Allah rızası için yardım edin :(

axi___

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
400
33
Şuan öyle kötüyüm ki iki gündür tek lokma yemedim sadece su içiyorum.. yıllardır birlikte oldugum insan tarafından aldatıldıgımı ögrendim
Artık yapacak tek şey rabbime dua etmek şuan adetliyim ne okuyabilirim ne içimi ferahlatır Allah rızası için yardım edin dayanacak gücüm yok içimdeki acı geçmiyor

eminmisin bundan canım emin değilsen boşuna üzme kendini

Canım benim bol bol ayetel kürsi oku içindeki sıkıntını alır ve o sevgilini unutmayı dile acilen bırak nereye gidiyorsa gitsin seni haketse yapar mıydı

Emin misin?? Nasıl öğrendin?

ben farklı bi şehirde üniversite okuyorum 8 senedir tanıyorum 5 yıldırda birlikteyiz onun tüm ailesi biliyordu benim babam hariç herkes biliyordu.. benim okudugum sehre geldigim gece ben evde diye bilirken onun bi erkek arkadası bide o iki kız yanyana fptpgraf cekilmişler.. bu adam öyle bi adam ki daha ben yoldayken namaza başla dedim o da kpss ye hazırlanıyor için ferahlar dua et Allaha dedim.. gelmeden bir gün önce annesine anneler günü hediyesi aldık birlikte götürdük.. ben bunu hakedecek naptım bilmiyorum en iyi oldugumuz zamanda ben bunu niye hakettim

Canım benim bol bol ayetel kürsi oku içindeki sıkıntını alır ve o sevgilini unutmayı dile acilen bırak nereye gidiyorsa gitsin seni haketse yapar mıydı
adetliyim okuyabilir miyim.. nolur dua edin Rabbim bana hayırlı bi yol açsın dayanacak gücüm yok ne yapıcam nasıl devam edicem bilmiyorum

adetliyim okuyabilir miyim.. nolur dua edin Rabbim bana hayırlı bi yol açsın dayanacak gücüm yok ne yapıcam nasıl devam edicem bilmiyorum

Tabiki okuyabilirsin adetliyken Allahtan niye uzaklaşasın niye ona kalbini açmayasın oku bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…