Allah rızası için

KIZLAR YA ŞAFİ DOLU SUAN AMA ŞİFA AYETİ OKUYALIM BURDADA...

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

Anlamı:Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.»” (Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

500 DEN BAŞLATIYORUM
50 ALDIM KALAN 450

Arkadaşlar amcam bugün pazarda düşüp beyin kanaması geçirmiş.Suan yoğun bakımda.Yasi genç 3 tanede küçük çocuğu var.Allah rızası için dua edermisiniz.Doktorlar ümit yok dua edin diyor.Adi Murat
Çok üzüldüm Rabbim tez zamanda şifa versin çocuklarına karısına ve sizlere bağışlasın🤲🏻

Rabbim Şafi adıyla şifa versin inşallah çocuklarına bağışlasın 🤲
KIZLAR YA ŞAFİ DOLU SUAN AMA ŞİFA AYETİ OKUYALIM BURDADA...

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

Anlamı:Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.»” (Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

500 DEN BAŞLATIYORUM
50 ALDIM KALAN 450
Allah razı olsun

Ben okudum 50 tane Rabbım şifa versin cocuklarına bağıslasın 🤲kızlar sızde okuyun adetliyken de okunur

X