Allah rızası için dua edermisiniz tüp bebek yolculuğuna başlıyorum

esma_kavak1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2014
1.494
874
34
Arkadaşlar bana dua edermisiniz lütfen bugün adet oldum kısmet olursa yarın çağırdılar kısa protokol uygulayacaklar 3. Denemem olucak inşallah bu son olur ne olur dua edin müslüman kardeşlerin birbirine ettiği dua makbul derler allah tüm isteyen kullarına nasip etsin banada herkezede kucağımızı boş bırakmasın inşallah bizlerde anne oluruz birgün o duyguyu bizede tattırsın cumanın hürmetine cümlemize nasip etsin birbirimize dua edelim inşallah son tedavilerimiz olur hepimizin yüce rabbim yardımcımız olsun bu mesajı okuyan tüm kardeşlerim ne olur dua edin allaha emanet olun allah razı olsun sizlerden cumanız mübarek olsun kardeşlerim

Ediyorum canım Rabbim inşallah bu defa yüzünü güldürür. Bebeğine kavuşursun. Benim ilk denemem başarısız oldu .Şimdi 2 deniyecem maddi manevi sıkıntı biliyorsun. Ama korkuyorum çalışıyorumda bakalım kısmet artık .35 deviriyorum Allahım dualarımızı kabul et hayırlısını ver.öptüm seni

Dua ettim cnm allah herkesın gonlundekını versın.problemınız neydı? İnşallah işinin ehli insanlarla karşılasırsın

Dua ettim cnm allah herkesın gonlundekını versın.problemınız neydı? İnşallah işinin ehli insanlarla karşılasırsın

ağzına sağlık allah razı olsun canım açıklanamayan kısırlık gözükürde birşeyimiz yok doktora söyledim genetik teste ihtiyaç varmı diye ne bileyim yada histeroskopiye diye gerek yok dedi ikisindede hamile kaldın diyor hiç hamile kalamasaydın isterdik diyor bu testleri erken düşük oluyor bende kanda pozitifi görüyorum ama keseyi göremeden kanamayla düşük yapıyorum bu defa kısa protokol uygulayalım dedi uzundu önceki tedavim ikincisi dondurulmuştu bakalım bu nasıl sonuçlanacak hayırlısı allah hepimize nasip etsin bebeklerimizi duaların için allah razı olsun

amiiiiiiiiiiin inşallah canım allah razı olsun hepinizden dua eden etmeyen herkezden allah razı olsun ne muradınız ne isteğiniz varsa gerçekleştirsin rabbim allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın allah darda zorda kimseyi bırakmasın bende maddi manevi çok çöktüm sağdan soldan denkleştiriyorum valla parayıda zaten piskolojimde çok bozuldu ama allahtan umudumuzu kesmiycez birgün bizlerde anne olucaz inşallah buna inanıyorum bende 27 yaşına giricem zaman çok hızlı geçiyor 21 yaşında evlendim 5 senedir tedavi görüyorum kısmet işte rabbim ol diycek ki olucak zamanı gelmiştir inşallah bu defa allah hepimize nasip etsin anneliği amiiiiiiiiin

Amin. Zamanı vakti geldi mi olucak inşallah kucağımız boş kalmasın rabbim çektiğimiz sıkıntılarım neticesini hayırlısıysa ol desin diyorum hep. Bende 6 yıldır evliyim uğraşıyoruz bizimde derdimiz bu demek ki .Doktorlara güvenimi yitirdim ben ilkinde korkmadım bu kadar 2. nerede yapıcağıma karar veremiyorum para tuzağı doktorların konuştuklarına denk geldim metrobüste bağırınmamak için sıktım kendimi. Kazanç peşindeler ya var ya Allahım ıslah etsin hepsini. Nerede oturuyorsun sen 3.aynı yere mi yaptıracaksın:?

Allah yardımcın olsun.İnşallah bu sefer bebeğine kavuşursun.Bu son denemen olur.Sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin Allah sana ve isteyen herkese .

Cnm sorma nedenım ıyıce arastirmadan tekrar tekrar denemek hem senı hemde vücudunu y ıpratır bence önce iyice arastırılmalı.tutunup dusuyorsa saglıklı embrıyo degıl yada sende pıhtılaşma problemı olabılır.saglıklı embriyo için genetık test yaptır.pıhtılaşma problemıne bakılmalı .tıroıd hastalıgın varmı bazen annede öldürücü cd 56 gıbı hucre oluyor yuksek mıktarda ona bakılmalı.3 deneme ve drun hala test istemiyorsa bence o dra devam etme.

amin canım inşallah imtihandayız inşallah bu imtihanı başarıyla geçeriz hepimiz aynı yerde yaptırıcam para konusunda bana indirim bayağı yaptılar 3. denemem olduğu için doktorlar çalışan ekip hepsi çok ilgili ellerinden geleni yapıyorlar memnunum yani ama işte zamanı gelmedi demek ki bence allahım iyi insanlara denk getirsin hepimizi istanbulda oturuyorum ben

anladım canım işte yarın gidicem bakalım ne diyecekler aslında sizin dediklerinizde çok doğru yarın konuşucam dualarınıza ihtiyacım var allah razı olsun

Rabbim inşallah bu sefer yüzünü güldürsün, önce pozitifi gormeyi sonra sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Mevlam yardimcin olsun...

anladım canım işte yarın gidicem bakalım ne diyecekler aslında sizin dediklerinizde çok doğru yarın konuşucam dualarınıza ihtiyacım var allah razı olsun

Duarımız seninle..inşallah rabbım DOGRU İNSANLARLA KARŞILAŞTIRIR seni ve bu son denemen olur.sadaka ver ben öyle yaptım,gelecek musibetler senden uzak olsun.

Bende istanbul'da oturuyorum. Sakıncası yoksan hangi tüp bebek mrkezindesin bende arayış içindeyim.İkinci denemem için benim tutunma olmadı.Bu defa sana bebeğin sıkıca tutunsun inşallah.

Bende istanbul'da oturuyorum. Sakıncası yoksan hangi tüp bebek mrkezindesin bende arayış içindeyim.İkinci denemem için benim tutunma olmadı.Bu defa sana bebeğin sıkıca tutunsun inşallah.

amin inşallah hepimizin bebekleri tutunur inşallah bizlere hiç bırakmaz inşallah bizleri rabbim büyüktür ben kadıköy şifaya gidiyorum yani ilgi alakaları çok iyi bana göre ön görüşme zaten ücetsiz başlamasanda görüşme yapıp içine sinerse gidersin sinmesede gitmek zorunda degilsin bence hakkımızda nere hayırlısıysa ora olsun allah iyi insanlara düşürsün ne diyelim elimizden geleni yapalım kul olarak biz takdir allahın rabbim yüzümüzü inşallah güldürecek hepimizin birgün dua edelim amin

Dua eden tüm arkadaşlar hepinizden allah razı olsun dualarınız için saolun bende sizlere ediyorum birbirimize edelim ki hepimiz bu duygunun nasıl birşey olduğunu biliyoruz allah düşmanıma bile vermesin böyle durumu çok zor başına gelen anlar rabbim yardımcımız olsun dua eden etmeyen tüm kardeşlerime allah bebek nasip etsin sağlıklı sıhatli kucaklarımıza almayı nasip etsin

Allah kimsenin emegini bosa cikarmasin....bu yokda ilerleyen isteyen herkese nasip etsin...,,cocugu olanlarada hayyirli evlatlar nadio etsin..,,tup bebek tecrubem olmadi ama zordur bilirim.....Allah yardimciniz olsun....

Hayirli olsun canim bebegin mapaloya allah kucaginada almayi nasip etsin darisi bizilerin basina insallah allah o guzel duygulari bizede yasatsin tez vakitte kacinci denemen sorunun neydi tedavi boyunca nelere dikkat ettin transferden sonra neler yaptin kac embriyo koyuldu aciklarsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…