapmaya niyetlenince rüya da gördüm. Başlamam lazım bir an önce.

İnşallah size de nasip etsin Allah... Ertelemeden üşenmeden yapmayı deneyin... Başta sabah akşam belki zor gelebilir ama abdest almak zamanla zor gelmiyor. Öncelikli zikrimi çekmeye çalışıyorum. Sabah kalkar kalkmaz geç bile olsa namazımı kılıp ardından zikrimi çekiyorum. Gayret bizden inşallah...

Zikre başlamadan önce de dualar ayetler okurdum. Hiç okumazken rüyamda benimle adeta oyuncak gibi oynayan cinler tayfası okumaya başlayınca daha az rahatsız eder oldu.

Şimdi ise hiç rahatsız edemiyor. Şükürler olsun Rabbime...

emmare.gif

Kainatin efendisi Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa s.a.v. efendimize alisine ehli beytine tüm Peygamberlerimize ve Rabbimin sevdiklerine 18 bin aleme selam olsun.

Peygamberim'izin himmeti, Allah’ın hikmeti... nuru, ilmi.. irfanı, sizlerle olsun,

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Yusam Yusam canım bizim zikrimizin konusu bura...
Hz. UVEYS VEYSEL KARANİNİN ZİKRİDİR...
ilk sayfaları falan oku iyice kafanda sorular olursa buraya yaz Rabia2015 Rabia2015 ablamız sana yardımcı olur ilk başta ruhen çok rahatlayacaksın iyice inceler konuyu

aaynaa aaynaa canımm çok sağol ilk sayfaları okudum.Tüm sayfaları okumayı düşünüyorum inşallah.Başıycam bugün ama,şu an saat 4 mesela şuan okuya bilirmiyim yoksa sabah mi olacak ve geceden kasıt ne kac gibi mesela saat 10 gibi okunabilirmi? @pembe hayallerr sende gel cnm

İnternetten bakınca Muharrem Hocayla konuştuk falan yazmışlar.Biraz bilgilendirseniz anlamıyorum

Allah'ın ve Resulünün selam ve bereketi üzerinize olsun ..
Aralık ayında başladım bu zikire ,rabbime hamdolsun bu kadar az ibadete ne güzellikler yaşattı .rüyalar kokular isimler öğretmenlerim ,hatta bu sabah sarı olan odamın bir duvarı yine yeşildi .dört kez manevi tedavi oldum .yaşatılan iç huzur olaylara bakış açısının değişmesi ... Sitedeki ziyaretçi defterini ilk okuduğumda manevi ameliyat olan kişileri görünce rabbim bana da nasip eder misin dedim .kronik hastalıklarım var ve bunların vucüduma etkileri ,yüce rabbime sonsuz kere hamdolsun ,bir gece önce rüyamda her zaman gittiğim doktorum kalbimi muayene ediyor, aort damarında yırtık var deyip bir bant takıyor bende telaşla kalbimde bir hastalık yok ki bu Ada'm ne yapıyor diyorum ,önümde duran iki kağıdı okuyorum
Aort damarı yırtığı tedavi edildi
Diğerinde karaciğer tedavi edildi
İnanamıyorum endişeleniyorum
Göğsüme bakıyorum göğüs kafesimin üzerinde ameliyat izi ve az aşağıda diğeri
O gece kalbimden ve karaciğerimden manevi ameliyat edildim
Yaşatan rabbime sonsuz kere hamd olsun
Hislerimi kelimelerle anlatamıyorum
Rabbim beni sevmiş dualarımı kabul etmiş üzerimdeki yükü almış
Zikre ilk başladığımda hiç şüphem olmadı ona teslim oldum
rabbim dilemezse yaprak bile kıpırdamaz
Biz yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz
Yaşatan rabbime sonsuz kere hamdolsun

Habibim diye sevdiği Kainatin efendisi Gül peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.a.v efendimize ve tüm sevdiklerine sonsuz salavat ve selam olsun.

Allah “Beni bir kere ananı ben bir kere, Habibim Muhammed Mustafa SAV ı bir kere ananı ben 10 kere anarım.” Buyurmakta.. Allah’ım seni her şeyden daha çok seven ve nezdinde müstesna sevgine mazhar kılınmış kulların dan ,cennette cemalini görenlerden olmayı eyle.

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

X