allah rizasi icin

canım ben okudum.Allah yardımcısı olsun.
tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallah amin.

çok geçmiş
1 Fatiha 3 İhlas okudum,bol bol YA ŞAFİ de okuycam
RABBİM tez zamanda sağlığına kavuştursun

Allah hepinizden binlerce kez razi olsun
Rabbim hepinize uzun ömür versin
Babam icin dua ettiginiz icin allah binlerce kez razi olsun
Babam hala yogum bakimda pazartesine kadar yogum bakimda kalacak pazartesi tekrardan filmleri cekilecek
Eskisehirdeyiz devlet hastanesinde yatiyor babam
Tekrardan allah razi olsun ablalarim

Allah size bağşlasn ins. Cnm ben yasadım o acıyı bilirim kimseye yasatmasın. Bol bol kenzül arş okuyun.

Dualarımız sizinle Allah size bağışlasın umarım tez zamanda sağlığına kavuşur tekrar geçmiş olsun.

Allah yar ve yardımcınız olsun Allah size bagıslasın saglık versin.düğününüzde babanızla ailenizle mutlu bir sekilde gecirmeyi nasip etsin.ben de kötü oldum.Allah yardımcınız olsun.bende 3 ihlas 1 fatiha okudum

Dua ettim baban için. inşallah sağ salim ayağa kalkar senin de en mutlu gününü görür.

Allah babanı başından eksik etmesin inşallah. sağlığına kavuşmayı nasip etsin.

tüylerim ürperdi..zor bir durum,ALLAH babani sana ve sevdiklerine bagislasin..RABBiM` tez zamanda acil sifalar versin.. AMiN...DUA´ larim seninle canim..

dua etim baban için... inşallah tez zamanda ayaga kalkar ve senin mürvetini görmeyi nasip eder rabbim .... aminnnnn

Allah hayırlı şifa eylesin...ya şafi isminiyle daima dua edin şifa isterken.benim akrabamda böyle rahmete gitti...inşallah baban sağ salim kurtular düğünde baş köşede oturur..Alllah yar ve yardımcısı olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh AMİN AMİN AMİN.

Allah dua eden herkezden bir degil bin kere razi olsun
Babami 3 gun önce taburcu etti doktor
Kafada iki ic kanama geciriyordu biri durmus öbüründe azalma var
Bi süre hepimizin gözlemi altinda olacak ki zaten bi bacaga komple alcida
Biz yurtdışında kalıyoruz normalde doktor bir ay ucaga binmesini yasakladi bir ay daha trdeyiz
Kanin emesi asaga yukarı 3 hafta sürüyorMuş
Tabiki bunlara binlerce kez şükürler olsun
Tekrardan herkezden allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…