Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Dünya dediğin nedir ki gamhane,

Kimi mal ister,

kimi güzel bir hane...

Allah imtihan eder hepsi bahane..

Kul dediğin sabretmeli ki ersin kemale..

"iyi değil" demek ne haddimize,

" Şükürler olsun bu güne getiren RABBİMEZE

Kısa ömrümüz ebedi cenneti hak edecek kadar bereketli olsun

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Son olarak sunuda soylemek istiyorum zikileri bu sayfada yaxilanlar dogrumu diye yada olsun diye degil sevabini rabbimden almak icin cekecem deneme yapmamdaki sebep bu ahir zamanda boyle seyler yasanabiliyormu biz gunahkar kullar bunlari gorecek kadar rabbimize yakin olmayi gercekten basarabilecekmiyiz cok merak ediyorum rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun
Bu zikire önyargılı başlarsanız manevi olarak ilerleyemezsiniz.Bu yolda tuzaklar vardır.Nefsiniz size olumsuz şeyler fısıldar.Şeytan vesvese verir. Eğer inanarak yapmazsanız, ilerleyemezsiniz.Nefsinize,vesveselere yenik düşersiniz.
Siz daha ilk günden diyorsunuz ki rüyalar bilinç altı etkisi falan.
Sizin gibi düşünen veya bu zikire inanmayanlar bu sitede sizden öncede vardı. gelip bir iki mesaj yazıp gittiler.Başlayıp devam etmek nasip olmadı.Tereddütsüz inanarak yapanlar ve gerçekten Allaha teslim oldum diyenler çok yol katettiler.
Siz başlayın karşılık beklemeden,rüya görecem beklentisine girmeden tevhidlerinizi okuyun.Nasipte varsa zaten devam edersiniz.Allah yardımcınız olsun.
Görülen rüyaların bilinçaltı olup olmadığını ,tevhid okuyan kardeşlerimiz cevap versinler.

Bu zikire önyargılı başlarsanız manevi olarak ilerleyemezsiniz.Bu yolda tuzaklar vardır.Nefsiniz size olumsuz şeyler fısıldar.Şeytan vesvese verir. Eğer inanarak yapmazsanız, ilerleyemezsiniz.Nefsinize,vesveselere yenik düşersiniz.
Sizin gibi düşünen veya bu zikire inanmayanlar bu sitede sizden öncede vardı. gelip bir iki mesaj yazıp gittiler.Başlayıp devam etmek nasip olmadı.Tereddütsüz inanarak yapanlar ve gerçekten Allaha teslim oldum diyenler çok yol katettiler.
Siz başlayın karşılık beklemeden,rüya görecem beklentisine girmeden tevhidlerinizi okuyun.Nasipte varsa zaten devam edersiniz.Allah yardımcınız olsun.
Görülen rüyaların bilinçaltı olup olmadığını ,tevhid okuyan kardeşlerimiz cevap versinler.
Yazilanlarin hepsini bastan sona kadar okudum bende burdaki slogana uyarak yasa ve gor dedim kendime okunanlar zikir oldugu icin elbette inanarak okuyorum insallah bu yolda bende basarili olurum herkese hayirli cumalar

Abla ne güzel yorumunuz allahim bizede banada nasip etsin yasatsin inşallah tevhidlerimi cogalttim allahima daha yakın peygamber efendimize layık olmak çabası icersindeyim La ilahe illallah

IMG-20160304-WA0000.jpg

Allah ve Resulunun ve Sevdiklerinin selam ve bereketi üzerinize olsun. Zikir öncesi herseye küsmüs herkezle irtibatini kesmis ve Nefsim yuzunden Ailemden bile vazgecme durumunda olan ben! Su an rüya gibi bir hayatin icindeyim. Son anda Rabnim tuttu yakaladi ve al sana Zikir dedi. Elhamdulillah. Zikir ile basladiktan sonra gün be gün çiçek actigimin farkindayim. Uzun zamandir gormedigim arkadasim bile "Hoşgeldin Hayata" dedi:).
Hamd olsun Alemlerin Rabbi olan Allahıma ve bu Zikirle bana muhtesem yardimci olan Rabia Hocama:). Allah senden razı olsun ablam. Icimdeki Huzur sadece istedigim Allahim bu kalsin bunu benden alma bu daimi duam oldu. Bunun ile birlikte izlediğim Muharrem Hocamizin sohbet videolarindan anlatilanlari yasadim. Nefsimi gordum ruyamda ruhumu gördüm. Ufak bir kız idi. Elinde şemsiyesi bozulmuş üzgündü etrafindaki diger bulunan çocukların şemsiyesi açıktı ve lambali idi. Bu minik kıza yardim ettim actim şemsiyesini ve lambasini. Allah razı olsun Rabia hocamdan yorumlattı ve Ruhumu gördugumu soyledi. Hala ruya çok net hergun aklima geliyor. Bir hafta önce ellerimde Zeytin kokusu oluştu 3 gün sûrdu koku herhangi bir zeytin temasina gecmedigim halde ayni anda kollarimda yaralar cikti. Rabia Hocama sordum. Hakiki Zeytinyaği bulabilirsen sür kollarina dedi. Ve bugun 3.gün zeytinyaği şifa etkisini inanilmaz gosterdi. Hamd olsun. Veren,bildiren Allahıma Hamd olsun. Daha güzellere sizlerin olsun.
SelamAleykum

Hatta şoyle birsey yapacam ruyalar bilinc altindakileri yansitabiliyor cogu zaman acaba ben okuduklarimdanmi etkilenip ruya goruyorum diye disunmemek icin annemede bu zikiri baslatacam ama hic bisey anlatmadan zaten zikir cekiyor surekli bu sekilde yapartik dicem bakalim onda neler olacak
Ben aralik basinda basladim iki hafta sonra verdim annemin eline tesbihi 100 tevbe diye basladi ona ne ruyalardan ne kokulardan ..bahsetmedim ocak ayininortalarinda ameliyat oldu zikirlerini hic birakmadi ameliyatsonrasi bi gece bana seslendi odaya parfummu sıktın ne kadar guzel kokuyo dedi uykusundan o kokuya uyanmis yari uykulu ne kokuyo annecim dedim yeni acmis kiraz agaci kokuyo dedi.. yasatan rabbime hamdolsun .. sen de bi bak bakalim neler olucak

Ben aralik basinda basladim iki hafta sonra verdim annemin eline tesbihi 100 tevbe diye basladi ona ne ruyalardan ne kokulardan ..bahsetmedim ocak ayininortalarinda ameliyat oldu zikirlerini hic birakmadi ameliyatsonrasi bi gece bana seslendi odaya parfummu sıktın ne kadar guzel kokuyo dedi uykusundan o kokuya uyanmis yari uykulu ne kokuyo annecim dedim yeni acmis kiraz agaci kokuyo dedi.. yasatan rabbime hamdolsun .. sen de bi bak bakalim neler olucak
Cok guzel icim urperdi okurken benim anneminde birsuru hastaligi ve sıkintilari var insallah onada sifa olur

Heyecan Huzur inanilmaz bir coşku :).
Ögretmenim de rûyam ile bildirildi Hz.Mevlana EsSekuru!!! Zikire basladigim 10.günunde bunu da paylaşmadan geçemiycem. Ve bu gece ikinci öğretmenim Hacı Bektaşi Veli verildi. Hamd olsun. Cok yoğun ve güzel duygularla selam size.Hepinizin günü mubarek olsun. Rabbim bana nasip ettiren bu Zikri tüm sevdiği kullarina nasip etsin. Sevilmek cok guzelmiş. Insanlardan beklerdim hep ne çok yanilmisim. Benim içimde imiş sevgi uyandırana Rabbime hamd olsun:)
SelamAleykum

Son düzenleme:
Allah ve Resulunun ve Sevdiklerinin selam ve bereketi üzerinize olsun. Zikir öncesi herseye küsmüs herkezle irtibatini kesmis ve Nefsim yuzunden Ailemden bile vazgecme durumunda olan ben! Su an rüya gibi bir hayatin icindeyim. Son anda Rabnim tuttu yakaladi ve al sana Zikir dedi. Elhamdulillah. Zikir ile basladiktan sonra gün be gün çiçek actigimin farkindayim. Uzun zamandir gormedigim arkadasim bile "Hoşgeldin Hayata" dedi:).
Hamd olsun Alemlerin Rabbi olan Allahıma ve bu Zikirle bana muhtesem yardimci olan Rabia Hocama:). Allah senden razı olsun ablam. Icimdeki Huzur sadece istedigim Allahim bu kalsin bunu benden alma bu daimi duam oldu. Bunun ile birlikte izlediğim Muharrem Hocamizin sohbet videolarindan anlatilanlari yasadim. Nefsimi gordum ruyamda ruhumu gördüm. Ufak bir kız idi. Elinde şemsiyesi bozulmuş üzgündü etrafindaki diger bulunan çocukların şemsiyesi açıktı ve lambali idi. Bu minik kıza yardim ettim actim şemsiyesini ve lambasini. Allah razı olsun Rabia hocamdan yorumlattı ve Ruhumu gördugumu soyledi. Hala ruya çok net hergun aklima geliyor. Bir hafta önce ellerimde Zeytin kokusu oluştu 3 gün sûrdu koku herhangi bir zeytin temasina gecmedigim halde ayni anda kollarimda yaralar cikti. Rabia Hocama sordum. Hakiki Zeytinyaği bulabilirsen sür kollarina dedi. Ve bugun 3.gün zeytinyaği şifa etkisini inanilmaz gosterdi. Hamd olsun. Veren,bildiren Allahıma Hamd olsun. Daha güzellere sizlerin olsun.
SelamAleykum
Aleyküm selâm canım benim ne güzellikler yapıyorsun maşallah Rabbim daim etsin inşallah güzellikleriyle
İnşallah bizede banada nasip olsun
Paylaşımın için Allah razı olsun rabia ablamdanda Allah razı olsun bize kattığı güzellik ler için

Heyecan Huzur inanilmaz bir coşku :).
Ögretmenim de rûyam ile bildirildi Hz.Mevlana EsSekuru!!! Zikire basladigim 10.günunde bunu da paylaşmadan geçemiycem. Ve bu gece ikinci öğretmenim Hacı Bektaşi Veli verildi. Hamd olsun. Cok yoğun ve güzel duygularla selam size.Hepinizin günü mubarek olsun. Rabbim bana nasip ettiren bu Zikri tüm sevdiği kullarina nasip etsin. Sevilmek cok guzelmiş. Insanlardan beklerdim hep ne çok yanilmisim. Benim içimde imiş sevgi uyandırana Rabbime hamd olsun:)
SelamAleykum
Senin adina cok sevindim cnm rabbim daim etsin cok merak ediyorum bu ruyalar nasil goruluyor eger gorursem mutlaka herkese anlatacam hayirlisi bakalim

Bilinaltı rüyaları diye birşey var sanırım..
Ama en emin olduğum hiç tereddütsüz...İlahi rüyalar var...Rabbime şükürler olsun.Onları zaten gördüğünüz de uyanınca hemen anlıyorsunuz..
ve asla unutmuyorsunuz....

Rabbim hediye ettiği güzel rüyalarımızı bizim içinde gerçeğe çıkarsın inşallah..

Fetih Süresi :
27. Andolsun, Allah, Peygamberinin rüyasını doğru çıkardı. Allah dilerse, siz güven içinde başlarınızı kazıtmış veya saçlarınızı kısaltmış olarak, korkmadan Mescid-i Haram'a gireceksiniz. Allah, sizin bilmediğinizi bildi ve size bundan başka yakın bir fetih daha verdi.

Senfonim Senfonim sen okumaya basladinmi

Ben VeyselKarene zikrini tam olarak duzenli yapamiyorum.Lilyum karseimlede konuştuk bunu ve bunun için galiba biraz daha zamanın var..vaktinı bekliyorum..Rabbim hepimize nasip etsin inşallah..Ben önceleri sadece Ayetel Kürsi okurdum her an aklıma geldikçe..sonra esmalara başladım..Sonra namaza elimden geldiğince ...sonra bazı rüyalar gördüm..ve başka bir takım hisler diyeyim adını koyamiyorum...Yasin okurdum..sonra Rabbim şükürler olsun bana başka okumadigim hiç de aklımda olmayan sureler dua lar okuttu..aylarca o kadar çok Dua okudum ki ve süre...ama birşey eksikti bunu anlıyorum birseyi eksik yapıyordum rüyalarında bu işareti aldım ama bulamadım neydi...sonra bu sayfayı gördüm bir gün....Allah razı olsun Rabia hanımdan....Tevhid ...nasıl olursa herşeyi okurken okumaya bu kadar açken onu Unutursun şaştım kaldım kendime.Artık hergun Tevhid çekiyorum.Salâvat da öyle ilk başta onuda unutmusum....Bir çok sureyi Allah ımın yönlendirmesi ile okudum kkarşıma çıkarmasıyla.Mesela 41 yasin okumak istedim aylarca olmadı bende bari toplu dualara katilayim dedim girdim topige o hafta yaşın bitmiş Fetih e geçmişler.neyse onu okuyum dedim obur hafta meryem sonra Vakis ojundu ve yasine gelince sıra konu kapandı.Ve Fetih suresini rüyamda görmustum.Yanı bu tesadüf değildi..Rabbim istedi..Bu sadece bir ruyaydi..başka rüyalarda vardı ve o rüyalar tevhid okumam gerektiğini söylüyordu ama o zaman anlamamistirbulmam gerekenin ne oolduğunu...Buradaki gibide okumaya başladım ama düzenli aynı şekilde Okuyamadim.ama hergun tövbe salavat tevhid okuyorum .İhlas ve Fatiha okuyorum.sadece aynı sayıda ve düzenli sabah akşam değil buradaki gibi..inşallah banada birgün nasip olacak diye düşünüyorumama vakti var ssanırım onunda..Yapabilenlere ne mutlu .İnşallah bize de kısmet olur yakın zamanda

X