Allah rızası için Kardesim için de dua eder misiniz

Mihrisaah

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2010
1.795
2.362
Kardeşim hiç birşeyi yokken sadece böbrek taşı yüzünden ameliyat oldu 2 aydır sürekli sıkıntı çekiyoruz bir türlü iyilesemedi salı günü ivp filmi çekilecek bir film bizim için çok çok çok önemli Allah rızası için ivp filmi temiz çıkması için dua eder misiniz ? Kulun Kula duasi kabul olurmuş lütfen kardeşimin adı samet.
Düzenleme : Perşembe günü ameliyati var iyi gecerse 4 aydır Çektiğimiz sıkıntı Allahın izniyle bitiyor bunun için Ya Şafi Esmasi okur musunuz ? Nolursunuz Rabbim şimdiden sizden binlerce kez razı olsun.

Son düzenleme:
Kardeşim hiç birşeyi yokken sadece böbrek taşı yüzünden ameliyat oldu 2 aydır sürekli sıkıntı çekiyoruz bir türlü iyilesemedi salı günü ivp filmi çekilecek bir film bizim için çok çok çok önemli Allah rızası için ivp filmi temiz çıkması için dua eder misiniz ? Kulun Kula duasi kabul olurmuş lütfen kardeşimin adı samet.
Ayetel Kursi ve İnşirah okudum canım. Rabbim ferahlatsın

Allah hepinizden razi olsun kardeşim ameliyat olacak mis çok korkuyorum allaj rızası için dua etmeye devam Nolur sunuz.

Rabbim tez zamanda iyileşmeyi nasip etsin ...100 tane daha Ya Şafii çektim..:KK28:
Çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun ben artık kafayı yeme noktasindayim her doktor birsey diyor sürekli birileri tahlil yapiuor sonuç hala anlaşılmadj ameliyat olacak büyük ihtimal dualarinizı esirgemeyin.

Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin kardeşimize..
7 uyuyanların isimlerini okuyun onlar hürmetine Rabbim şifa verir inşaallah ❤️
Yemliha
Mislina
Mekselina
Mernüş
Debernüş
Kefeştadayyüş
Kıtmir...
Rabbim evliyaları hürmetine acil acil acil şifalar nasip etsin kulluğuna bağışlasın Aminn..

Allah rızası için dualarınızı esirmeyin Rabbim bütün hasta kullarına Şafi ismiyle şifa versin benim kardeşime de versin. Salatı tefriciye dağıtıyorum arkadaşlar almak isteyen olursa Allah şimdiden razı olsun.

3 ihlas 1 fatiha okudum rabbim yardımcınız olsun
Allah sizden razı olsun çok kötüyüz kardeşim 17 yasinda doktorun hatası yüzünden neler çekiyor Nolur sunuz dua edin iyilessin doktor şimdi nefrostomi taktı böbreği rahatlasin diye Adı Samet nolur dua edin nolur

X