Allah rizasi icin dua edin

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
arkadaslar yine size yaziyorum ve beni az cok taniyanlar vardir bu sitede, benim problemim VIZE!!!!
Esimin vizesini almasi ici ugrasiyoruz, iki kere red cevabi geldi simdi avukata basvurduk avukat kagitlari verdi, problem yok vizeyi verirler dedi ama benim icim rahat degil, aglamakdan üzülmekden saclarima beyazlar düsdü, esimide pek göremiyorum ikimizde cok calisiyoruz....
Sizin duaniza cok ihtiyacim var ne olur arkadaslar allah rizasi icin dua edin esim ve benim icin vizeyi cabuk ciksin diye ne olur, inanin kimse beni anlamiyor, insanlarin bana söyledikleri:" amannn seninki dertmi bekle isde ne isin var, esin geldimi görmemek ve yanliz kalmak icin sebebler isteyeceksin ariyacaksin" diyorlar ama ben esimi cok seviyorum oda beni, biz bu ayriliga daha fazla danyanamiyoruz, evet allah beterinden saklasin sagligimiz sihatimiz yerinde ama insan sevdiginden ayri kaldimi cok koyuyor,
dua edermisiniz bizim icin???:asigim:

Canım rabbim sewdiğinle seni biran önce kawuştursun inşallah rabbine sıgın we sende dua et rabinden istenenler gönülden edilen dualar geri cewrilmez

Allahım sen sewenleri kawuştur ya rabbim AMİN

insallah yuce rabbim kavusturur sizide canim bir daha hiiiiiiiic ayrilmazsiniz...

insallah bir an once sag saglim kavusursunuz mutlu mesut yasarsiniz aminnnnnnnnnnnnnnnn

cok uzuldum canim artik cok zorlasti vize isleri ozellikle almanya ve hollandada ama elinde sonunda vericekler vermemeleri gibi bi drum yok burda tanidigim bi kiz esine vize yolladi fakat vermediler sebep olarakda sahte evliligi gosterdiler. kiz karakola gidip ifade verdi ve 1 hafta sonra esi vizeyi aldi . sizin nasil bir probleminiz var??? insallah en kisa zamanda kavusursunuz canim

evet hatirliyorum seni canim
insallah en yakin zamanda iyi haber alirsin aminnnnnnnnnnnnnn

insallah en kisa zamanda sevginle ayni cati altinda güzel günler gecirirsiniz...Rabbim hakkinizda hayirlisini versin insallah

aaa o ne demek senin derdin dertmi öyle şey mi olur...hayattaki en sevdigin varlık yani eşin yanında degil bence iyi dayanıyorsun canım benim...İNŞALLAHHHHHHH EN KISA ZAMANDA EŞİNE KAVUŞURSUN.ALLAH İŞİNİZİ RAST GETİRSİN CANIM.

ah kiyamam sana yaaaa :teselli: ne kadar gereksiz uzadi bu is.. daha önceki konularini hatirliyorum ve hala sonuclanmamasina inan cok üzüldüm :çok üzgünüm:

sebep göstermisler mi 2. red icin ? cok enteresan bu kadar zorluk cikarmalari.

insallah en yakin zamanda kavusursun sevdicegine de teselli yerine kutlama mesajlari yazariz :içelim:

ayy kıyamam yaa...
vuslat ne zordur...
Rabbim yardımcın olsun canım..
dualarım seninle...

canım biraz daha sabret
inş n kısa zamanda vizeyi alır kavuşursunuz eşinle:Saruboceq:

Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sizleri kavuştursun..sevenleri ayırmasın Rabbim..Rabbim yar ve yardımcınız olsun..amiiinn..

Allahım tüm ayrı düşenleri bir an evvel kavuştursun...

X